האם זה חלום צלול?

ירדנה422

New member
האם זה חלום צלול?

היי, קוראים לי ירדנה ואני בת 12 מאז שאני בת 7 התעניינתי בחלומות צלולים אבל לא ידעתי שככה קוראים על זה ולא ידעת שאני לא היחידה שיש לה את זה (כי... ילדה בת 7 בסך הכל חשבתי שכל העולם סובב סביביXD) היו לי חלומות צלולים ממש בקלות והצלחתי לשלוט בהם בקלות ולשנות את הסיטואציה אם החלום לא נוח לי לא יודעת למה בסביבות גיל 8 זה נפסק ושכחתי מזה לגמריי ואפילו מאז לא זכרתי את החלומות הרגילים שלי לפניי חודש נזכרתי בזה והחלטתי לחפש על זה יותר וכל העינין קסם לי החלטתי להתחיל בקטנה כי אני חייבת לפחות לזכור את החלומות הרגילים שלי לפניי שאני בכלל חושבת על לשלוט בהם והתחלתי לנהל יומן חלומות כעת אני צורכת בערך 4 חלומות בשבוע, אתמול חשבתי על חלום שאני ממש רוצה שיקרה חשבתי על זה שאני רוצה שיהיה מרחב ענקי ופתוח של דשא ירוק ובהיר רק דשא ושהשמים יהו תכולים בלי טיפת עננים או שמש ושיהיה עץ גבוהה מאוד כל כך גבוהה שלא יוכלו לראות את הסוף שלו ושאני אתפס עליו היה לי חשק עז לחלום הזה ואמרת לעצמי אם אי פעם אגיע לרמה שאוכל שוב לשלוט בחלומות של זה מה שאני אעשה... היום בלילה... חלמתי בדיוק את אותו חלום שדמיינתי דשא פתוח ורחב שמים תכולים עץ גבוהה שתיפסתי עליו עד הצמרת הכל היה מושלם, רק שלא ידעתי שזה חלום חשבתי שזה המציאות בדיוק כמו בחלום רגיל, זה קצת מוזר לי ואני לא בטוחה אם יש לזה הגדרה, האם זה נחשב כחלום צלול?

למעלה