האם באמת אין עתיד פועלת למען החברה?

shershku

New member
מה לדעת?

איך המפלגה הצביעה בכנסת ה-19?
האם דפוס ההצבעה היה חברתי, בכנסת ה-19?
כל זה לאחר הבחירות?
אתה רציני?
אני מצפה להתייחסות הגיונית

0bama1

New member
לדעת שלפיד יהיה חזק מאוד בבחירות הבאות .ושנתניהו לא יהיה ראש

ממשלה .ושאי אפשר יהיה להקים ממשלה ללא יאיר .זו דעתי כך אני חושב .נכון אני לא אובייקטיבי .אבל גם אתה לא .

shershku

New member
ואיך זה קשור למה שהח"כים של המפלגה עשו למען החברה?

0bama1

New member
מה שהם הספיקו ב18 חודשים האדון השתקן וחבורתו לא עשו 20שנה

עדיף שתלך לבוס שלך ותשאל אותו .ולפתע תראה שהוא שותק .

mosheyd

New member
זה לא רק מה שהם לא עשו 20 שנה

זה גם לאיפה נעלם כל הכסף?? כמו שכבר אמרתי כאן, ערוץ 10 עשו בדיקה כמה כסף ייצא מממשלת גרמניה והגיעו למספר מטורף. כל ניצול שואה היה אמור לקבל ממש מיליון שקלים (!!) איפה כל הכסף הזה? איפה הכסף שניצולים שמו בבנקים והנהלות הבנקים טוענות שלא קיים??

0bama1

New member
שרת הבריאות ,שר החינוך ,שר האוצר ,שר הרווחה עשו מה שמנזר

השתקנים שלכם לא עשו .

shershku

New member
כן

העלאות מיסים, הריסת מערכות הבריאות והחינוך. כך שגם מיליארד שקל לניצולי שואה (כספין פוליטי) לא ישנו את המצב.

mosheyd

New member
יש עתיד עשו למען ניצולי שואה כמו אמא שלי

הרבה הרבה יותר ממה שמפלגת האבודה עשתה, ויותר מכל מפלגה אחרת. האם פעולה למען ניצולי שואה היא לא למען החברה?

0bama1

New member
זה כסף ששייך לניצולי השואה בדין !יאיר לא עשה טובה שהוא העביר

להם את מה שמגיע להם .השאלה היא אחרת מדוע אלה שלפניו לקחו את הכספים ואנחנו יודעים לאן הם זרמו .ולא העבירו אותם לניצולים .כולל אנשי מפלגת "השתקן החקירתי"

mosheyd

New member
מה שמדהים הוא

באמת שזה נתון מדהים ומטורף - חדשות 10 עשו מחקר כמה כסף ייצא מממשלת גרמניה למטרה של סיוע לניצולי שואה, ו...קבלו את הנתון - כל ניצול היה אמור לקבל משהו כמו 1,000,000 שקלים (!!!) ובמילים - מיליון שקלים (!!!) שכנים איטלקים של אמא שלי בתוניס החביאו אותה כילדה בכל פעם שהנאצים היו עוברים ברחובות לחפש יהודים. היא מספרת עד היום איך הם היו מחפשים להרוג יהודים, איך הצבא הנאצי היה עובר ברחובות עם מקלעים ורובים. היא איבדה ראייה בעין אחת מהתעללות נאצית, אבא שלה נפטר אחרי שחלה במחנה כפייה נאצי - והוא עוד סיכן את חייו בהעברת ידיעות לכוחות צרפתיים שנלחמו בנאצים - וכשאמא שלי עלתה לארץ אמרו לה שלא מגיע לה כלום. אז איפה, באמת, כל הכסף?? איפה?? ערוץ 10 אומר מליון שקלים... אישית אגלה פרט קטן - אני לא יודע עד לרגע זה מה אצביע. לא יודע. אבל אם יש משהו שממש לא יכולים לקחת מלפיד זה את העזרה לניצולי שואה. וזה לא משנה אם הוא כן או לא עשה טובה. הוא פשוט עשה את זה, ולא אף אחד אחר לפניו. כמו גם, ואשמח להזכיר את שמו לחיוב, הרב ליצמן שהוציא תקנה כסגן שר הבריאות, שקשישים יקבלו מהמדינה סיוע גדול מאוד ברכישת מכשירי שמיעה. למעשה סיוע מלא. בזכותו אמא שלי עם מכשירי שמיעה, וגם ממנו אף אחד לא יכול לקחת את זה. זה שמשהו מגיע לי, ושנים אף אחד לא מספק את זה, ואז מגיע מישהו ונותן את זה. אפילו שזה מגיע לי - אשבח אותו בכל לב. נקודה.

למעלה