האם רייקי זה לא עבודה זרה

tilayo

New member
האם רייקי זה לא עבודה זרה

אני אדם מסורתי ובעל אמונה בקדוש ברוך הוא.ועשיתי סדנאות רייקי 1ו2 והאמת שאני מרגיש כאילו אני עובד עבודה זרה ,בזמו שעשיתי עשיתי רייקי עם סמלים יהודים,מישהו יכול לענות בצורה דוגרית ואפילו עם קצת הוכחות לגבי זה,כי לבינתים אני לא משתמש באנרגיה זו

yofiel

New member
הריפוי בא מאלוהים

איך שלא תסתכל על זה , הריפוי בא מאלוהים. האנרגיה , לא משנה איך תקרא לה , הכל בא מאותו מקור. תקרא גם למטה , כתבו על הרייקי והיהדות. אגב , ריי זה אחד משמות השם , אם יש לך קצת ידע בקבלה. אני אישית משתמש הרבה במגן דויד , וגם במנורה בתור סמלים של ריפוי והגנה.

בלי קשר...

אמא שלי עברה סדנת רייקי, והיא לפעמים ממש עולה לי על העצבים עם הרייקי הזה. היא פשוט לא נותנת לי מנוחה. ד``א, היא נסתה אפילו לעשות רייקי לכלבה שלי, אבל היא שלבה רגליים (הבנתי שכשמשלבים רגליים רייקי לא עובד), כלומר לפחות היא הצליחה לצאת מזה...

רייקי לא עבודה זרה!!!

איש מסורתי יקר. הרבה אור ואהבה. ראה בפורום זה כתבה שכתבתי בשם הרייקי ביהדות.וכן חמשת העקרונות של אוסואי בראי היהדות זה הכי דוגרי שיכול להיות היות וזה בא ישר ממקורותינו ואני כולי תקווה שזה יענה על שאלותיך. הסמלים האנרגטים כולם נמצאים אף הם ביהדות אך מכיוון שאני ממשיך את מסורת אוסואי אינני ראשי לכתוב עליהם ולהעביר אותם למי שלא עבר רייקי 2. אך כאדם מאמין אני אומר לך אין אפילו לא אבק עבודה זרה בעבודה עם הרייקי. אוריאל מעוז רייקי מאסטר

אנרגיית קודש

tilayo ידידי! מה שאתה מרגיש זאת האמת המוחלטת שלך. אם אתה מרגיש את זה זה אכן קיים. עלייך למצוא לעצמך את סוג האנרגיה שאיתה כן תוכל לעבוד. אני מציאה לך את אנרגית הקודש. אנרגית הבורא. האנרגיה הכי פשוטה שלנו. פקס ישיר לבורא עולם. ברפואה על פי שיטת הרמב``ם. ישנה התשובה. פרטים נוספים אפשר לקבל בדואר האלקטרוני שלי. ניתן גם לקרוא גם בדפי מודעות פנימית. הרבה אור ואהבה ללא גבול מיכל.

למעלה