האם כדי להתקבל להנדסת חשמל בטכניון אני חייב

Erezb84

New member
האם כדי להתקבל להנדסת חשמל בטכניון אני חייב

בגרות פיסיקה ו מתמטיקה 5 יחידות?...

mm 259

New member
לא

אבל בלי פיזיקה 5 יח"ל אתה תצטרך לעשות מבחני סיווג ומתמ' צריך לפחות 4 יח"ל...

yzmot

New member
בנינו כדאי לך שיהיה לך פזיקה ומתמטיקה ברמה של

חמש יחידות מכל דבר חובה לא 4 לא שלוש ולא פסיכומטרי הלימודים במוסד הזה הם מהקשים שיש המוסד הוא מוסד מאוד גבוהה ומוגבר רמה גבוההה בעולם הוא נתפס מאוד באולם כמקום מכובד בכל מוסדות הלמידה בעולם לא סתם הפרופסורים שיושבים בבניין הזה הם הטובים בארץ ובעולם

Danielovich

New member
תגובה ממש לא במקום

הכי גבוה, הכי קשה, הפרופסורים הכי טובים..... למדת בטכניון? אם כן אז מתי?

Danielovich

New member
אוקי

פשוט קשה לי שזורקים סיסמאות לאוויר בלי תוכן. אשמח אם תפרט למה כתבת את מה שכתבת.

PooKiPsiT

New member
קצת הגזמת...

הרמה בהחלט מאוד גבוהה, אבל הטכניון לא עד כדי כך מוכר בעולם כמו שהרבה בארץ נוטים לחשוב.

yzmot

New member
כדי שתביני

הפרופ' הכי טובים במדינה יושבים בטכניון ולא אפרט שמות הפרופ' של חשמל אלקטרוניקה מחשבים כימיה פיזיקה ומתמטיקה יושבים בטכניון הטכניון נחשב בעולם כמוסד מקובל אם את לא יודעת תבדקי אותי

PooKiPsiT

New member
לבדוק? אם אתה טוען משהו אתה זה שצריך

להביא ראיות לעניין
אני בכל אופן יודעת מה אנשים שעובדים איתי כרגע, ושהיו בחו"ל (אירופה/ארה"ב) תקופה לא קצרה אומרים בעניין. לא יודעת כמה הוא מוכר בעולם האקדמאי בחו"ל, אבל מבחינת המעסיקים, נראה שלא חסרים כאלו שמעולם לא שמעו עליו, וזה מה שחשוב לרוב האנשים בסופו של דבר (אלא אם מישהו מתכנן על דוקטורט).

yzmot

New member
אוקי את יכולה לטעון אחרת אני טוען כך

הפרופסורים היושבים במוסד הטכניון הם מהטובים בעולם

Danielovich

New member
אוקי,

לנסות לענות, רק לשם הרקורד אני מסיים הנדסת חשמל בטכניון הסמסטר. " הפרופ' הכי טובים במדינה יושבים בטכניון " - מה זה הכי טובים? פרסום הכי הרבה מאמרים? באמת, תביא את הקרטריון שעל פיו אתה מודד. אם נגיד שכן, איך זה בדיוק משפיע על סטודנט מתואר ראשון?(לא שאני אנטי נגד הטכניון, נהפוכו, אני מת על המקום, אבל הוא לא נופל ברמתו לעומת שאר האונברסיטאות. לעומת המכללות בוודאות כן!!). "הפרופ' של חשמל אלקטרוניקה מחשבים כימיה פיזיקה ומתמטיקה יושבים בטכניון " - WTF? ובפקולטה לחשמל ואלקטרוניקה בבן גוריון מי יושב בדיוק? גמדים? "הטכניון נחשב בעולם כמוסד מקובל " - מקובל? חזרנו לכיתה ו'?..... עוד פעם, מה זה אומר להגיד לבן אדם שמתלבט לאיזה מוסד ללכת? עכשיו ברצינות, אני מסיים ללמוד כאן(ואלמד בהמשך גם תואר שני פה) ותאמינו לי שיש לי סוג של גאוות יחידה, אבל לשמוע כאלה משפטים רק עושה עוול מוסד שבו למדתם.

למעלה