הבהרה בכל הנוגע לפרטים אישיים

הבהרה בכל הנוגע לפרטים אישיים

לאחר ייעוץ מקצועי ומשפטי שקיבלנו, אנו מודיעים בזאת כי חל איסור על פרסום כל פרט אישי מהחוזה בין האם הנושאת וההורים המיועדים. בכלל זה אסור פרסום פרטים אישיים של כל אחד מהצדדים או בני משפחותיהם, טיב התנאים וגובה התשלום. כל הודעה המכילה פרסום של פרטים אלה בין אם בכתב ובין אם בתמונה, תוסר מהפורום.

מירבי*

New member
רוצה שתדעו שהבהרה זאת באה

לטובת כולנו, החוזה בין האם הפונדקאית לבין ההורים המיועדים הוא חסוי בהחלט, פרסום פרטים ממנו מעוות את התמונה האמיתית. בואו נמשיך לקדם את עניינינו ברוח טובה ותוך התחשבות והתרכזות בדבר האמיתי- ההצלחה בתהליך. מירבי*

נונה33

New member
מירבי!! אני איתך!! ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

מקווה שכולם הפנימו את המסר!!! יש כל כך הרבה במה להתעסק בנושא הפונדקאות שממש לא כדאי להתעסק בשטויות!!! אני שמחה שיש אותך ואת הפורום הזה!! אם אני כבר מנסה לדבר עם מישהו מהקרובים אלי על זה מתחילה סידרת שאלות מעצבנת שישר אני פוזלת לעבר דלת היציאה!! התינוק יהיה דומה לה???? היא יפה??? ואם היא לא תרצה לתת לכם אותו????? טוב נו!!! כאן כולם מבינים מה אני אומרת!! יאללה, יצאתי סכרינית לאללההההה נונהההההה

מירבי*

New member
תודה נונה../images/Emo20.gif

את בהחלט מבינה נכון את הדברים, הנושא באמת מספיק סבוך וכדאי להפנות את המאמצים לכיוון הנכון. לגבי השאלות שאנשים שואלים אותך כשאת מספרת- אנחנו החלטנו לא לספר עד שלא יהיה הריון, מלבד זוג חברים קרובים אף אחד לא יודע, זו משימה קשה מאוד עבורי לשמור את זה בסוד, אבל אין לי ספק שכרגע זה עדיף, לא רוצה שאף אחד ישפיע על דעתינו או יטריד בשאלות מוזרות.. תודה על התמיכה נונה
מירבי*

הנהלת פורומים ולמירבי ולכולם..../images/Emo124.gif

אז ככה אתמול אני התקשרתי לעורך הדין שלי לבדוק את העניין מקרוב ואני לא מוכנה לוותר ולו בפסיק אחד מישהי כאן השמיצה את שמי ואמרה שאני משקרת שאני לא פונדקאית אז אני יורדת לעניין זה עד הסוף. והתשובה היא כך: 1. ישנם אצלי מסמכים שחור על גבי לבן המאשרים לי לדבר על כל מה שקשור בפונדאות ואין שום סעיף בחוזה האוסר על זה. 2. לגבי צנעת הפרט, כתוב בחוזה שאסור עלי לדבר על שם הני הזוג להם אני מיועדת לנשוא את התינוק . לגבי כל פרסום שארצה אם זה במדיה הטלויזיה כלומר לראיון או אם זה מע גבי הנט זו זכותי המלאה ורק שאסור לי לחשוף את הזוג. 3. אין שום סעיף האוסר עלי לפרסם כמה כסף אני מקבלת בשום מקום בשום חוזה זה לא נכתב אלה אם כן הזוג המיועד מחליט להוסיף סעיף לחוזה. הנהלת פורום נכבדת, בידיי מסמכים של העורך דין שי המאשרים את כל דבריי מלבד זאת אני כאן בשם בדויי לשמרות שאני יכולה להיות תחת שמי הפרטי בצורה גלוייה אם ארצה לחשוף את עצמי. דברתי גם עם עורך דיני לגבי תביעה על השמצה כאן והוצאת דיבה מנהלת הפורום דאגה להראות אות כאן כמוציאת דיבה אך הוא אמר שזה לא יהיה פשוט מכיוון שזה עולם ורטואלי וצריך פה להסיר המון מסכות של אנשים שלא חושפים את עצמם. לסיכום עורך הדין שלי אמר שכל חוזה הוא חוזה בפני עצמו ניתן להוסיף ןלשנות סעיפים בחוזה שלי לא כתוב שאסור עלי לפרסם את מחיר הפונדקאות שלי.... ומלבד זאת לדעתי מה שעשתה לי כאן מנהלת הפורום זו קנוניה לשמה. לכן אני מבקשת מהנהלת הפרום ותקן את העוול שנעשה לי כאן ע"י המנהלת ולחינם ההרגשה שהיא נותנת כאן היא תמיכה אך ורק ואני מציננת זאת שוב אך ורק והרוים המיועדים לתינוק ולא לפונדקאית עצמה!! היא ניסתה לשנותאת כרטיסי ולהכנס לחיי בצורה לא נעימה וכל זאת ע"י העברת מסרים בחפוז. שאני בקשתי פורום לפונדקאיות בקשתי יחס שווה לשני הצדדים האם ככה אתם רוצים שיראה פורום זה?????? אני מקווה שתמצו את הדין עם עוגמת הנפש שנגרמה כאן מלבד זאת אם תרצו אפקסס לכם את ההוככה שכל עניין החוקיות שמרה מירבי הוא לא נכון ולא חל לגבי!!! לטיפולכם המהיר דרדסית
נ.ב גם אם תמחקי את זה מירב הכל נשלח באימייל גם להנהלת הפורום... לכן אני רוצה התנצלות ואני בודקת אפשרות לתביעת הוצאת דיבה

מירבי*

New member
שלום דרדסית

בפורום הזה שלנו, פורום פונדקאות לא יתפרסמו פרטים אישיים ולא יחשפו פרטים מהחוזה. הנהלת הפורומים ענתה לך בפורום משוב. את מוזמנת לכתוב כאן הודעות שקשורות בפונדקאות, הצד שלך כפונדקאית חשוב ובו אנחנו רוצים להתרכז, אם יש לך מה להגיד כפונדקאית את מוזמנת, הודעות שיכללו פרטים אישיים או הודעות מתלהמות ימחקו מהפורום. מירבי*

נונה33

New member
נו!!!!!!!!!1 מה יהיה??????.

אולי מספיק כבר עם העניין הזה דרדסית!! קבלת תשובה !!! מה את רוצה עכשיו??????. זה פורום פ ו נ ד ק א ו ת !!!! לא פורום חרטטנות!!! סליחה אם אני נשמעת בוטה!! צאי מהקטע!! נונהההההההההה בקריזה!!!

אודליה1

New member
אני פשוט מתביישת, אני בשוק

פתחתי את תיבת המסרים שלי היום ואני מוצאת בה הודעה מהיצור הזה שמכנה את עצמו הדרדסית הנשית והנה היא כאן כלשונה. " מה כתבת בפורום את מכיה אותי בכלל אני לא מבינה אותכם אנשים רעים את יודעת מה אנייכולה להגיד לך שלא סתם נענשת ללא ילדים רכלנית רעה אחת!" עד כאן דבריה. מירבי, מה קורה פה? למה היא עוד כותבת פה? היא פונדקאית? איך היא יכולה לכתוב לי דבר כזה? בעלי ראה את זה וראה שאני בוכה וביקש שאני לא אכתוב פה יותר. אבל אני לא אתן לה לנצח לדרדסית הזאת. איפה ההנהלה פה? אודליה

נונה33

New member
מהההההה???????../images/Emo18.gif../images/Emo18.gif../images/Emo18.gif

תועף הדרדסית לאלתר!!!!! מה זה הדבר הזה שמסוגל להוציא מפיו מלים כאלה!!!! אין לה מקום פה בפורום!!! אודליה!! אני מחבקת אותך!! אל תתני לחוסר רגישות מופלג שכזה לגרום לך להזיל דמעות!!! אוהבת אותך!!!! נונההההההההה הכועסת מאודדדדדדדדדד!!

מיכל@ל

New member
אודליה

אני רק "מציצה" מהצד בפורום אבל ההודעה שלך כל כך נגעה לי שהרגשתי צורך להגיב. אם למישהו כאן היה ספק,הדברים המרושעים שהיא כתבה לך אמרו את הכל. תשתדלי לא לקחת ללב ,יש דברים שלא צריך להתיחס אליהם. מאחלת לך המון הצלחה בתהליך

אודליה1

New member
תודה מיכל, אני אתגבר, אני בטוחה

אני חושבת שזו בושה בשבילה שככה היא מתבטאת, לא ארד לרמה הזאת ואין לי שום כוונה לענות לה, מבחינתי היא לא קיימת. אודליה

בושה אוי באמת תפסיקי צדיקה ...

את מטבאת יותר יפה אני לך יש רמה שלא תרדי לרמה שלי? תודה תשארי שם למטה ברמה שלך לא הייתי רוצה שתעלי לשלי..... מירב באמת חשתי שתשימי קץ לזה נמאס לי שאת שוטקת לדיבורים האלה את אמורה להיות נאטרלית ולא לתת כאן לאנשים להשמיץ אנשים אז די כבר חלאס דרדסית
נ.ב גם מבחינתי את לא קיימת אודלייה החסודה

מירבי*

New member
אודליה יקירתי ../images/Emo24.gif

מחבקת אותך, אל תתני לה לשבור את רוחך, מלים כאלה לא ראויות להתייחסות. בואי נתרכז בעיקר. מירבי

דרדסונת מדברת גיבוב של שטויות

חבל מאוד חבל שאת מקשקשת ומטעה את האנשים שזקוקים למידע אמיתי ולא לקישקושים שאת מקשקשת, אסור להדליף כל מידע על החוזים . וקשה להאמין שהעורך דין שלך אישר לך לפרסם דברים אז..... בעברית אל תבלבלי לאנשים את המח בשטויות

1נוש1

New member
../images/Emo39.gif

היי אני מסכימה איתך. לא נראה לי אתי לפרסם נתונים כאלו.מי שרוצה לקבל מושג יכול לעשות זאת באופן דיסקרטי. גם לא היה צריך יעוץ משפטי - השכל הישר....

נונה33

New member
וואללה נוש את צודקת!!!!!

יש כאלה שצריכים פירושים לכל דבר!!!! שכל ישר זה לא קומפלט עם הבן אדם!!! נונההההה שעוד מנסה להירגע מאירועי הימים האחרונים בחסות הדרד.....

נו מירבי יקרה יש לך המון עבודה....

אם זכור לי נכון את אמורה למחוק כאן הודעות מגדפות ויש פה בשפע אז קדימה לעבודה....להזכיר ציטוטך..."כל הודעות מגדפות ימחקו" הלו זו הצאת דיבה לא?...... נו אז אני מחכה לראות מה יקרה פה דרדסית

מירבי*

New member
נונה, בואי נשמור על רמה נאותה

בואי לא ניגרר לחילופי דברים מיותרים. יש לנו מספיק מה לעשות פה בפורום גם ללא הודעות עוקצניות. מירבי*

נונה33

New member
מחקתי מהזכרון שלי את כל הפרטים

שקשורים בה!!!!!!! לא אוסיף מילה בעניין!!!!!!! ומילה שלי זו מילה!!!! מבטיחה להיות ילדה טובה מירבי!!!!!
נונההההההההה שהתפנה לה עכשיו מקום בזכרון!!!!!!!!!!!

למעלה