הבייביסיטר מתפרעת !!!

ליאת +

New member
ליאתיות חולמות דומה

אז ככה: סטודיו ע- נ - ק באיזה אזור תעשיה. עם המון מקום לצייר, עם עמדת מחשב הכי חדיש שיש, עם כל הג´אדגאטס הקיימים. ועוד פינה לאירוח, ואולי עוד פינה לתנומה. כל יום אני עושה משהו אחר. בעיקר מציירת (העבודות שלי נמכרות טוב ומפרנסות אותי יפה) , וגם משתעשת באנימצית מחשב וכו´. חלק מהכסף שאני מרוויחה אני משקיעה בפרויקטים חברתיים שאני מעונינת בקידומם, וגם מעורבת בתכנים שלהם. לפעמים יוצאת מהסטודיו, לפעמים נשארת כל היום. לפעמים בת זוגי והילד באים לבקר אותי ב"עבודה". לילד יש מקום לסוע על אופניים בסטודיו ואף פעם לא להיתקל בקיר. כסף? תלוי כמה סאות´ביס מצליחים במכירה
. אני לא מתעסקת בדברים האלה.

הייתי רוצה להיות כמו.......

אייל פלד - כל יום הוא מטייל בארץ אחרת ועוד מקבל על זה כסף !!!!!!!!!

שמנתולה

New member
אני הייתי רוצה

עבודה שאפשר לעשות בכל שעה (שונאת שיגרה!
) שמרוויחים בה 10000 לחודש ומעלה (מסתפקת במועט
) שעושים בחוץ ולא במשרד שיש בה תרומה לחברה ולא רק לעצמי. זהו. יש שני מקצועות שהכי מתאימים מבחינתי לרצון: משטרה (למה השכר כל כך נמוך?!) מורה לנהיגה על המשטרה כבר ויתרתי, מורה לנהיגה אני עוד אהיה...

אבא גאה

New member
לא במשרד ../images/Emo35.gif לא במשרד../images/Emo35.gif

אני כמו ערפד
(היתוש פה בגודל של ערפד וגם הוא מוצץ דם...) לא תראי אותי בחוץ בקיץ (רק מזגן
) מאקסימום עם רדת החשיכה. ואם כבר אני בחוץ אז מי שנמצא לידי סובל כי אני כל הזמן מקטר : "אוףףףף חם לי" "מתי יהיה חורף" "כוס אמא של אפקט החממה" "מה אני? סעודי?" פונה לזרים:"אפשר מים קרים?" "למה זה מגיע לי?" "זה בגלל שאני הומו? מענישים אותי ככה?" "בגלל שאני שחור?" "מה אתם מחייכים שם? לא חם לכם?"

אבא גאה

New member
בוודאי שמותר

והוא יכול אפילו לומר: למה זה מגיע לי? זה בגלל שאני לא הומו? התוכן לא חשוב כ"כ לקיטור עצמו....

למעלה