הבנות ומסקנות

טלצ

New member
הבנות ומסקנות

אני משתתפת בפורום בערך שבועיים. קוראת, מגיבה, מקבלת תגובות. אני רוצה להגיד לכם שכשאני קוראת דברים, ושיש סקרים אני מגיע לכל מיני הבנות. אני מרגישה שאני יותר חושבת על הזוגיות, לוקחת רעיונות, שומעת עוד דיעות, ופתאום אני תורמת יותר לזוגיות, חושבת על המשפחה ועל בעלי יותר, חושבת על איך לעשות יותר טוב. אני לא יודעת אם אני מצליחה להעביר את המסר, אבל אני מגעי לתובנות והבנות בזכות הקריאה והכתיבה בפורום. יש עוד מישהו שמרגיש כמוני?

Miss פטל

New member
../images/Emo45.gifבהחלט!

זה מה שאמרתי לפני כמה ימים לבעלי.
עכשיו כשאני קוראת בפורום אני חושבת על הזוגיות שלי יותר, כל הזמן חושבת על רעיונות לשיפור. נהייתי גם בהרבה יותר רומנטית, אני שוחבת יותר על עד כמה אני אוהבת אותו, מנסה להישתפר ולהיות נחמדה יותר

seeyou

New member
מגעי לתובנות והבנות בזכות הפורום

כול הכבוד1 Learn from other people's mistakes, life isn't long enough to make them all yourself. חג שמח יוסי

s h i r k u s h

New member
../images/Emo45.gif

נורא חשוב לי לא להגיע למצב של ההורים שלי, שהם ממש לא אוהבים אחד את השני, לא מקשיבים אחד את השני ועסוקים בלמצוא תירוצים לריב, ולכן חשוב לי להשקיע בקשר שלי עם הבנזוג והפורום תורם המון- לומדת מה לעשות ומה לא לעשות, שואבת רעיונות חדשים וכו'. וזה בהחלט אחלה פורום

ענתי 10

New member
מאוד מעניין שהרבה אנשים לא

רוצים להיות כמו ההורים שלהם. מעניין למה? האם הדור הקודם עד כדי כך "דפוק"? אני דווקא לא חושבת, ההפך, לדעתי יש לנו הרבה מה ללמוד ממנו. אז למה בכל זאת? אגב, גם אני לא רוצה להיות דומה חס וחלילה לא להורים שלי ולא להורים של בעלי...

ShirShir

New member
זה מקסים ואני מזדהה לגמרי!!../images/Emo45.gif

זה באמת ככה, זו הסיבה בגללה התאהבתי בפורום

ענתי 10

New member
../images/Emo41.gif בגלל זה אני הצטרפתי לפורום

אז אולי זה הזמן להציג את עצמי. אני בת 26, נשואה 4 שנים, יש לנו 2 ילדים מקסימים בן 3 ובן שנה. אני עו"ד בקרוב
ובעלי מתחום המחשבים. מצאתי את עצמי בפורום הזה אחרי תקופה די מבולבלת בה אפילו רציתי לפרק את המשפחה, ועכשיו אנחנו פתחנו דף חדש ומשתדלים לבנות זוגיות יציבה ומשפחה מאושרת. מקווה למצוא כאן טיפים ורעיונות למצבים שונים בזוגיות, מקווה שזה יהיה המקום בו אוכל להתייעץ ולשפוך את הלב כשאצטרך, וכמובן גם מקווה לתרום לאחרים מהניסיון שצברתי במשך השנים. אז שיהיה לכולם חג שמח!

ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

בהחלט הגעת למקום הנכון
ואחרי כל מה שעברת את יכולה לתרום הרבה. למשל תובנות איך יוצאים ממשבר עמוק מחוזקים.

ענתי 10

New member
../images/Emo41.gifאיך יצאתי ממשבר בזוגיות ../images/Emo41.gif

אכתוב בקצרה, ממש בטיפים, למרות שזה סיפור מאוד לא קצר. - נזכרתי בימים הראשונים שפגשתי אותו - נזכרתי למה התאהבתי בו - הסתכלתי מסביב וראיתי שלכל אנשים יש חסרונות (עשיתי ממש ספירת מלאי לחסרונות של אנשים שסובבים אותי בעבודה, בלימודים, במשפחה וכו') - הסתכלתי על הילדים שלי ועל איך שהם קשורים לאבא ולי ואיך הם מאושרים כשכולנו יחד - דיברתי עם פסיכולוג (דרך אינטרנט) לא שהוא עזר לי, הוא אפילו לא נתן לי כיוון, רק חיזק את מה שכבר ידעתי, אבל זה היה שווה (יש הרבה שירותים פסיכולוגיים מקוונים ללא ועם תשלום). - הבנתי שאין צדדים אשמים בסיפור הזה - כל אחד תורם, ואני אולי תרמתי למצב לא פחות ממנו. - לבסוף הגעתי למסקנה אולי בין החשובים בחיי - אם משהו מתקלקל - לא מחליפים, אלא מתקנים! - אז נתתי לזה צ'אנס. הזדמנות אמיתית, ולא "בערבון מוגבל". הזדמנות ללא זמן וללא גבולות. בידיעה שאם זה לא יצליח אני תמיד יכולה לעזוב, אבל אז אדע שעשיתי הכל בשביל שזה יצליח. - אז דיברתי עם בעלי, למרות שמאוד קשה לדובב אותו, והגענו למסקנה שפותחים דף חדש, משתדלים אחד בשביל השני, ועד עכשיו זה מאוד מצליח. זהו בקווים כלליים מאוד. למי שיש שאלות מוזמן לכתוב כאן או אפילו לשלוח לי מסר. שיהיה לכולם חג שמח ואוהב

seeyou

New member
טיפים ורעיונות למצבים שונים בזוגיות

בתור עו"ד לעתיד את חייבת לדעת שעבור אותה עבירה לא מקבלים אותו עונש... ככול שאתה עברייון יותר גדול,העונש שלך קל יותר! גם בזוגיות אותו דבר. A young person knows the rules but the old person knows the exceptions. חג שמח יוסי תזכורת "שר לשעבר בישראל מורשע: גונן שגב הורשע בפרשת כרטיסי האשראי, תוך שהשופטת מותחת ביקורת חריפה על שינויי הגרסאות: "אמת יש רק אחת, ומפי הנאשם יש אמיתות רבות". העונש המירבי על העבירות שבהן הורשע הוא שלוש שנות מאסר. שגב משך כ-20 אלף שקלים בהונג קונג, ודיווח שהכרטיס נגנב " מה הוא קיבל?

ענתי 10

New member
לא לגמרי מדוייק!

העונש שלך תלוי בגודל הארנק שלך ובעורך דין שלך. נכון, שלצדק (אותו מערכת המשפט אמורה לרדוף) יש מעט מאוד מקום בשני המקרים.

כאילו אני כתבתי את ההודעה הזו.. ../images/Emo13.gif

התכוונתי לכתוב בדיוק את אותה הודעה. מזמן חיפשתי פורום כזה שיעסוק לא רק במשברים אלא בזוגיות ככלל ויעזור לי להגיע לתובנות איך לשפר ולבנות זוגיות טובה יותר. כאן המקום לכתוב תודה לתפוז שאיפשרו לי להגשים ולפתוח את הפורום. וכאן המקום לכתוב שלא ציפיתי שכל כך מהר הפורום יתפוס. כנראה שהיה צורך אמיתי בפורום כזה. ואני כל כך שמחה שכל כך מהר התקבצה כאן חבורה כל כך נהדרת של אנשים. רק תקראו איזה דיונים יפים בנושאים רגישים. מאחלת לכולנו שהפורום הזה יגדל ויצמח יחד עם הזוגיות שלנו

טלצ

New member
מאוד נכון

וכמו שהתחיל השרשור ממה שכתבתי בהתחלה, זה נותן המון חומר למחשבה איך לשפר ולייעל את הדברים, פתאום אני מסתכלת על דברים שלא ראיתי קודם, או שהדחקתי, אולי אני לא מיישמת הכל, אבל לומדת ומשכילה מהדברים שנכתבים כאן אפילו הסקרים מוסיפים - נותנים חומר למחשבה. ופשוט לפני שבועיים נכנסתי לפה במקרה - והתמכרתי - תודה תודה

למעלה