הבהרה לגל סופר ולבליעל

אני אגיד לכם מה מפריע לי מאוד

ההיטפלות הזו לדוד. הוא כותב שטויות? הוא ממציא דברים? אין רציונאל מאחורי הדברים שלו? מה שהוא כותב זה תת-רמה? אולי. אבל אם כן, אותם הדברים נכונים ביחס למה שמרבית האנשים הקבועים של הפורום כותבים. הם ממציאים דברים מופרכים, מאדירים אותם, מסרבים לתת דין וחשבון, ומתקרבנים כאשר מבקרים אותם. ואם כן, למה אתם כותשים את דוד כאילו הוא מקור כל הבעיות של הפורום אבל לא אומרים מילה על האחרים? זו לא חוכמה גדולה וזה גם צבוע בעיני. כאשר פותחים פה שרשור חיזויים זה רציני? זו לא המצאה? מישהו כאן יכול להראות שזה מוצדק לקרוא למה שעושים פה בשם "חיזוי"? וכל מתוכוני הכישופים שאנשים מספקים פה, זה מבוסס? זה לא תת רמה? (אני נמנעת מלכתוב שמות מפורשים, כי בניגוד לדוד יש פה אנשים שעל כל מילה ביקורתית שכותבים עליהם הם רצים ומפעילים לחצים עד שמוחקים את מה שכתב עליהם).

גל סופר

New member
דוד כותב באופן שיטתי דברים סתומים

ללא סימוכין, ללא קשר בין משפט למשפט וניכר בחלק מתגובותיו כי הקו המפריד בין פנטזיה למציאות נעלם כלא היה. זה אולי יפה (ומרשים) בפורום פנטזיה או ספרות מד"ב, אבל זה רע לפורום שנקרא "אומנות המאגיה". קל וחומר שאנשים נכנסים הנה וחושבים שהנה- זה המיינסטרים. הרי כל מה שנידון בפורומים הוא מיינסטרים. אז זאת מאגיה- דיבור סתום וחסר סימוכין? אני אגיד לך מה מפריע לי מאוד. מפריע לי שמגוננים על מישהו שאפילו לא טורח להגיב באופן ענייני על טענות שבאות כנגד הטענות שלו. שאפילו לא טורח להביא סימוכין כלשהם ומזלזל באינטיליגנציה של הקורא שלו. נתתי את הדוגמה של "כתבי האר"י ולא האר"י ז"ל". בן אדם אחר היה לחלוטין חושב שמדובר בבדיחה. אם מישהו באופן שיטתי מפרסם דברים כאלו, כנראה שזה הרבה יותר בעייתי משרשור בודד על חיזויים.

למעלה