הארי פוטר

sagiberg

New member
הארי פוטר../images/Emo28.gif

תוך כדי המתנה מתוחה להארי פוטר החדש בעברית התגלתה בעיה- הילדים שקראו בלהיטות את הארי פוטר מרגישים חוסר רצון מוחלט לחזור לקריאת לספרים אחרים. השאלה המעניינת- אומנם הארי פוטר תרם להגברת הקריאה אצל ילדים ונוער, אבל- האם העניין יישאר מוגבל לספר זה בלבד ?

Athaclena

New member
תלוי אצל מי

לשמחתי רוב האנשים שאני מכירה קוראים (אפילו הרבה) בכל מקרה. דווקא חבל שראולינג לא כתבה ספרים אחרים, אולי היה אפשר לשדל אותם לקרוא גם את זה ומשם הלאה... אולי ספרים עם רעיון דומה?

sagiberg

New member
קסמה של רולינג

חזק מדי. מעניין שאחרי שקוראים את ספריה קשה לילדים לקרוא ספרים דומים של סופרים אחרים. אולי מכיון שאצלה הכל קולח ללא מאמץ

FuzzyWuzzyGirl

New member
נרניה ../images/Emo13.gif

מה עם הסדרה של C.S. Lewis? האריה המכשפה וארון בגדים, המכשפה הלבנה, הילד וסוסו, וכו'.
(מקוה שתרגמתי את זה נכון....קראתי אותם באנגלית
) מירי

FuzzyWuzzyGirl

New member
זהו ש-

אני קראתי את הגירסה ה"חדשה" יותר - והיה כתוב שם שזה מסודר לפי הסדר המקורי שהסופר רצה - וזה היה הסדר שכתבתי כבר...

אני בת 18 וחצי../images/Emo29.gif

וקראתי את 4 הארי פוטר ואני מחכה בקוצר רוח לחמישי ואני אחת שקוראת המון ספרים.בולעת אותם תולעת ספרים כמו שנהוג לכנות אני יכולה להגיד שלפעמים אני מתחילה ספר ואין לי כוח להמשיך או שאני רוצה לקרוא משהו ויש לי מה לקרוא אבל איכשהו אני אגיע להארי פוטר כי זה ספר קליל ומרתק ויפה. אני ממשיכה לקרוא גם דברים אחרים אבל לפעמים אני פשוט הולכת להארי כי זה נוח.כי אין לי ראש לספרים אחרים למרות שיש לי ואני רוצה אז אני קוראת את הארי.

sagiberg

New member
אז מה בכל זאת

את קוראת כשאין הארי פוטר חדש ? יש לך המלצות ?

אני קוראת מלא../images/Emo29.gif

אני לא יודעת מאיפה להתחיל היום סיימתי את "המדריך ללוחם האור" של פאולו קולאו כל הספרים שלו נפלאים!השבוע אני אתחיל את "על נהר הפיאדרה שם ישבתי גם בכיתי".זה הספר היחיד שלו שלא קראתי קראתי היום את באדולינה פעם שניה שזה ספר נפלא. ויש כל כך הרבה

למעלה