האם יש מישהו בפורום שטס טיסות בינלאומיות ב747

XrayCharlie

New member
טיסה בינלאומית היא גם טיסה של 15 דקות לירדן.

וסוג המטוס לא חשוב. אתה שואל האם מישהו מטיס את ה- 747 (לא חשוב לאן) או האם מישהו יושב על המחשב 13 שעות (לא חשוב אם איזה מטוס)? הסיבה שאני לא עונה לך 'כן' בפשטות היא שאני לא זוכר מתי היתה הטיסה האחרונה שלי אבל מהיום שנוסף ה-747 לעולם הסימולטורים, כמעט ולא נגעתי באף מטוס אחר.

קורניש1

New member
רציתי לשאול אותך האם אתה מטיס עם הגאים ודוושו

ת. ? ואם כן מה אתה יכול להוסיף לי בקשר לזה. אני מטיס עם ג'ויסטק FORCE FEEDBACK

KDEN

New member
אני מטיס עם דוושות וYOKE של CH...

אחרי שבמשך ארבע שנים כמעת הטסתי בעזרת Force FeedBack אני יכול להגיד שהחוויה הרבה יותר מציאות כמטיסים עם דוושות וYOKE. אני לא יודע אם אפשר לקנות בבאג היום את שני החלקים, גם דוושות וגם YOKE, אני קניתי כבר לפני חמש שנים את הYOKE בארצות הברית, (אל תשאל כמה שנים אני כבר עם הסימולטור). אם יש עוד שאלות, שאל.

קורניש1

New member
בכל זאת אני שואל כמה שנים אתה עם הסימולטור. א

תה לא חייב לענות. אני על הסימולטור 4 שנים וטס אך ורק על 747. אגב יש לי הרבה שאלות לשאול אותך.

KDEN

New member
אני מטיס הרבה בסימולטור.....

קרוב כבר כמעט ל10 שנים... כן, כן... אני מטיס בעיקר את ה767 של Level-D, מטוס מדהים! אבל גם עובד עם ה747 של PMDG ומכיר אותו והטסתי אותו גם לא מעט, גם טיסות ארוכות אם אתה רוצה. אשמח לעזור במה שאוכל, מה שאתה צריך תשלח לי במסר אישי או פה בפורום, מה שנוח לך.

XrayCharlie

New member
איזה 747? הדיפולטי?

הדיפולטי זה לא מטוס, זו בדיחה (עצובה). תפסיק לשאול שאלות מעצבנות. אם יש לך שאלה ספציפית (או שאלות), פשוט שאל אותה. אני בטוח שלא תשאר ללא תשובה.

למעלה