האם זו סוף החגיגה של אפריקה?

מצב
הנושא נעול.

bobcat

New member
../images/Emo45.gif

לונדון היא אחת הסיבות לעזיבתי את אפריקה
לא מתלהב מהרעיון של מניות דואליות

NivNiv5

New member
מניית אפריקה - נקודות יציאה.

אני מושקע האפריקה ב 30K מורווח די הרבה (כ-100%) האם לאור הירידות בה בזמן האחרון לממש את הרווח הנאה או להשאר ולספוג את גל המימושים בהנחה שזה משהו קצר וחולף יש לציין כי אני מאוד מאמין בחברה ובניהול שלה מזה מספר שנים ובעיקרון משקיע לזמן ארוך האם גל זה צריך להשפיע על ההחלטות? ואולי להפך דווקא לאסוף עכשיו עוד?
מניית אפריקה - נקודות יציאה.
שלום לכולם, יכולתם להיות בין הראשונים ולתפוס את הגל הגדול במניית אפריקה. יכולתם לצאת כמעט בשיא - ממש בתחילת התיקון של המנייה. בברכה, ניב

itanar

New member
גם היום אפריקה ממשיכה לצנוח בבורסת לונדון...

אני מושקע האפריקה ב 30K מורווח די הרבה (כ-100%) האם לאור הירידות בה בזמן האחרון לממש את הרווח הנאה או להשאר ולספוג את גל המימושים בהנחה שזה משהו קצר וחולף יש לציין כי אני מאוד מאמין בחברה ובניהול שלה מזה מספר שנים ובעיקרון משקיע לזמן ארוך האם גל זה צריך להשפיע על ההחלטות? ואולי להפך דווקא לאסוף עכשיו עוד?
למה בכלל לבייב היה צריך את זה? עם כל הירידות החדות הנוספות בבורסות העולם והצניחה היום בלונדון אני מעריך שאפריקה תמשיך לצנוח ביום ראשון אצלנו...

צימבי

New member
אחרי הדיון הארוך אני בחוץ

למה בכלל לבייב היה צריך את זה? עם כל הירידות החדות הנוספות בבורסות העולם והצניחה היום בלונדון אני מעריך שאפריקה תמשיך לצנוח ביום ראשון אצלנו...
אחרי הדיון הארוך אני בחוץ
אתמול מכרתי את אפריקה נראה כי היא הולכת למהלך ממושך של מימושים וכמו שכבר כתבו כאן נראה שנגענו כבר בשיא באופן כללי נראה לי כדאי לצמצם את החשיפה המנייתית בקרוב אשמח לשמוע את דעתכם

giladdb

New member
למה לבייב צריך את זה..

למה לבייב צריך את זה..
כמו כל אחד שרוצה למכור בשיא ולקנות בזול

ahad haam

New member
השווי של אפריקה

השווי של אפריקה
מישהו יודע באמת מה שווי הנכסים של אפריקה ברוסיה ? אף אחד לא, גם לא לבביב. הבנתי שרוב הפרויקטים שם בתכנון או בבניה, ובינתיים אין שקל אחד הכנסה. ההשקעה באפריקה ברמות המחיר האלה היא הימור גדול מידי

la DVD

New member
למה היה צריך?

למה היה צריך?
הנפיק במחירי שיא מה איכפת לו מה קורה עם המחיר אחר כך? עוד יתברר שהוא אמר מה שאמר בתחילת השנה, רק כדי לקבל מחיר מעולה על ההנפקה הזאת בלונדון

adi3101

New member
איפה רואים את השערים שם?

איפה רואים את השערים שם?

מצב
הנושא נעול.
למעלה