הארה שמובילה להצעה...

• פותח הנושא ornan
  • פורסם בתאריך

ornan

New member
הארה שמובילה להצעה...

לארנון וכולם שלום! לפני זמן מה הצעת ארנון, שננסה להתחיל להצליב אילנות ולמצוא הקשרים משפחתיים, ועד עכשיו לא נחלנו הצלחה גדולה. נראה לי שזה משום שאנו די מעטים. לכן, באילו דרכים ניתן לעניין חברים נוספים? לגמרי במקרה, יצאתי לפני כשעה למושבה ואת עיני צדו על לוחות המודעות, פרסומי המועצה לציון אירועי יום הזכרון לשואה ולגבורה. מסורת היא בשנים האחרונות, שאת הטקס המרכזי המציין את פתיחת יום הזכרון, עורכים תלמידי אחת הכיתות של התיכון/חטה"ב המקומיים. ואז באה לי הארה... עלה בדעתי, שאותם תלמידים, שקדו בכתה ז´ על עבודת "שורשים", כולם מתעדים את תולדות משפחתם ובונים את אילן היוחסין של משפחתם. אולי כדאי לפנות אל קהל התלמידים (למי שמעוניין) להוסיף את אילנות היוחסין שלהם. איך לעורר אותם - יש הרבה דרכים נקודת זכות העומדת לנוער, הם אשפי המחשב ובוודאי נמצא מביניהם כאלה המגלים עניין בנושא המעניין אותנו. האם הרעיון נראה לכם
ארנה

עבודת שורשים

הרעיון מצויין, בני כתב השנה עבודת שורשים, אילן היוחסין נעשה בעזרת GENOPRO אם נקבל הדרכה מתאימה נשמח להוסיף את האילן שלנו שיש בו ענף הונגרי וענף עירקי.

ההצעה מצויינת...

ורק צריך למצוא את דרך ההגעה לאותם נערים. (אגב, למרות שאנחנו מעטים פה, כבר קשרנו קשר בין שלושה חברים: שרי סילבר, את ואנוכי
רבים מקושרים כאן דרך משפחות רבנים, בקשרים סבוכים שעדיין לא עלו עליהם.) בכל מקרה, עניין הפרסום הוא בעוכרנו, ובינתיים הפורום עובר מפה לאוזן. נראה שיש תוצאות, אך עדיין - צריך למצוא דרך להגיע למקורות פרסום נוספים. אם יש כאן תלמידים, מורים, הורים או מישהו שיכול לעזור בהפצת הפורום בקרה התלמידים שעושים כעת את עבודת "שורשים" (נראה לי שממש עכשיו עובדים עליה ברבים מבתי הספר, לא?!) - יבורך
נקווה להתפתחויות, ארנון

ornan

New member
פרסום הפורום

בוקר טוב ארנון אני הגעתי אל הפורום דרך תוכנית הרדיו ENTER.BET ברשת ב´, תמיד אפשר להציג שוב את הפורום. לגבי הנוער, לכל כתב עת של הנוער, יש מוסף מיוחד בנושאי מחשב, יש בו הצעות לאתרים ואולי זו אחת מהדרכים לפרסם את הפורום, כמו כן אפשר גם במדור המחשב שבעיתונות היומית, אז נגיע לקהל היעד של המבוגרים, אני מוכנה לקחת על עצמי להוציא מכתב לתלמידים שלנו במושבה, אבל אז כמובן אגיע רק לקהל מצומצם ביותר, שבת שלום ארנה

שרי סילבר

Active member
פרסום הפורום../images/Emo125.gif כדאי לדעתי לפנות לתכנית "המדור לחיפוש קרובים" ברשת ב´, המוגשת בד"כ ע"י ירון אנוש. אנשים מתקשרים ומבקשים למצוא קרובים וחברים מעברם. התכנית התפשטה כאש בשדה קוצים, והמון אנשים מאזינים לה. מכיון שהם מפרסמים ברבים את תיבת הטלמסר שלהם, אני מרשה לעצמי לעשות את זה כאן: המדור לחיפוש קרובים, קול ישראל, רשת ב´, רוממה ירושלים, טלמסר: 03-7652034.

למעלה