האקס המיתולוגי

האקס המיתולוגי

ההודעה של האבירה גרמה לי לחשוב על כך שלרבים מאיתנו יש אקס מיתולוגי. וגם אחרי שנים של זוגיות טובה אנחנו עדיין שומרים תמונה מצהיבה שלו בחדר השמאלי של הלב. איך זה אצלכם? האם יש לכם אקס מיתולוגי? האם זה משפיע באיזו דרך על הזוגיות הנוכחית שלכם?

אין אקס מיתולוגי

וכך גם לבן הזוג אין. אני מניחה (חס וחלילה
) שאנחנו נהיה אקסים מותוליגיים אחד של השני שוב, טפו טפו טפו שלא יקרה

ענתי 10

New member
בעיקרון אין לי אקס מיתולוגי

הייתי בהמון מערכות יחסים קצרות ולא רציניות, ו-2 (חוץ מבעלי) רציניות. אחת מהן נמשכה רק חודשיים, והשניה שנתיים וחצי. אז בעצם אני יכולה להשוות רק עליו, ואת זה אני לא עושה.

habubnik

New member
יש כל מיני אקסים

חלק רציניים יותר, חלק פחות. אבל תודה לאל אין אקס מיתולוגי. אני ממש לא צריכה ולא רוצה תמונה מצהיבה של אף אחד שהייתה לי איזו סיבה לא להיות איתו, או לו - לא להיות איתי. תמונות יש לי רק של זוגי הנוכחי, שייתכן והוא היה הופך לאקס מיתולוגי, אבל חס וחלילה טפו טפו טפו טפו...

Miss פטל

New member
אין לי אקס מיתולוגי../images/Emo29.gif

וגם לבעלי אין. זאת המערכת היחסים הרצינית הראשונה(ואני מקווה שגם האחרונה) של כל אחד מאיתנו

יש לי יש לי

בעלי לשעבר. חבר נעורים שבטעות מסמך הפך אותו לבעל. אחרי 3 שנים תיקנתי את הטעות. אבל אין לי שמץ של תחושה לגביו חוץ מסקרנות. כי איך שהכרתי אותו הוא לא יגיע רחוק ואני סקרנית לדעת אם זה נכון. אם הוא עדיין תקוע או שהצליח להתקדם ואפילו אולי להקים משפחה. אבל חוץ מהסקרנות כלום. אפילו מוזר לי לחשוב שפעם הייתי נשואה לאחר. אפשר להגיד שבלב שלי, על כל חדריו, יש רק תמונה אחת. של הנוכחי. אבל הוא כן השפיע על הזוגיות. הוא גרם לי להעריך פי כמה את אהובי. לדעת איך הוא מעל ומעבר לאחרים. איך זוגיות יכולה להיות שונה.

maybesure

New member
אקס חי וקיים

האם עלתה פעם אפשרות של להתקשר אליו לראות מה באמת קורה איתו? אני עשיתי את זה, חבר קודם שביליתי איתו 3 שנים מחיי, ונפרדנו. לאחר 20 שנה הוא ביקש להיות בקשר (הוא מתגורר בחו"ל, כך שהקשר הוא טלפוני/מחשב) עכשיו יש לנו קשר נחמד, דואגים אחד לשני, לילדים, הייתי איתו בקשר לפני נישואיו השניים ותמכתי בו גם כשלא היה בטוח וכמעט ביטל הכל. וגם אחרי שנישא-שומרים על קשר. מאוד סולידי, אני חייבת לציין. לשנינו היה ברור שלא תהיה הצפת רגשות, ובעצם, אחרי 20 שנה, אין כל כך על מה.. מחכה כבר להכיר את אשתו החדשה, לכשירצו לבוא ארצה. מקווה רק שלחוקי שלי יהיה פירגון לענין, כי הוא בעולם לא אהב את הקשרים שלי איתו, אבל למעשה לא אוהב את הקשרים שלי כמעט עם אף אחד. ובכל זאת אני לא נמנעת מקשרי ידידות. מה לעשות? אני יצור חברותי וזה כמו חמצן בשבילי. לא עושה השוואות כי לכל אחד המינוסים והפלוסים, ומעדיפה את הפלוסים של החוקי על פני המינוסים של האקס
<<לא בוכה על מה שאין לי - רק שמחה על מה שיש לי!>>

הקשר/אי קשר עם האקס

תלוי גם באיך ולמה נפרדתם... אם זה היה בידידותיות-יש גם סיכוי לקשר כלשהוא בעתיד, אם לא- אין ממש סיכוי וגם עדיף שלא... ואולי גם בזמן שעבר?!

כבר חשבתי שלאף אחד אין אקסים במגירה

בגלל הטראומה של הפרידה מהאקס(הוא מייד הפסיק לדבר איתי) , הסיבוכים (הוא היה חייב לי 2000 ש"ח) והעובדה שיותר ממחצית מחברינו הם משותפים (והיה "קרב" על חברויות- אני ניצחתי...), העובדה שהוא בגד בי ולא ידעתי מכלום, אולי לכן קשה לי מאד לשכוח... הוא היה האהבה הראשונה שלי. נראה לי שמאז אני לא מסוגלת לאהוב ממש עד הסוף. היום אני הרבה יותר חוששת ופוחדת (למרות שאין לי ממה). ואני שונאת אותו על שלקח ממני את התום. הרבה זמן שנאתי והתגעגעתי אליו, הייתי איתו בקשר חלקי וניתקתי. עד שגרמתי לו לשכב איתי. ונזכרתי שבעצם אני לא מבינה למה התגעגעתי. הסקס היה אחר, בגלל שאהבתי אותו, התחושות אחרות. ודווקא אחרי ששכבתי איתו הצלחתי לנתק אותו ממני. ובמקרה (או שלא) אחרי מעט זמן התחלתי בקשר עד החבר שלי היום. אבל את תולדות הקשר שלנו אספר בזמן אחר...

אני התחתנתי עם החבר הראשון שלי

ואנחנו יחד כבר 17. כך שאין לי אקס בכלל ובטח שלא מיתולוגי

תמיד עניין אותי איך זה להיות כל

החיים עם גבר אחד. כמו כל דבר בחיים, יש יתרונות וחסרונות. למשל יתרון שלא היית צריכה לחוות פרידה. למשל חיסרון שאין קנה מידה להשוואה ולפעמים תחושה של אולי שם בחוץ מחכה משהו טוב יותר (שבדרך כלל לא נכון). (ואת כל זה כמובן אני לא כותבת עלייך אישית)

ובכל זאת ...

מעולם לא חשתי שבחוץ יש משהו יותר טוב. כי למרות החסרונות שלו הוא האדם בשבילי. מי היה סובל את הקפריזות וההיסטריות שלי.

Miss פטל

New member
../images/Emo45.gif

אני כמוך התחתנתי עם החבר הראשון שלי(הרציני), ויש המון אנשים שאמרו לי שזאת טעות.. ואני יודעת שהוא מתאים לי מאוד ואיתו אני רוצה לבנות משפחה להיזדקן יחד
אז אני מקווה שכמוך, אוכל להגיד בעוד 16 שנה(כי אני נשואה רק שנה) שאני עדיין חושבת ככה

שירי80

New member
לי יש

החבר שלי מגיל 16 ועד 20..גל שמו, זה החבר מהתיכון שהמשיך איתי עד הצבא.. הוא היה החבר הראשון שלי. כולם מסביב ידעו שמשם תצמח חתונה אבל היא דווקא לא צמחה משם. לאט לאט הפכנו יותר ויותר "חברים טובים" ופחות ופחות משיכה .. נפרדנו כשגילינו שלדבר בטלפון כייף לנו יותר מסקס (ואני מזכירה לכם.. גיל 20...) הוא עד היום אחד החברים הכי טובים שלי (למורת רוחה של חברה שלו)

למעלה