האם אתם חושבים שההשוואה עם רוני

האם אתם חושבים שההשוואה עם רוני

עושה לדניאל טוב או רע ? אני לא בטוחה. מצד אחד רוני כזאת סופרסטאר שההשוואה אליה מחמיאה. מצד שני לא נותנים לו אפשרות להיות הוא. ואם הוא רוצה להיות שונה ?

לדעתי../images/Emo13.gif../images/Emo85.gif

לדעתי ההשוואה הזאת עושה לו טוב, בגלל שרוני היא מן מודל לחיקוי של הרבה אנשים והיא עושה אותו מן סופרסטאר גברי ככה שזה כבוד מאוד גדול

דעבולה

New member
אני מאד מעריכה את רוני אבל ...

אני חושבת שההשוואה אולי בתחילת הדרך היא לטובתו של דניאל אבל לאורך זמן זה לא יעשה לו טוב. קודם כל, רוני נתפסת יותר כרקדנית (מעולה אמנם אבל רקדנית) ולא כזמרת. דניאל זמר כל כך טוב, שההשואה לרוני עושה לו במקרה הזה עוול. דניאל גם כותב ומלחין (כנראה) את השירים שלו. רוני לא עושה את זה ולכם נתפסת (שלא בצדק) כפחות אמנית וכפחות מוערכת.

כל מה שאמרת הוא נכון אבל...

זאת דעתך האישית. נכון, רוני לא מלחינה אבל היא התחילה להתחבר גם לכתיבת המילים ולא רק שיכתבו אותם לה. רוני התחילה כרקדנית והפכו אותה לזמרת, זה לא אומר שהיא לא טובה... אבל להתחלה שלו, זה יעשה לו רק טוב

לדעתי

זה עושה לו רעע כי הוא אמר שהוא יתמחסר אבל ישאר דניאל זילברשטן בגיא פינס למי שראתה זאתמורת שיש לו גבולות וחוץ מזה רוני סופרסטאר זה משהו אחר לגמרי מה עכשיו אתם רוצים לקרוא לו דניאל אלייך ?? לא דעת רוני היא סופרסטארית והכל אבל לא צריך להשוות רוברטו משווה בין 2 דוגמניות מהסוכנות שלו מי יותר טובה .. לא נראה לי לדעתי צריך להגיד שהוא זה הוא כוכב פופ שפורץ והוא לא מודל של שום דבר הוא קולגה לרוני סופרסטאר אבל לא העתק במין שונה! כי אחר כך ישמיצו אותו כל שונאי רוני למינהם כל אלה שאומרים שהיא פאקצה והכל בלי לשמוע אותו וזה חבלל !! אוהבת סיוני גליה

עושה רק טוב

זה כמו להשוות את ג'סטין לבריטני רוני היא החזקה בפופ בישראל עם כל המסחור שלה.. היא מלכת הפופ בארץ ואין ערעור בזה בכלל... רוני לא צריכה לכתוב היא זמרת לא משוררת והיא מעדיפה להשאיר את עבודת הכתיבה והלחנה למקצוענים שעובדים בזה.. זה שדניאל כותב באלבום שלו יחד עם שחף וולמן [שזה גם מה שרוני עשתה ב4שירים מתוך ה24 שירים שיש לה] נאמר לזכותו ולטובתו
תבינו רוני ודניאל זה 2 פרויקטים שונים הכל שונה פשוט האלבומים הקליפים השירים התמונות המראה סטייל המוזיקה הם אנשים שונים לחלוטין אין נושא להשוואה או כמו שאורלי אמגור שפר [המנהלת האישית של רוני שירי מימון ודניאל] אמה בגיא פינס:"כל הכיף זה להתחדש" ברור שסגנון היצירה פה הוא דומה שגם אצל דניאל קונים את השירים ממפיקים מחו"ל וגם פה זה עם הרבה תנועה אבל שום דבר אצל דניאל לא מגיע לרמה של רוני

פושיק

New member
אותי מעניין אם דניאל אוהב את ההשואה

או שלא. בכל מקום שהיה כתוב עליו השתמשו בכותרת המקורית "דניאל סופרסטאר". אותי זה היה קצת מבאס. אני חושבת שזה מראה כמה רוני נהייתה מותג גדול וחזק. לדניאל ייקח זמן להגיע לזה. אבל נראה לי שהוא יצליח מאד.

MC9

New member
לדניאל זה יכול לעשות טוב

ורק טוב. סה"כ הוא חדש בעסק אם לא היתה את ההשואה לא היה הרבה מה לדבר עליו... אבל מי אמר שזה טוב לרוני? שוב מזכירם את התהליך שעשו לה "מנערה רגילה לזמרת מפורסמת" וכבר העינין ממחזר את עצמו. צצים כל שבוע 2 כמו רוני שעושים פופ ומנסים לרקוד והעיניין כבר מתחיל להימאס. אני מקווה שפופ ארט לא יעשו לפחות טעויות אצלו כמו שעשו אצל רוני! וסתם בלי קשר עכשיו..שמתם לב שרוני נעלמה?!?

צצים כל שבוע... אבל את לא מבינה

להוציא להיט לרדיו ולעמוד חודש בראש המצעדים את זה כל אחד יכול לעשות... כל הקטע זה לשרוד בעולם הפירסום האכזרי. שלפעמים רק רומס להמשיך להוציא שירים ולהיות תמיד בטופ בחו"ל יש זמרים שמוציאים דיסק כל 9 חודשים בערך.. כדי להישאר תמיד בפריים ובדברים החמים שיש ולא להיבלע בין כל החדשים אצל רוני לא עשו שום טעות הוא מתוקתק ומדוייק רוני לא נעלמה זה שאמן לא מוציא לאור יצירות לא אומר שהוא הפסיק ליצור. היא תצא בקרוב ב"ה עם משהו מדהייםםםם ב"ה

MC9

New member
כרגע היא נעלמה

גם הקליפ סוכריה שלה לא בדיוק הצליח...אפילו במצעד הוא לא שרד הרבה. וגם במצעדים של הרדיו הוא די כושל... ובמה היא מתעסקת עכשיו? היא די נעלמה וחבל

למעלה