האם ישיבה עם רגליים על השולחן....

דניאל34

New member
האם ישיבה עם רגליים על השולחן....

בסלון, בביתי שלי זאת התנהגות לא מנומסת. אני מדגיש שמדובר בבית שלי ולא בבית זר.

אני מניח שזה תלוי בכמה דברים

קודם כל, אם זה שולחן אוכל, זה לא רק לא מנומס זה גם לא היגייני.... שנית זה תלוי מי נמצא בחברתך בזמן שאתה שם את הרגליים.... אם אלה בני משפחה שלא מפריע להם או חברים שמורגלים בכך... אני מניח שזה בסדר....

InfernalMajesty

New member
:)מוזר... חחח

אממ אני חושבת שבבית שלך, תעשי מה שאת רוצה אבל כמובן זה תלוי אם יש אנשים מסביבך, לא מבני הבית, אז כמובן שלא מנומס.... אבל ככה בבית בין כולם
למה לא

עם נעליים ?

כן יחף? כן עם גרביים ? לא . סתם ,
בבית , תרגיש כמו בבית. למלו? כמובן שזה לא יהיה כל כך אפקטיבי אם זה בזמן קבלת אורחים (או קבלת שבת) והכיבוד נמצא ליד הרגליים. אולי יהיה יותר פרקטי להכין שרפרף קטן או שולחן קטן שיהיה מיועד רק למטרה זו? כי בלי ספק רגליים למעלה זה הרבה יותר נח (וגם בריא , אני חושבת). אגב , גם לצורות ישיבה בחברה יש כללי נימוס (לידיעתכם הכללית
).

דניאל34

New member
כמובן שמדובר כאשר יש אורחים

כשאני לבד אני לא ממש מקפיד על הכללים שלימדו אותי בבית (כזה אני) השאלה לגבי סיטואציה עם אורחים וכמובן בלי נעליים

גם לזה עניתי ../images/Emo13.gif

אבל תלוי אם האורחים זה החבר'ה או הדודה הפולניה. בעיקרון - להרים רגליים אל מול פני אדם אחר זו שפת גוף די מעליבה. שלא לדבר על דוחה , אם זה על שולחן שמוגש עליו גם כיבוד. לכן השורה התחתונה לדעתי - כשיש אורחים , לוותר על התענוג.

מזכיר לי את הבוס הקודם ../images/Emo26.gif

עו"ד במקצועו
ישב עם הרגליים על השולחן כשנכנסו לקוחות אליו. פשוט מעליב, ומייצג אך ורק את עצמך. ולענייננו, אפילו לאורחים לא מראים את הרגליים היפות

למעלה