הבנתי למה ליאורה שרדה והדס הודחה

MIIKLE

New member
הבנתי למה ליאורה שרדה והדס הודחה

צפו בלא שודר בשיחה של שי וטומי ותבינו ששי לא ספר את הדס והוא כנראה סומך רק על גברים כבני בריתו ולכן הוא כרת ברית עם טומי והוא רוצה לקחת את ליאורה לגמר מאחר שהוא בטוח שהוא ינצח אותה שם.הסיבה היחידה ששי וטלכו לא הדיחו את ליאורה היא כי הם רוצים אותה בגמר כי היא שנואה וזו הסיבה שהם לא ניסו להעיף אותה עד עכשיו.בנוסף מסתבר ששי לא ספר את הדס והעדיף לחבור לטומי מתוך הערכה אליו וגם כי הוא חשב שהדס תהיה איום בגמר כי הוא בטוח שכולם חיבבו את כפינה הקטנה מה שיכול להיות נכון כי אנגלנדר חנוך ריקי אביגייל ואוהד היו יכולים בקלות להצביע לה מתוך סימפטיה לדמות הגיבורה הקטנה שתנצח את כולם בסוף.

למה לעזאזל הסתירו את כל זה מאיתנו?

4 וידואיים של "לא שודר", ארבעתם קשורים להדחה הקרובה, ארבעתם רלוונטיים. אני לא מבין את העורכים האלה

בקשר לקטעים עצמם:

אני אוהב את איך ששי משחק, אני אוהב את איך שטלכו מתנהג, אני אוהב את איך שטומי מתחיל ללמוד, אני אוהב את ליאורה כשהיא מחייכת. אבל מעבר לזה, כנראה שליאורה לא ידעה כמה היא הייתה צריכה את החסינות הזאת. טלכו קצת מאכזב אותי מבחינה משחקית בשלב הזה, הוא פשוט נתון לחסדיו של שי ואין לו שום בחירה, אבל בסדר- אחרי הדחות גם טל ירוק ואביגיל/אוהד מגיעה לו מנוחה
.

אורישקי

New member
../images/Emo6.gifואני לא מבין למה לעזאזל

שי וטלכו באמת רצו להדיח את הדס.למה העורכים לא הראו את זה ולמה לעזאזל להדיח דווקא את ליאורה

אאא109

New member
זה בעיה של שי

שי אסטרטג מעולה אבל לקחת איתך לגמר את טומי? בגלל שאתה לא סומך על הדס...

השורד

New member
על זה שי יקום ויפול

פה יהיה ההבדל האם שי יזכר כפראייר הגדול, או כווינר הגדול. נחיה ונראה בגמר, ואולי עד הסוף השבוע כבר נקבל תשובה.

monni1234

New member
אז כנראה שהוא לא אסטרטג מעולה כמו שחשבנו

אחרי שהוא פעמיים העדיף להדיח מישהו אחר במקום טומי, אז הדיעה שלי עליו שונה לגמרי.

למעלה