הביצועיםהמחודשיםבאלבום

קטרפי

New member
הביצועיםהמחודשיםבאלבום../images/Emo220.gif../images/Emo110.gif

טוב, בגלל שגרגורי אמר לי שאני צריך להעביר את ההודעה לפורום, אני פשוט אעתיק את מה שכתבתי בקומונה
בקיצור, אתמול שמעתי את הדיסק (אני בדיליי נוראי, אני יודע! נו אבל אףפם אין לי זמן וגם לא יצא לי להיות באף חנות שיש שם את הדיסק, ואתמול הייתי בסנטר שהם מוכרים שם דיסקים בזול יחסית לטאוור הגנבים בני גנבים האלה. טוב, נחזור לנושא
) אז בעיקרון דיי הופתעתי בהתחלה, כי לא ידעתי שהם הוסיפו מוזיקה לשירים שהיו באתר (הישן והטוב) אבל אחרי השוק הראשוני של ואלס לעניים, התחלתי להנות מהעניין. ובגדול. אני חייב לציין שהביצוע המחודש לשירים קובי וסימפטי - מעולים. מקודם לא אהבתי אותם כול כך, עכשיו הם פשוט נהייו הרבה יותר סוחפים ולא יכלתי פשוט להפסיק לשיר עם הדיסק, למרות שזה הפריע לשמוע את הביצוע המחודש, אבל זה פשוט היה מעולה מדיי! רק חבל שהם שינו את הקטע האינסטרומנטלי של קובי, יותר אהבתי את הצפצפה הרגילה שהייתה בביצוע המקורי. אבל שאר השיר יותר טוב, ואני לא בטוח אם זה היה משתלב שם כול כך טוב. אי אפשר הכול.
ועל השיר יותר גדולה אין בכלל מה לדבר. לא רק שעשו אותו יותר טוב, זאת גם פעם ראשונה שממש הקשבתי למילים, והוא ממש ריגש אותי! לא ידעתי שבאמצע דיסק כזה יכול פתאום לבוא שיר שאני כול כך מתחבר אליו מבחינה רצינית. אם יהיה משעמם לי אולי אני אכתוב גם ניתוח שיר, למרות שלא ניראה לי שמישהו פה יתעניין בו בכלל. אבל בקיצור, זה הפך להיות אולי השיר הכי טוב שלהם. ולסיום, מרגע ששמעתי שהם עשו ביצועים מחודשים, רק חיכיתי לשיר האחרון בדיסק והאהוב עליי ביותר עד כה - אנרגיה פוטנציאלית. והפעם ציפתה לי אכזבה - הביצוע המחודש פחות טוב!!!!
לונורא, לפחות את הביצוע המקורי של השיר הזה יש לי. (אל תשאלו מאיפה, אני לא מוריד שירים בדרך כלל! ואם קניתי את הדיסק ואני לא שם אותו בתיקיית השיתוף, זה בעצם לא פוגע לאפחד בזכויות היוצרים.
) אבל בעוגייה התחתונה, דיסק מעולה. מומלץ לכולם, במיוחד למי שבדיליי (*אההמ*
)

Hug Whore Inc

New member
ס-ל-י-ח-ה-!!!111

[בלי חיבוק לך.] זו אינה צפצפה!!!!1 חס וחלילה חס ושלום. זהו קאזו. תתבייש לך שלא ידעת. בוש לך ועם הארץ ולך לקבור עצמך באיזה מרתף בצפון. בתור מייסדת, יו"ר, גזברית וכ'ו וכ'ו של אגודת נגני הקאזו המקצועיים, אני דורשת התנצלות פומבית, שתשלח בשלושה העתקים. שלום, תודה.

Hug Whore Inc

New member
../images/Emo24.gifובכן,

רבים וטובים חיבקוני, ויש לי אף חתימה בפנקס פקאצי [כה ורוד] מכל אחד מהם. ביניהם, העוגיות, יוני בלוך ופרעושיו, פיטרוט ורבים וטובים אחרים. אז כן, הרבה אנשים רוצים ממני חיבוק.

Mother Lucifer

New member
אתה רשע!

וזה טוב. שיהיה לך יומטוב. נועית העיזה הצנחנית בעוד יום תחת חם כמו הזוכרזית שהיא מחממת בימים כתיקונם. נממ..

evil i

New member
אז את היו"ר!!!

שנים אני מקזז לי על הקאזו ולא ידעתי שיש לי אירגון שייתן לי גב!

שוודה

New member
קניתי קאזו

זה עולה 5 שקלים בכלי זמר וזה הדבר שהכי כיף לנגן עליו בעולם והכי מעצבן את האנשים מסביב. האחיות שלי החביאו לי את זה יום אחרי שקניתי כי הן לא היו מסוגלות לסבול עוד.
ועכשיו אין לי מושג איפה זה. בנתיים אני מסתפקת בחליל פן שקניתי בחוצות היוצר

Fuhrer

New member
בקשר לקאזו

אם אתם ממש לא מעוניינים לקנות אחד כי אתם חוסכים את ה5 שקלים האלו בשביל הופעה של העוגיות אז הנה מדריך כמעט מלא להכנת קאזו ביתי. מכירים את הצינורות השחורים האלו מהפלסטיק שפתאום בקצוות של מבנים יכול לבצבץ ? אז ככה: קחו לכם חתיכה באורך 7 סנטימטר תחתכו באלכסון את החלק הקדמי והאחורי כמו בסלאש \ / ואז באמצע גם צריך לחתוך משהו בצורת V ובסוף לשים סלוטייפ נראה לי. זהו. מה לעשות, חיי בגן חלפו עברו כבר לפני דור . בכל אופן, אמ מישהו הצליח להבין יופי לו... אם לא תבזבזו את 5 השקלים ותתחילו למחרת לחסוך מחדש :]

Hug Whore Inc

New member
../images/Emo24.gifאבל מה הוא שווה בכלל אם הוא

לא ירוק?! כאילו דההההההההההה

למעלה