הבלוג האחרון של דארן...

• פותח הנושא dotty
  • פורסם בתאריך

Broken record

New member
זה הסוף ../images/Emo10.gif

זה ממש הספד. והוא צודק, הוא ממש צודק.. זה לא רק בבריטניה, זה גם בישראל... אין מקום כבר למוזיקה אמיתית, שבאמת מרגשת...... מהשיר הכי רומנטי של הניינטיז עשו טראנס שהפך ללהיט.. וכל זה למרות שהאלבום הוא לא האהוב עליי והוא יותר מדי כבד לטעמי, אבל מי שמכיר את דארן יודע שיש לו כישרון , גם לכתיבת שירים וגם לוואקליות יוצאת דופן.. נראה לי שההפסקה הזאת תהיה כל כך ארוכה , שלא שווה לחכות .... חבל
הוא גם כתב יפה

Lost Lullaby

New member
"but I'll be back

because music is my oxygen" האמת, אני מסכימה עם ההודעה מעליי, שיש הרגשה שאין מקום למוזיקה אמיתית, והכל תחרותיות שלאו דווקא מתבטאת באיכות... וזה ממש חבל, אבל זמנים משתנים וסגנונות מתפתחים. בכל מקרה, מי שאוהב סגנון מסויים- ידבוק בו, לדעתי. ובגלל זה גם אם קהל המעריצים של דארן הוא לא כזה קהל גדול [ודארן לא מוכר מילונים על גבי מיליונים של אלבומים], הוא קהל נאמן. בקשר לאורך ההפסקה- נראה לי שחיכינו מלא זמן (3 שנים ומשהו אם אני לא טועה) מהאלבום הקודם (The tension & the spark) ועד שיצא האלבום הנוכחי. אז אנחנו לא רעים בלחכות... מה שכן, השאלה אם יש למה לחכות. הוא אמר שמוזיקה היא האויר שלו. מצד אחד, זה נראה שקצת נמאס לו מה'פרונטליות' אם אפשר לקרוא לזה ככה, ואם זה ככה אז אני לא לא אתפלא אם הוא פשוט ינהל את powdered suger מאחורי הקלעים. תכלס, הוא באמת הופיע הרבה והוא כבר לא כזה צעיר, אולי הוא רוצה לנוח מכל זה קצת. ומצד שני... קשה לי לדמיין אותו לא מופיע או יוצר. וקשה לי לדמיין שהוא יצור שירים ויתן לאחרים לבצע אותם מבלי שהוא יבצע אותם. חבל שהוא לא יותר ספציפי הא?

dotty

New member
מסכימה איתך

אולי הוא צריך הפסקה ואולי הוא רוצה להשקיע עכשיו בזוגיות שלו או להקים משפחה עד כמה שזה נשמע הזוי. אבל שיהיה לו בהצלחה. ונמשיך לעקוב....

Savage Darkness

New member
לפי דעתי...

הוא פשוט מרגיש שהוא קצת מיצה את עצמו... לא יודעת אם מוסיקלית, אבל מה שבטוח - הוא מיצה את כל מה שאפשר למצות בלהופיע ולהיות מפורסם. לגבי המוסיקה היום - היא בהחלט על הפנים. יוצא לי לשמוע די הרבה גלגל"צ לאחרונה... ואין הרבה שירים איכותיים. מאידך, אני לא בטוחה שזה תירוץ. דארן אומר שהרבה מהשירים שלו לא עומדים בדרישה של אורך השיר ושזה מונע ממנו להגיע הרבה פעמים לרדיו וכו'. אני חושבת שעוד לפני זה - הסיבה שהוא לא מגיע לרדיו היא שהסגנון שלו לא נחשב פופולארי היום. עם זאת, כפי שאמרתן פה קודם - לסגנון הזה יש קהל מעריצים אדוק (אם כי אותי הוא קצת איבד...). ובדבר האורך - מוסיקה איכותית שקולעת לסגנון כלשהו שהולך היום מוכיחה את עצמה על אף אורך השירים. והדוגמא שאני יכולה לתת כרגע היא Dream Theater - להקה מדהימה שדי התמכרתי אליה לאחרונה. יש להם שירים של 20 דקות!!! עם זאת, זו להקה שמחזיקה כבר שנים על גבי שנים עם קהל מעריצים ענק. והסיבה: הסגנון הזה, על אף שלא מגיע לרדיו, הוא פופולארי. ודבר שני, והכי חשוב, הוא: הם טובים בסגנון הזה. אז לא בדיוק ברור לי על מה הוא מתלונן... ממתי מעניינת אותו התחרות הזו שבועשת וגועשת בשוק המוסיקה? הוא אוהב ליצור, הוא אמן - שימשיך עם זה. מה שאני חושדת בו, זה שהוא מוכר כל כך מעט והמטרות שלו הן כל כך לא מסחריות, שלהוציא כרגע אלבום נוסף יהיה בלתי אפשרי מבחינתו מהבחינה הפיננסית. מצד שני - יש המון אמנים אחרים שלא מתחשבים בטעם הקהל אבל עדיין הולך להם נהדר. זה היה ארוך...!!!! חחח

למעלה