הבעיות שלי עם איוואט

asc124

New member
הבעיות שלי עם איוואט

בטח שמתם לב שאני תוקף את מר ליברמן מעט יותר מהגולש הממוצע, אז החלטתי לבאר לכם את הלכי מחשבתי. כולנו עומדים משתאים בימים האחרונים נוכח הנסיקה המטאורית של ליברמן ומפלגתו בסקרים. מה שעוד מעצים את האפקט היא ההבנה שכל המנדטים האלו מגיעים לאיש עצמו בלבד, הרי לא עומדת מאחוריו רשימה איכותית בעלת נסיון או אנשי חזון גדולים. האיש עצמו סוחב מעל 15 מנדטים על הגב. בזמן האחרון התרגלנו גם לדבר על אמינות המועמדים "ביבי, אני לא מאמין לו" של קדימה וכמובן "אני מאמין לו" של ליברמן בעצמו. הבעיה עם ליברמן היא שאני מאמין לו אבל מצד שני לא כל-כך... ליברמן מדבר הרבה בתעמולת הבחירות שלו כנגד הערבים, אין לי בעיה עם עצם הדברים, אלו דברים שהיו צריכים להיאמר מזמן, ואפילו ראינו תמיכה של קדימה והעבודה בפסילת המפלגות הערביות. מר"צ מנסים להציגו כפשיסט וגזען (קמפיין "מוסוליני") המנגן על רגשות הפחד והאימה של הציבור. לדעתי אלו רגשות בסיסיים של לאומיות בריאה והקאת הסרטן המקונן בתוכינו. לכולם נח שליברמן מצטייר כפנאט ימני, גם לליברמן עצמו - זה היום באופנה ומביא קולות. גם למפלגות השמאל שיוצאות נגדו זה משתלם כי זה מאפשר להן לחדד את המסרים שלהן. אך אסור לנו לשכוח כמה מהדברים שליברמן עושה ואומר, דברים שכמובן זוכים לפחות הבלטה מבחינתו. - ליברמן שמר על ממשלת אולמרט בשנים האחרונות למרות הכישלון המהדהד במלחמת לבנון השניה ולמרות הדו"ח החמור של וינוגרד. - אז היכן הדיבורים הגבוהים על ביטחון ואמירות ברורות??? - הרשימה של ליברמן מפחידה אותי... נמאס לנו כבר לראות בכנסת טרמפיסטים פוליטיים חסרי אידאלגיה וחזון. מישהו מכיר את הרשימה שלו? מה אורלי לוי מבינה בחקיקת חוקים? הוא אסף סביבו חבורה של מועמדים שרבים מהם חסרי כל כישורים ונסיון, מי יודע מה יהיהו דיעותיהם ברגע האמת? - "ליברמן מבין ערבית" אך רוצה למסור לערבים חלקים גדולים מיש"ע ואת שכונות מזרח ירושלים. לא בדיוק ימני גדול... תומכיו ודאי יגידו שזה בתמורה להעברת שטחים ביש"ע לסיפוח ישראלי מלא וכו', אבל כולנו יודעים שבמדינה כשלנו רק החלק הראשון של המשוואה (כלומר, העברת שטח לערבים) יכול להתקיים. - ליברמן חבר כנסת כבר מהכנסת ה-15 ולא ראינו שהוא כבר הצליח ליצור משוואת "נאמנות=אזרחות". מה קרה פתאום? הרי התמיכה של החכ"ים הערבים בטרור היא לא דבר חדש... - גם במישור הדתי. דתיים רבים מתפתים להתביע לו. אני רק רוצה להזכיר להם את תמיכתו בגיור רפורמי, נישואים אזרחיים, הפסקת תקציב לישיבות ועוד ועוד. ימנים - אל תתפתו להתביע ליברמן. זה לא ימין! ומה יותר טוב ממראה עיניים?? http://www.youtube.com/watch?v=UWdUwAMN8_o http://www.youtube.com/watch?v=DKlMCWtv7o4 http://www.youtube.com/watch?v=1ZZyDj0CRWs

צודק 100%, כל ימני שחושב להצביע לליברמן

חייב לראות את הסרטים האלה, אכן, טוב מראה עיניים...

Lior T1

New member
האיחוד הלאומי ומייקי

פשוט בדיחה, אני אתן לגולשים להגיב על מה שאתם רושמים. אבל אני לא יודע כמה הנסיון שלכם לגייס תומכים על גבה של המפלגה היחידה שבוחריה באמת מאמינים במה שהיא מייצגת ובדרך שלה, עובד. ח"ח על הפרופגנדה אבל אולי שווה לכם לכוון שוב

הבעיה היא שהרבה מאוד מהגולשים כאן לא יודעים

מהי באמת הדרך של המפלגה. ליברמן תוקף את הגיס החמישי שבתוכנו וזה טוב מאוד, אבל אנשים לא יודעים מהן דעותיו בתחום בישראלי- פלשתיני, ולכן אם אתה רוצה שהמצביעים באמת ידעו באיזו דרך בדיוק הם מאמינים, אני חושב שאתה צריך לומר תודה לasc על הסרטונים שהביא...

חמווד11

New member
אני מפחד שליברמן יכתיר את ליבני לראשות הממש!!

האמינו לי שהייתי מצביע לליברמן אילו הייתי בטוח שהוא יתמוך בממשלת ימין (או ימין מרכז) בראשות נתניהו, הבעיה היא שזה לא בטוח! אני חושש שהקול שלי יגרום לכך שליבני תהיה ראש ממשלה כאן! מה יוכל אז לעשות עוזי לנדאו? מקסימום להתפטר.. לכן עם כל הכבוד לליברמן ,לא אוכל להצביע לו,למרות שאני מזדהה עם דבריו.

Lior T1

New member
סילוף מזוויע של האמת.

אתחיל מהסרטים: הראשון והשני - שני סרטים שמנותקים מהמציאות, באף אחד מהם לא נראה ליברמן כאשר הוא יוצא בהצהרות כאלו על חלוקת ירושלים. ליברמן מדבר על האוכלסיה הבעייתית בירושלים ומתכוון לפנות את האוכלוסייה הזו משם וכמובן לא להשאיר אותם בשטחים בריבונות ישראלית. ליברמן מסוכן לירושלים? ליברמן יביא את הצבע האדום לירושלים? אתה באמת מאמין למה שאתה טוען? לי זה נשמע כמו נסיון גרוע של שיכנוע עצמי. השלישי- אני בוחר בכלל שלא להגיב על העלבון הזה לאינטיליגנציה של כולנו, נייט נייט דה נייט דה - אולי בפורום ילדי הגן זה יעבוד. לגבי הצטרפותו ופרישתו של ליברמן ממשלת אולמרט תוכל לקרוא את התגובה הזו. הרשימה מפחידה אותך? עוזי לנדאו מס' 2 ברשימה אני מציע שתקרא עליו קצת לפני שאתה מכפיש - או אולי תבוא לראיון האינטרנטי שהוא מעניק ביום ראשון בו תוכל לקבל תשובות על רבות מהשאלות שמטרידות אותך. שים לב שליברמן תמיד הלך בעקבות אמונתו לכן גם פרש מממשלת אולמרט, רשמת שליברמן בכנסת כבר מהכנסת ה-15 ועדיין לא יצר את משוואת הנאמנות=אזרחות אבל שים לב לכוחו של ליברמן בכל הממשלות האלו, הפעם, בעזרתינו יוכל ליברמן להוות גורם מכריע במשוואה שתיארת ועם מספיק כוח גם לפתור אותה אחת ולתמיד כמו שכולנו רוצים. האשמת ליברמן בדרך השמאל.? על מי אתה עובד.? איווט ליברמן האמיתי פתיחת הקמפיין.

אני מציע לך לא לנסות להשכיח מאיתנו את המציאות

כן, הזיכרון שלנו אולי קצר, אבל של אתרי האינטרנט לא. מה ליברמן חושב על סוגיית ירושלים? אני מצטט מאתר nrg מלפני שנה וחצי: "ליברמן בכל אופן שב ומדגיש את מצע מפלגתו הקורא לחילופי שטחים עם הפלשתינים, כולל בשכונות מזרח ירושלים שנמצאות מחוץ לשכונות האגן הקדוש שבעיר העתיקה. על פי קווי ליברמן "מדינת ישראל לא תאפשר מעבר בין עזה ליהודה ושומרון דרך שטחה הריבוני. מצב זה תואם את המציאות שהייתה קיימת לפני הרביעי ביוני 67'". והנה הקישור למי שעדיין לא רוצה להאמין: http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/651/629.html

ובקשר לצבע האדום בירושלים- אני שמח לבשר לך

(או שלא כל כך) לבשר לך על הצטרפותך לשורה ארוכה של פוליטיקאים מרושעים למדי שכבר 16 שנה צוחקים באופן קבוע על נבואות הימין. לפני אוסלו אמרנו שיהיו קטיושות על אשקלון וצחקו עלינו. לפני הגרוש אמרנו שהטילים יגיעו לאשדוד- צחקו עלינו. זה פשוט מדהים לראות את העיוורון הזה שלכם. מתי תבינו כבר שכל עוד הערבים לא יראו אותנו בים הם ימשיכו לנסות להילחם בנו בכל דרך, בין אם זה במלחמה ובין אם זה בהסכמי שלום שיתנו להם עוד שטח. מתי תתפכחו כבר, מתי?! כשכולנו נהיה בים חס וחלילה? מתי?! נמאס לנו כבר להגיד אמרנו לכם!!! ובקשר לעוזי לנדאו- נכון, הוא אדם טוב וימני אמיתי. אבל מה הוא יוכל לעשות כשליברמן ימליץ על לבני, או לחילופין שנתניהו יקדם תכנית נסיגה וליברמן יהיה בעד? לנדאו יוכל במקרה הטוב להצביע נגד זה בתור ח"כ, אם ליברמן לא יכפה עליו את עמדתו. ליברמן בסה"כ צרף אותו בתור רכש טוב שיוכל להביא לו עוד קולות, ולנדאו תלוי בו, ליברמן הוא השליט היחיד במפלגה. בקיצור- מי שרוצה ימין אמיתי חזק בכנסת חייב להצביע איחוד לאומי!

למעלה