האם תקבלו בשלווה העסקת גננת ערבייה

נעימה 5

Active member
האם מסתכלים רק על השם??הרי יש לה תעודת זהות שהיא צריכה לתת ושם כתוב מעבר לשם
אני נגד גזענות, אבל כשיש עם שאנחנו איתו במצב של לוחמה,ההסתכלות היא אחרת זה לא גזענות, זה מצב גם של אינטרסים כיצד זה ישפיע
על ילדינו הרכים, והרי כל אחד נוטה למוצא שאליו הוא שייך,זה טבעי ונורמלי

SupermanZW

Well-known member
מקוה שהיא תלמד אותם אהבת הארץ שלנו, חינוך זה דבר מאד רגיש זה לא כמו רופא שבא לתת רק מרפא או עובד בבית מרקחת שנותן שרות של תרופות
חינוך ילדי הגן,,זה עיצוב וחינוך הילדים,, הרכים,, גם בנושא מסורת ואהבת המולדת,, קשה ללמד על משהוא שאתה לא מאמין בו,,וההגיון אומר שכל אדם
מחובר יותר לעם שלו,,,ולמי שיכת המדינה הזאת, וזה משמעותי להמשך גידולם לאנשים בוגרים
למה את הולכת סחור וסחור? את מוכנה לגננת ערביה או לא?

SupermanZW

Well-known member
מקוה שהיא תלמד אותם אהבת הארץ שלנו, חינוך זה דבר מאד רגיש זה לא כמו רופא שבא לתת רק מרפא או עובד בבית מרקחת שנותן שרות של תרופות
חינוך ילדי הגן,,זה עיצוב וחינוך הילדים,, הרכים,, גם בנושא מסורת ואהבת המולדת,, קשה ללמד על משהוא שאתה לא מאמין בו,,וההגיון אומר שכל אדם
מחובר יותר לעם שלו,,,ולמי שיכת המדינה הזאת, וזה משמעותי להמשך גידולם לאנשים בוגרים
כמה שאלות:
1) אם כל אדם מחובר יותר לעם שלו, מדוע את מאמינה שיש בכוחה של גננת לשנות זאת? הרי לשיטתך זה עניין טבעי.
2) אם אין בכוחה של גננת לשנות זאת, בשביל מה היא צריכה להביע עמדה בנושא בכלל? היא גננת, שתשחק עם הילדים ותלמד אותם קריאה וכתיבה, גן זה לא מקום לפוליטיקה, זה מוקדם מדי.
3) איך בכלל אפשר להשוות גננת לרופא? טעות של גננת אפשר לתקן בבית הספר, לעומת זאת טעות של רופא עלולה להיות ההבדל בין חיים למוות.

משתפרת1

Well-known member
זה דורש הרבה אומץ להודות בגזענות, עם זאת, אני מעריך כנות. מודעות לבעיה היא מחצית הדרך לפתרון.
אינני יודעת אם אני גזענית. אני יודעת שלא עמדתי במצב שבודק את זה.
אגב, בשעות אלה בדיוק מתארח אצלנו חבר של הבן מהצבא. החבר מגיע מרהט, מן הסתם הוא ממוצא בדואי מוסלמי. ממש לא היתה שניה של מחשבה אם לפתוח בפניו את הדלת, נהפוך הוא: לקראת הביקור יצאנו ביחד לחצר לקטוף נענע ולואיזה טריות.

SupermanZW

Well-known member
האם מסתכלים רק על השם??הרי יש לה תעודת זהות שהיא צריכה לתת ושם כתוב מעבר לשם
אני נגד גזענות, אבל כשיש עם שאנחנו איתו במצב של לוחמה,ההסתכלות היא אחרת זה לא גזענות, זה מצב גם של אינטרסים כיצד זה ישפיע
על ילדינו הרכים, והרי כל אחד נוטה למוצא שאליו הוא שייך,זה טבעי ונורמלי
מדוע את מונעת מפחד? היא גננת, היא לא חשודה בפעולות טרור, קצת פרופורציות.

SupermanZW

Well-known member
הסיבה היא שגננות מלמדות את הילדים על חגי ישראל, שרות שירי ארץ ישראל, מלמדות על ימי הזיכרון.
אני מניח שגננת ערבייה לא תשיר את התקווה ולא תעמוד דום.

אם היא תתחייב לעשות זאת בלב שלם, אין כל בעיה עם גננת ערבייה.
אתה שרת בגן את התקווה? עמדת דום בגן?
אל תענה על בית ספר, אלא על גן. בגן לא עושים את זה.

נעימה 5

Active member
אלא הם חיי ואני חיה איך שאני מבינה ורוצה,,לא חיה לפי מה שהשני מבין וחושב

נעימה 5

Active member
טעות בנשמה, ועצוב נפש רכה לכל החיים,,לא פחות מטעות בגוף אולי יותר

נעימה 5

Active member
שכחת שאלו ילדים רכים הם עדין לא מחוברים לכלום,,בקלות אפשר לקחת אותם לאותו צד שמתכונים ורוצים

נעימה 5

Active member
אז את במצב לוחמה עם הגננת, כי היא ערביה? אני לא מבין את זה.
סליחה,,אני לא במצב של לוחמה עם הגננת אני יכולה גם להזמין אותה לכוס קפה,,
העם שלה בלוחמה אתנו הערבים הם האויבים שלנו אנו נלחמים זה בזה,,וצריך תמיד להיות עירניים לשני הכוונים
לעולם אין לדעת מה מסתתר בלב של השני,,אז הולכים לפי הכלל, כבדהו וחשדהו,

נעימה 5

Active member
מי שלא בדיעה שלך אתה מאוכזב ממנו ?? זה ילדותי,, אני לא מאוכזבת ממך, או מכל משהוא אחר שלא חושב כמוני
ואת זה עדין לא למדת חבל,,,לא אתה חכם יותר מהשני,,וגם אני לא,,,מקבלת כל דיעה בזרועות פתוחות,,ללא שיפוט

SupermanZW

Well-known member
מי שלא בדיעה שלך אתה מאוכזב ממנו ?? זה ילדותי,, אני לא מאוכזבת ממך, או מכל משהוא אחר שלא חושב כמוני
ואת זה עדין לא למדת חבל,,,לא אתה חכם יותר מהשני,,וגם אני לא,,,מקבלת כל דיעה בזרועות פתוחות,,ללא שיפוט
את בחרת לברוח מהדיון. מה זה אומר את יכולה להבין לבד.

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה שרת בגן את התקווה? עמדת דום בגן?
אל תענה על בית ספר, אלא על גן. בגן לא עושים את זה.
לא זוכר לגביי, אך בהחלט זוכר לגבי ילדיי ובהחלט עשו להם טקסים בגן, אפילו בפרטי (לפני גן טט"ח שהם היו עוד פעוטות), כללו הרמת הדגל ושירת התקווה.

למעלה