הארות ראשונות בעקבות הקביעות

אור302

New member
הארות ראשונות בעקבות הקביעות

אני מתחיל לתעד השינויים במהלך חיי וחיי הנפש בעקבות קבלת הקביעות שלי והנה הסעיף הראשון.

כרגיל אני שואל את אשתי למה אין אפרסקים והיא מעירה, כרגיל, שאני אוכל אותם בקצב זללני וביומיים חיסלתי אפרסקים בעשרה דולר. בעבר נהגתי להשיב בעניין "שזה אופייני ליוצאי ישראל האוכלים בקיץ פירות אין ספור "(עוד מהימים שפירות היו בזול), אבל הפעם השיבותי ממרום מעמדי החדש:

אישתי היקרה, אם כפרופסור בעל קביעות אני לא יכול להרשות לעצמי לאכול כמה אפרסקים שאני רק רוצה, בשביל מה אני חי? בשביל מה אני עובד? מה טעם?

או-אז גמלה בי ההחלטה להתיר את הרסן ודווקא להרבות באכילת פירות אין ספור בלי חשבון. עכשיו נשאלת השאלה אם כדאי ליישם את התובנה החדשה הזו גם בתחומים אחרים. אני מקבל הצעות בעניין.

אור302

New member
התמזל מזלך, אני מעולם לא קיבלתי הכרה במעמדי במשפחה.

גם לא כנשק אירוני. נשארתי על תקן דוקטורנט בכל הקשור לזכויות בבית. זה כוחו של רושם ראשוני. כשבני היה קטן ניסיתי להסביר לו במה אני עוסק והוא אמר "אה, זה כמו מורה מחליף?"

אור302

New member
אני לא מאמין שזה כתוב ברצינות

אני מופתע שהם לא מזהירים משאיפה מוגזמת של אוויר. ודאי שעדיף לאכול במתינות, מה לא עדיף לעשות במתינות? כמויות הם לא מפרטים. בעיניי מאמר כזה הוא דוגמה מובהקת להיסטריה, מן הסתם פרי עטם של אנשי בריאות שצריכים לכתוב טורים לעיתון תמורת תשלום. אבל מי יקרא את זה?

למעלה