האם תהיה לי זוגיות

• פותח הנושא byly
  • פורסם בתאריך

byly

New member
האם תהיה לי זוגיות ../images/Emo201.gif

שלום נילי ,פורום יפה . שמי שני ת. ל . 22/1/1976 מזה כשלוש שנים כמעט אין לי זוגיות עדיין לא מצאתי את החצי השני שלי . חצי שיתן לי כוח חדש כמו כדור מרץ התלהבות אהבה בוערת . אני פה ושם ,מחפשת דייטים באתרים ,אבל כשזה מגיע לשיחת טלפון או כמעט דייט ,מוותרת ואין לי חשק . כמו ראיון עבודה נהיה. מצד אחד אני רוצה זוגיות מצד שני פוחדת שהזוגיות תיקח לי את החופש . בנוסף ,מאז שהזוגיות האחרונה הסתיימה ,אני מרגישה כבויה כמו פרח נבול שצמא למיים כל שנה אני מרגישה יותר זקנה ויותר זקנה . כרגע כל יום יש לי את אותם עיסוקים עבודה בית ,גם לימודים שאינני יודעת אם אצליח בהם. אני לומדת הנהלת חשבונות ומרגישה מאוד קשה שממש חבל על הכסף . מקווה שתוכליי לייעץ לי ושיהיה לך חג שמח ואביב פורח

בילי

שלום רב אומרים שכאשר התלמיד מוכן המורה מגיע להיות מוכן זה לרצות וליזום ובנוסף אומרים שאנו לא קבלים את מה שאני מבקשים אבל מקבלים את כל מה שאנו רוצים כי לא כל מה שאנו מבקשים אנו רוצים באמת.. לרצון שלנו אם הוא מגיע ממקום עמוק ואמיתי יש לו כוח אדיר את משדרת ליקום רוצה ופחדת.. תירוצים למה לא לצאת לדייטים לא יובילו אותך לזוגיות הסיפור על סינדרלה זהו אגדה.. לפי הקלפים יש לך קונפליקטים פנימיים רוצה מסגרת משפחתית ופוחדת לאבד את החופש והמרחב.. לפי הקלפים אם יהיו שינויים קיצוניים פנימיים יש פוטינציאל לבן זוג משמעותי תעשי עבודה פנימית זה ממש מומלץ..מאחלת לך חג שמח ובשורות טובות.. נילי רווה

למעלה