האם מישהו יכול לתת מידע בקשר

PITBULL

New member
האם מישהו יכול לתת מידע בקשר

לשלט למנוף (על משאית) , מה הדגמים שייש , מה המחירים , האם מישהו רוצה לימכור משומש , כמה עולה ההתקנה , האם אפשר להתקין לבד . תודה מראש לכולם .

PITBULL

New member
האם אין לאף אחד מידע בנושא ?

........................... ........................... מקפיץ ........................... ........................... ..... .....

fireman

New member
באיזה דגם של מנוף מדובר?

אתה יודע האם למנוף שלך יש בכלל אפשרות להתחבר לשלט רחוק? בעיקרון זה קופסאת התחברות שמתחברים אליה באמצעות תקע עם מספר פינים, ההתקנה היא כמובן עצמית משום שבגמר העבודה כדאי שתאחסן את השלט במקום מוגן אחרת יסחבו לך אותו יעזור מאוד אם תתן את הדגם של המנוף שיש לך ואת שם החברה, אני כבר אנסה לאתר לך שלט מתאים עם כל הנתונים הנדרשים

PITBULL

New member
המנוף הוא

מדגם effer 25 טון למטר , אבל אין לזה חשיבות לגבי השלט מישום שהשלטים מתאימים לכל הסוגים ותלויים רק במספר האופציות שייש . לא ידוע לי על אפשרות של סחיבת מנגנון השלט לאחר החיבור אבל תודה על המידע החשוב ועל התשובה.

fireman

New member
ידידי היקר, נברתי בעשרות אם לא

במאות עמודי אינטרנט לגבי נושא שלטים רחוקים למנופים, במקרה יצא לי לעבור באתר של EFFER, רוב המנופים בארץ הם מתוצרת EFFER ולכן הנחתי שהסבירות שיש לך מנוף כזה היא גבוהה. לצערי אותם אתרים לא מספקים מידע אודות המחירים מה גם שהאתרים הם אתרים בינלאומיים כך שהמחירים הם לא הכי רלוונטיים לאזורנו גם אם הם קיימים. לגבי נושא השלטים, נוכחתי לדעת שהתחום מאוד מפותח ורחב זה מתחיל משלטים גדולים ומסורבלים המתחברים לקופסת בקרה שתותקן במנוף באמצעות כבל ועד לשלטים קטנטנים ומתוחכמים שפועלים בתדרי רדיו, כמובן המחירים בהתאם. לגבי גניבות, מאחר שהציוד הזה הוא מאוד יקר, אתה בטוח יודע את זה, הוא הופך מטרה לגנבים, קופסת בקרה או שלט עולים כסף רב ולא כדאי שיגנב ואף לדעתי צריך לבדוק אם אפשר לכלול אותו כחלק אינטגרלי מהסכם הביטוח שיש לך עם החברה שמבטחת אותך משום שמדבור בכמה אלפי שקלים להערכתי וזו בהחלט הוצאה שלא הולכת ברגל. היות ולהזמין שלט מהאינטרנט לא נראה לי מעשי בדוק את הנושא דרך חברות העוסקות בתחום בארץ, תוכל למצוא לא מעט בדפי זהב משום שלצערי אינני יכול לפרסם כאן בפורום

PITBULL

New member
תודה רבה

לגבי המחיר אז יצא לי קצת לברר אז זה בסביבות ה30 אלף לשלט על גלי רדיו ואם למישהו יש משומש להוא רוצה למכור אז הוא יכול להשאיר לי מסר .

למעלה