הבנות נחמה - הסיפור האמיתי ..... D =

הבנות נחמה - הסיפור האמיתי ..... D =

למישהו יש את הקטע מתוך העמ''י '' הבנות נחמה הסיפור האמיתי '' ? חחחחחחחחחחחחחחח אהבתי את זה ובא לי לראות >< אז אם למישהו יש את זה להורדה זה יהיה טוב ..... ואם כבר מדברים על העמ''י הוא היה חרא ביותר ....... ואני לא אגיד מה אני חושבת על רן ועילי בתור הרכב השנה ....

ענבלונט

New member
גם אני אהבתי

ולא, אין לי. אני גם אשמח. והם לא היו הרכב השנה, סינרגיה היו הרכב השנה, רן ועילי היו תגלית השנה.

שום זכייה לא הייתה מוצדקת לדעתי.

עמ"י היה די רע. מה שכן הציל את ההופעה זה גורי אלפי(ענק,אני ממש אוהבת אותו,מוכשר וחמוד),ההופעה של הבנות נחמה,ההופעה של לוס כפרוס,פרס מפעל חיים לשלמה ארצי וההופעה של אפרת גוש. מאוד עצוב לי שיואב קוטנר עוזב. אני מקווה שזה לא יגרום לערוץ להפוך ליותר מסחרי.

mekl

New member
אני קצת פוחדת להתבטא בגסות, אבל

כבר עשיתי את זה בשאר המקומות.
בכל מקרה, אני אחסוך מכם את דעתי הלא מאוד מרוצה מהטקס הלא מאוד טוב הזה(שימו לב לזהירות בניסוח) ואקצר לקטע שבו אף זוכה לא מצא חן בעיני, אפילו בקטע של הקטגוריה שהערוץ בחר- קליפ השנה, זכו המועמדים הלא נכונים. אהבתי כלכך את ההופעה של אפרת גוש!!
היא נתנה ביצוע פשוט מהמם לשאלתי מה קרה, אני ממש אהבתי.

כן ביצוע ממש יפה.

ביצועים מחודשים בהופעות משום מה נשמעים יותר טוב מביצועים מחודשים באולפן. אני לא אוהבת קאברים רשמיים לרוב. רוב הקאברים ששמעתי בחיים שלי שבוצעו בגירסת אולפן היו פחות טובים מהמקור.

למעלה