האם לדעתכם זוגיות הכרחית לאושר?

Love To love u

New member
התכוונתי לא מכירה את הפן:)

פרויד והשטויות שלו

p_nurit

New member
האם לדעתכם זוגיות הכרחית לאושר?

אני לא מוצאת חבר וכבר מתייאשת מהעניין בינתיים ממש טוב לי בחיים לבד לא יתכן שחיי יהיו טובים גם ללא אהבה?

../images/Emo15.gif מה פרוש הכרחית?

ברור שלאאאאא. קחי את הטלפון שלי [שמור במערכת] רק נשחק באולינג כל היום. מבטיח..לא סקס.לא אהבה. פוייה סקס ואהבה.

Love To love u

New member
זו שאלה אמיתית?

אושר אפשר למצוא בהרבה דברים פרט לאהבה בחוג מקרמה למשל הוא בטוח ימצא:) והעיקר שתעשי משהו שעושה לך טוב אני למשל הקמתי ת'פורום הזה-פסגת האושר בחיי
כל אחד והצידעונות שלו:)

p_nurit

New member
לא הבנתם אותי ../images/Emo10.gif

ברור שלא חייבים אהבה להיות מאושרים את זה ראיתי לבד האשאלה אם טוב לבד והעבר הזוגי רק דיכא, האם כדאי בכלל לנסות למצוא אהבה? לא טוב יותר להשאר ככה ולא לחפש אהבה?

Love To love u

New member
לויודעת

אני מכירה את הפן של 'לחפש' אהבה אני נמצאת בח'ברה ומתחברת אליה יוצאת, מקשקשת מדברת 'זורמת' וקורים דברים... ברור שלא טוב היות האדם לבדו ולחפש ממש לחפש מעולם לא העלה הצלחות בחיי והכי חשוב להיות מי שאתה באמת והכל יסתדר

Love To love u

New member
גילוש

לבעלי בהחלט היא [הזוגיות עם היד] עזרה בנושא הנ"ל אאוץ' רוצה לחשוב שוב?

Gilgil1

New member
אני? לחשוב? ממתי?

חוץ מזה, זו תשובה חלקית לשואלת.. למרות שתמיד אשמח לעזור לה...

אהבה הכרחית לאושר

רק לב מלא אהבה יביא לאושר. מה את אוהבת לעשות זה תלוי בך, אם את מוצאת אהבה מחוץ לזוגיות את יכולה להיות מאושרת גם ללא זוגיות. אני מודע לזה שרוב האנשים אומרים שללא זוגיות אין אהבה ואין אושר, הסטיגמה החברתית מדברת על אנשים שאינם יכולים לחיות בזוגיות כלא מאושרים. אבל כך גם דיברו לפני עשור על הומוסקסואליים ולסביות. עזבי את הסטיגמות ועשי מה שטוב לך. אם מה שמניע אותך מלמצוא זוגיות זאת אהבה נכזבת, הפחד מפני כישלון נוסף או כישלון מערכות קודמות אל תוותרי על הזוגיות, בן הזוג המתאים נמצא באיזה שהוא מקום והגורל יפגיש בינכם. אל תסמכי רק על הגורל, הגורל יעזור לך אבל לא יעשה את העבודה בלעדייך. אם תצאי למסיבות ותכירי אנשים הגורל יעזור להביא את הגבר הנכון, אם תשבי בבית הגורל יחפש עבור אותו גבר בת זוג אחרת.
בהצלחה.

למעלה