האם לדעתכם דפנה והעוגיות יהיו...

Skicker

New member
האם לדעתכם דפנה והעוגיות יהיו...

"בית הבובות" של השנה כמו בית הבובות שהיתה להקה לא מוכרת להמון אנשים ועכשיו כמעט כולם מכירים אותם.. האם לדעתכם זה גם יקרה ללהקה? כי יש המון ביקורת טובה על הלהקה בעיתונים והכל בקצב הזה גם לאט לאט הרדיו יתחיל להשמיע יותר ולכו תדעו למה זה יתפתח.. מה דעתכם?

Mother Lucifer

New member
לא!

איו מצב. קיבלתי את הדיסק שדל בית הבובות. חרא יצוק. אין המ הלתלהב, הם לא מגרדים את קרסוליהם המסוקסים של העוגיות.

clyps

New member
גם אם היו אלה שתי הלהקות האחרונות

שנישארו על הפלנטה.. לא הייתי משווה ביניהן... העוגיות עושים מוזיקה כל כך ייחודית להם.. שלהשוות אותם ללהקה כמו בית הבובות זה עלבון... מבחינתי לפחות... דפנה והעוגיות יצליחו, זה ברור לי.. כמו כל מוזיקה שנעשת בטוב טעם (תרתי משמע) ייקח טיפה זמן... אבל הם יהיו גדולים..

Skicker

New member
ל2 התגובות שמעלי..

אני לא משווה בין סגנונות המוזיקה או משהו וגם אני לא אוהב כל כך את בית הבובות וגם אני לא מוצא בהם משהו מיוחד כמו העוגיות הקטע זה אם המון אנשים יכירו את העוגיות וברדיו ישמיעו אותם הרבה וכו' יש לי הרגשה שהתקשורת תגדיר אותם כ"בית הבובות" של השנה הכוונה ללהקה שבאה משום מקום ומשם הגיעה לכולם לא כמו כל מיני דברים אחרי שהתגלו בזכות הרדיו אלא כמשהו שכולם התחילו להכיר לאט ואז הגיעה התקשורת והכל אין פה שום השוואה במוזיקה אלא שלא מצאתי שם יותר טוב..

clyps

New member
אני עדיין לא חושבת שישוו אותם

לבית הבובות.... אני לא חושבת שישוו אותם למשהו בכלל האמת... אני חושבת שביקורות דווקא יתמקדו בכך שהם שונים מהשאר.. ולא יעסקו בשהשוואות (מוזיקליות או לא מוזיקליות).. וזה מהסיבה הפשוטה, שבאמת אין מקום להשוואה.. זו דעתי..

limors2

Active member
לצערי, לא חושבת...../images/Emo54.gif

גלגלצ דווקא עודדו. "דפנה פיק" הושמע מלא בסינגלס, אבל הקהל שנקעה רגלו (מטיפשות?) לא הצביע מספיק
אולי "איך" יצליח יותר! ואז תקרת התנור היא הגבול!

הוציאו אותו מההצבעה בגלגל"צ?../images/Emo85.gif

או שעדיין אפשר להצביע? ז"א, בשבוע הבא..השבוע הזה כבר הצבעתי להם.

limors2

Active member
הוא עדיין שם!../images/Emo54.gif

ועכשיו אפשר כבר למצעד של שבוע הבא. ואגב, אפשר להצביע רק בסופ"ש. אחרי זה ההצבעות לא נחשבות. אז אל תיקחו תזמן!

אמ..

דבר ראשון אמרו - אמן! אמנם אינני אוהבת את הצורה ש"בית הבובות" תפסו גובה וכל זה. אני גם מקווה מאד שאנשים יאהבו וישמעו את המוזיקה של הלהקה ולא ידבקו אליהם רק בגלל עודף השמעות בגלגל"צ. מה שכן, כמה שיותר פרסום יותר טוב. אז נקווה, כי מה שטוב להם טוב לנו:) (לפחות רב..)

נעמקה19

New member
חס וחסה.

בית הבובות לא מתקרבים אפילו אל דפנה והעוגיות. לדפנה והעוגיות יש... סטייל.
בית הבובות נדושים כל כך!

FooK MI

New member
עם כל אהבתי אליהם,

אני לא רואה את העוגיות תופסים אפילו חצי מהקהל של 'בית הבובות'. המוזיקה לא מספיק גלגלצית, קהל היעד לא מספיק ישראלי, והתדמית של להקת רוק תל-אביבית תמנע מהם להפוך לאיזושהי נחלת הכלל, אפילו אם בדרך פלא גלגלצ יתפסו למוזיקה שלהם [ע"ע אפרת גוש, שלא היה ניתן להתחמק ממנה ברדיו, ויחד עם זאת, למשמע שמה רוב האנשים מגיבים ב'אה, איכס, זאתי?'.]

../images/Emo122.gifהם לא אותו סגנון!!../images/Emo85.gif

ז"א, נכון שבית הבובות מוגדרת כלהקת רוק, אבל זה יותר אתני מאשר רוק.

למעלה