האם לקנות פלייסטישן 2?! דחוף!!!

con_artist

New member
האם לקנות פלייסטישן 2?! דחוף!!!

שלום, יש לי מחשב חזק מכל הבחינות, שמריץ כל משחק מחשב ללא שום בעיה. אבל, בקרוב אני נוסע לחו"ל, ושמעתי שמחיר הפלייסטישן 2 בדיוטי פרי זול. אז חשבתי לקנות. אבל השאלה שלי היא, האם באמת כדאי לי לקנות פלייסטישן 2 גם אם יש ברשותי מחשב חזק? תודה על כל תגובה.

oren*

New member
אני ממליץ לך לבדוק את מלאי המשחקים

ואז להחליט. אם יש לך מחשב חזק, וודאי תעדיף להשקיע 400-600 ש"ח בכונן DVD מאשר להשקיע 2000 ש"ח בפלייסטיישן 2. לעומת זאת, יש משחקים ששווים את הקניה, בעתיד יגיעו מוצרים נוספים וקשה להשוות איכות של משחק ב-PS2 לאיכות של משחק על מסך המחשב.

LordNor

New member
היתרון הוא שהפלייסטיישן מתחבר

למסך הטלויזיה מקנה לך מסך גדול שבו תוכל לצפות בסרטים עם DVD וגם תוכל לרכוש שלט בשביל ה-DVD ... החסרון בכונן DVD למחשב הוא שיש לך אפשרות לצפות רק במסך המחשב.. אם אתה רוצה לצפות במסך טלויזיה תאלץ לרכוש כרטיס פריסה ל-DVD ככה שהשקעה יותר גדולה.. ישנם משחקים שמיועדים רק לפלייסטיישן 2. ואין אותם ל-PC . אז בהחלט יותר שווה להשקיע בפלייסטיישן 2 . אני שמעתי שאפשר לרכוש אותו ב-1000 שקל...

iX

New member
יש אמולטור פלייסטיישן 1 למקינטוש.

ועכשיו הבנתי שגם לפי.סי. מעניין אם יוציאו אחד גם לפלייסטיישן 2, לא זוכר איך הסתיים המאבק המשפטי של סוני בהם. נדמה לי אבל שהביצועים היו לא רעים

ועוד באותו נושא..

יש לי מקינטוש שמשמש אותי לאינטרנט בלבד..חשבתי לרכוש מחשב PC לצורך משחקים ואינטרנט אך בסופו של דבר , הגעתי למסקנה שבפליי סטיישן אני מקבל את אותה תמורה של משחקים באותו בהרבה פחות כסף.. האם כדאי לי לרכוש רק את הPS2 או שהוא עדיין יקר מדי מכדי לשמש ל "משחקים בלבד" ? איפה ובאיזה מחיר ניתן לקבל את הדיל הטוב ביותר על PS2 ? ורק כדי לוודא - האם אכן ניתן להריץ עליו משחקים מפלייסטיישן 1 ? תודה מראש , כRובי מפורום האופנועים

new_rider

New member
כרובי??? מה אתה עושה פה???

מממ.. מוזר הייה לפגוש אותך פה! בכל מקרה... לי נראה שכדי שכבר תקנה את ps2 כי כבר כל המשחקים שיוצאים עכשיו הם בעיקר לPs2 את הדיל הכי טוב נראה לי שתקבל בדיוטי פרי ולשאלה האחרונה משחקים לps1 עולים על ps2! מקווה שעזרתי(זה לא הייה מוזר שאני עניתי על השאלות שלך???)

לא...

זה ממש לא מוזר שאתה ענית על שאלותיי.. מערכת הפורומים מאפשרת לכל אדם לחלוק את הידע שלו עם כולם.. בצורה כזו אתה מספר לי את שאיני יודע ואני משלים לך את הידע בנושאים המעניינים אותך (כמו אופנועים) אך אינך בקיא בהם.. (לIOL היתה פרסומת - כשהם היו קיימים : "כנס לקהילות IOL - יש שם אנשים שיודעים הכל..") בכל מקרה , תודה על התשובות ! יש לי פלייסטיישן אחד ולא מעט משחקים לו..אני רוצה רק לוודא שקניית PS2 לא תביא לזריקתם לפח של המשחקים הישנים.. כמה אמור לעלות PS2 שלא בדיוטי פרי ? מה זה כולל ? האם יש איזו חברה שעושה דילים על הקונסולה ? (משהו בסגנון - התחייבות לאינטרנט לשנה אצל ספק מסוים וPS2 מתנה..)

new_rider

New member
Ok

מצטער אבל אני לא מבין במחירים כלכלך שלps2 לי פשוט מישהו קנה את המכשיר בחו"ל, אז אף פעם לא בדקתי אבל אני חושב שכל אדם פה חוץ ממני יודע כמה זה עולה! הPs2 שלי הגיעה עם שלט 1 וכל החוטים למינהם שמאפשרים חיבור לt.v ודיסק דמו(עלוב ביותר!) בטוח יש מלא דילים למינהם, אבל לא כולם משתלמים...

LordNor

New member
למיטב ידעתי אין ספק שמספק

פלייסטיישן 2 תמורת התחייבות... אתה יכול לרכוש אותו דרך המכרז של המדינה... תציע 1000 שקל ובטוח תזכה... בדיוטי פריי הציעו לי ב-1000 שקל אבל יש לי... אני מציע לך לברר בדיוטי פריי... הכי טוב שתקנה אותו עם כל התוספות שזה: שלט ל-DVD שבפלייסטיישן,כרטיס זכרון,מולטיטאב שמאפשר משחק עם 4 משתתפים,ואת מולטיסיסטם שמאפשר לצפות בסרטים מכל האיזורים... לדעתי כל החבילה הזאת תעלה לך 1900-2300 שקל משהו כזה ולא יותר... תמיד אפשר להתמקח...

R750-Girl

New member
כרובי...עדיין תוכל להשתמש במשחקים

של PS1 אם תעשה לו את ההסבה של הצרובים. נסה במכרזעם של הרשת, היום כבר אפשר להוציא אותו בפחות מ2000 ש"ח ב12 תשלומים.

האם שווה לקנות?

מצבי די דומה. לי יש מחשב די חזק (866), יש לי פלייסטיישן 1 עם הרבה משחקים, וגם יש לי DVD טוב לטלוויזיה. האם, לדעתכם, שווה לקנות פלייסטיישן 2, בנגיד 1000 ש"ח? האם האיכות של פלייסטיישן 2 עולה בהרבה על של 1? כי ראיתי כבר איזה משחק בפלייסטיישן2, והוא נראה בדיוק ברמה של משחק מפלייסטיישן1 (ואף נראה פחות טוב מ- TEKKEN3 למשל). האם משחק זה הוא רק יוצא דופן, או שאין כמעט הבדל בין 2 הפלייסטיישנים.

metal_slug

New member
איזה משחק ראית שהוא כזה גרוע?

בטח Oni, הגירסת ps2 שלו נוראית... קח ותשווה את tekken tournament ל- tekken 3, ותראה את ההבדלים... ועוד לא דברתי על DOA2, או על Tekken4 שתיכף יוצא, או Giants ל-PS2... חבל על הזמן...

איכות המשחקים..

זה היה איזה משחק מכוניות.. הבעייה במשחק שראיתי שם היא הרזולוציה. המשחק נראה מקביל לכל משחק מכוניות שניתן למצוא במחשב, רק נראה כמו ברזולוציה של 640*480, ואפילו פחות. ולכן, שאלתי היא - במובנים של משחקי מחשב, איזו רזולוציה הייתם אומרים שיש למשחק פלייסטיישן 2 ממוצע? נ.ב: מה זה DOA2??

למעלה