האם זה זלזול בנפגעות אונס?

קלייטון.ש

Well-known member
בפמיניזם מדברים על הצד של האשה ולא על הצד שלך כגבר

ואתה לא פמיניסט לא בגלל דעתך על גודל הנגיעה או הטרגדיה, אלא בגלל שאתה שופט את מצבה, רגשותיה וצורת התייחסותה של אשה מהמבט הגברי שלך. כך מסתבר מכך שאתה חוזר ומציג את נקודת מבטך, את העדפותיך ואת תחושותיך, כאילו שהן מדד למשהו. השאלה למה אתה מוכן לסלוח ומה אתה מעדיף, שאני מבין שמעניינת אותך אישית מאד, איננה שייכת כלל לדיון.

aaa123

Member
אני לא חושב שהצד שמתיימר להיות הצד של האישה הוא אכן הצד שלה

ואני מאמין שאתה לא מייצג את העמדה של רוב הנשים.

מה אתה חושב או מאמין כאמור לא רלוונטי

וזאת מפני ש..(היטיב קלייטון לתאר את הפיצול החינני)
&nbsp
כאישה פמיניסטית שהעמדה שלה מיוצגת ככזו יכולה לומר בפה מלא שאלו העובדות.
ההתיימרות היחידה פה שייכת לעמדתך בלבד.
&nbsp
&nbsp

קלייטון.ש

Well-known member
ג'ניפר לורנס היא אשה והביעה עמדה ותחושות של אשה

לא יודע אם של כל הנשים, יש כל מיני נשים, אבל בוודאי של אשה.
ואני לא ייצגתי אף אחד, לא הבעתי את תחושותי והעדפותי כמוך, אלא רק הסברתי לך על מה מדברים בפמיניזם.

Berethor

New member
מה אתה רוצה, יש נשים אשר מאמינות שאפילו מבט הוא סוג של אונס

ולכן הדיון הזה גם לא יוביל לשום מקום, ומה שחשוב זה שמדינת ישראל לא מאמינה בחוקים דרקוניים.

[URL]http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/AllCrimesAreEqual[/URL]

Berethor

New member
לדעתי הדיון הזה עסק באמירות קיצוניות ולא רציניות מכתחילה

במיוחד בהתחשב בכך שג'ניפר לורנס אמרה במקביל "אף פעם לא נתתי לגבר להשתמש בכוח שלו ולהתעלל בי מינית". אז ההשוואה בין צפייה בתמונות עירום לאונס באה ממישהי שלמזלה לא באמת עברה שום דבר שמתקרב למה שעברו נשים בפרשה של הארווי ויינשטיין. הסיפור עם המפיק שאמר לה לרדת במשקל גם הוצא מכל פרופורציות, משום שהissue שהיה לו איתה לא היה על נושא מיני, וזה שהיו לידה נשים עירומות נוספות באותו מקום זה גם לא היה מסיבות מיניות, אלא זה משום שככה ככל הנראה נראים חדרי הלבשה של שחקניות, ואחרי זה היא מצפה מאנשים להאמין שעירום הוא דבר כל כך טראומטי בשבילה.

גאיה1323

New member
מה הקשר?

אם מישהי מוכנה להתלבש באותו חדר עם עוד בחורות זה אומר שהיא בסדר עם זה שתמונות עירום שלה יופצו לכל העולם?

Berethor

New member
לא מדובר כאן רק בבחורות אחרות, אלא מדובר כאן גם בצוות ההפקה

וכשחקנית ודוגמנית קשה להאמין שיש לה כזה issue עם זה שאנשים יראו את הגוף שלה. בכל אופן האבסורד הוא בהשוואה של זה שהרבה אנשים ראו תמונות חושפניות במיוחד שלה, לבין אונס קבוצתי על ידי כולם. בנוסף מבדיקה קצרה אפשר לראות שלעיתים היא מתלבשת בצורה שלא משאירה הרבה מקום לדמיון, וזה מבלי שיראו תמונה שלה בעירום מלא, אז שאנשים מביטים בתמונה שלה עם שמלה חושפנית במיוחד, זה חצי אונס?

[URL]https://www.huffingtonpost.com/entry/jennifer-lawrence-sheer-gown-mother-premiere_us_59b05459e4b0354e440f09dc[/URL]

big ass blue

New member
אף אחד או אחת לא שמו לב למילה "כאילו"

פתחתם דיון חסר תועלת בשם הפמיניזם, וזה לא הוגן כלפי אף אחת.

זכותה להגיד את דעתה על פרסום הצילום שלה ללא רשותה, ולתאר אותם כהדבר הכי נורא שמישהי תעבור ולייחס את זה למקרה לגופו שכמעט כל אישה עוברת במהלך חייה...

למעלה