האם ניתן לטפל באלרגיה באמצעות ר. אלטרנטיבית?

dafi21

New member
האם ניתן לטפל באלרגיה באמצעות ר. אלטרנטיבית?

שלום, אני בת 24 , כבר כמה שנים (בעיקר בעונות מעבר אבל לא רק) אני סובלת מנזלת תמידית ממש כמו צינון שלא עובר, התרופות לא עוזרות ואני ממש מיואשת... אני אלרגית מגיל קטן ולוקחת פה ושם כדורים לאלרגיה אבל זה לא ממש עוזר ואני לא רוצה לעשות חיסונים. יש איזשהו טיפול ברפואה האלטרנטיבית שיוכל לעזור לי? מודה מראש על העזרה!

כן.

יש יותר מדרך אחת ולכן זה מחייב אותך להבין ולהחליט במה את בוחרת. כ"א פה בפורום הוא מומחה בתחומו ויכול להמליץ לך לפי תחום מומחיותו. את היא זאת שצריכה לבחון ולבדוק מה מתאים לך. את יכולה לקרוא על מקרה אחד של נזלת שליוותה את האדם כל חייו וטופלה בעזרת הומאופתיה. זה יתן לך מושג גם על אופן הטיפול וגם על היכולת של התחום הזה לפתור בעיות כאלה. כל טוב עירית

אחד55

New member
זה קצת מורכב בשביל לענות במסגרת הפורום

אך אנסה לדבר עם איציק לביא שיסדר לך איזה סיני (הנורבגים אזלו אלא אם תסכימי להתפשר על נורבגי דור שני).

קיניסיולוגיה בנויה לטפל באלרגיות

יש אפשרויות מצויינות לטפל באלרגיות באמצעות קיניסיולוגיה. צריך לבחון כל מקרה ולהתאים לו טיפול.

הומאופתיה בהחלט יכולה לעזור

הפניתי את האחיין שלי להומאופטית שלי, הוא סבל מגיל 0 עד גיל 5 מסנטימטר וחצי של נזלת תמידית שירדה מהאף, ולא משנה כמה פעמים ביום ניקו לו את האף. תוך זמן קצר הוא פשוט התייבש. אני ממליץ בחום, ניר

יעל ND

New member
אני ממליצה לך

על טיפול בשיטת IPEC, אל שף שיש שיטות נוספות לטיפול.

oversensitived

New member
בדיוק הסיפור שלי

סטודנט בן 24.. אלרגי מגיל 0.. הדבר היחידי שעוזר לי זה חיסוני אלרגיה.. את יכולה גם לנסות צמחי מרפא וכדומה.. אבל אני מאמין שהכי חזק זה החיסונים.

למעלה