הבחירה שלי

voodoo

New member
הבחירה שלי

עם כל הכבוד לפלייסטיישן 2 (וישנו קצת לדעתי) אני לא בטוח שהוא יצליח בקרב הקונסולות שקרב ... למעשה יש לי כמה אספקטים שאליהם אפשר לעמוד מפלה לסוני 1.בעיות במשלוחים שזה יתן יתרון די משמעותעי לניטנדו ומייקרוסופט 2.מחיר מוגזם לחלוטין ולפי מה ששמעתי סוני לא מתכננת להוריד מחירים בזמן הקרוב שזה חבל ... 3.בעצם הקונסולה הכי פשוטה למרות היתרון בדיסק קשיח שאלוהים יודע למה הוא יכול לשמש...ההיצע הגרפי לא כלכך מושלם למחיר שלו 4.הכותרים מאכזבים יחסית takken 4 FF10 הכל כבר דיי ענתיקה וחוזר על עצמו בצורה נדושה מין הסתם ... 5.מה הקטע של הDVD ? אוקיי זה נחמד מאוד...אבל אנחנו מדברים קונסולה לא על מערכת בידורית וההבדל במחיר כנראה ... לדעתי ניטנדו עשו עבודה די טובה ל הקונסולה החדשה שלהם ..מחיר נוח חומרה שהיא יותר טובה מהPS2 אבל קצת פחות מה XBOX אבל שמעתי שיש בעיות עם הקונסולה של מייקרוסופט ( באגים בFPS) אז ...השורה התחתונה תוכלו לעמוד על יתרון שיש לPS2 על פני הקונסולות האחרות? -=voodoo=-מנסה להיות אוביקטיבי אבל לא הולך...

oren*

New member
פלייסטיישן 2 היא מכונת בידור בייתית

היא בהחלט תחליף ל-DVD בבתים רבים בארה"ב ויפאן. בישראל כיוון שאנחנו באיזור 2, לא משתמשים ב-PS2 כתחליף ל-DVD כיוון שרוב הסרטים החדשים הם מאיזור 1. היתרון הגדול ביותר של פלייסטיישן על פני המתחרים האחרים הוא כמות המשחקים האדירה שמוציאים עבורו. גם משחקים של PS1 פועלים עליו כמו שצריך, וכמובן משחקים חדשים ל-PS2 העושים שימוש במנוע ה-32 ביט שלו ומביאים את הצופה לרמות של תלת מימד ואפקטים מושלמים. מחיר מוגזם זה עניין של השקפת עולם ושל מצב השוק. כיום אין לסוני מתחרה, ולכן אין סיבה להוריד מחירים. בשבוע הראשון בלבד נמכרו מעל מיליון יחידות של המכשיר (להזכירך המחיר ירד מאז בעשרות אחוזים, בישראל הוא נמכר בהתחלה ב-3500 ש"ח וכיום ניתן למצוא אותו בפחות מאלפיים שקל). נתת דוגמא של משחק TEKKEN, אולם יש משחקים חדשים ומטריפים שמקבלים ציונים גבוהים מאוד מהגולשים ומאתרי משחקים מקצועיים - EXTARMINATION למשל. בקרוב יצאו עכברים ומקלדות לפלייסטיישן, מודמים ועוד תוספים שיהפכו את ה-PS2 למכונת בידור עוצמתית ואיכותית. בעיות במשלוחים תמיד יהיו, גם בהופעה של GAME BOY ADVANCED לא הצליחו לעמוד בביקוש והיו עיכובים במשלוחים וביצור.

אורן א

New member
אם מבצעים הסבה...

אני קצת לא מעודכן בקשר לנושא ההסבות ב ps2 הבנתי שאפשר לעשות הסבות בארץ ,השאלה שלי היא אם אלו הסבות לאזור של המשחקים או לאזור של ה די.וי.די? או גם וגם? בכל מקרה בגלל שכל הסרטים הטובים הם באזור 1 והמשחקים יוצאים בארצות הברית הרבה יותר מהר מאשר הם יוצאים פה,אם בכלל,חשבתי להזמין ps2 מהאינטרנט שיהיה אמריקני לכל דבר.מה הערכה לגבי המיסים שאני אשלם?

oren*

New member
שים לב להודעה שכתבתי למטה בנוגע

להסבת מכשירי PS2. גם DVD וגם משחקים צרובים, שניהם יחד (700 ש"ח) או כל אחד בנפרד. לגבי המיסים, כדאי שתברר עם המכס. זה תלוי מהיכן אתה מזמין, מה המשקל של החבילה, האם אתה מזמין יחד עם משחקים או לחוד.

VGS

New member
הסבה לפלייסטיישן 2

לשאלות בנושא ההסבה לפלייסטיישן 2 ניתן לפנות לצוות חנות ויג´יז באמצעות אימייל : [email protected] או בטלפון 7440171-03 פרטים ניתן למצא גם באתר www.vgs.co.il

למעלה