הבעייה היא :

מיטל+

New member
הבעייה היא :

שכל אחד רוצה חופש על חשבון מישהו אחר וזו הסיבה שאף אחד לא רוצה לוותר על משהו , הערבים רוצים הכל הם לא רוצים משהו אחד ואני לא מדבר ת על אלא הנורמליי שעוד איכשהו חושבים שלא צריך למוות כדי להשיגג משהו או להרוג מישהו אז מה שאני מנסה להגיד שהברירה היחידה לשלום מצד הערבים זה להפסיק את האלימות . מציאות כזו לא תיקרה לעולם ומי שמאמין במה שכתוב בתורה אז יכול להזדהות איתי מציאות כזו רק אלוהים יכול להכתיב לנו בעצם להם לכל מי שחושב פה שאנחנואלא שטועים וגם אנחנו הורגים אז יופי נכון , גם אנחנו הורגים אבל אנחנו לא משמידים סתם אנשים אנחנו משמידים את מי שמהוות סכנה מהותית לקיום השותף של חיינו , ואם חייל הורג מישהו הוא לרוב לא יעשה את זה לעצמו הוא עושה את זה לכל אחד בשבילנו שאנחנו נוכל לעלות על אוטובוס ולא להתפוצץ מאותו חולירה שרוצה להיות שההיד ולמות איזה מות קדושים מטורף על חשבון האנשים שאתם אוהבים אני חושבת שמה שקורה פה הוא מצב שגרוע ממלחמה הדבר היחיד שברור פה הוא מי נגד מי זה בחיים לא יגמר כי תמיד ילחמו על מה נגד מה ( שטחים אני מתכוונת) אז אין לנו ארץ אחרת אבל אנחנו עדין מתנדנדים כמו סיגריה בפה של ערפת... חיים טובים עד לפיצוץ הבא( כנראה שהוא יהיה בפורום ...) מיטל......

B.Shokor

New member
למיטל היקרה..

דבר ראשון ברוכה הבאה לפורום הדו-קיום החדש, ואני מבטח לך שלא יתפוצץ.. אני רואה שאת מכירה את הבעייה של שני העמים בארץ אחת (כמו כ-ו-ל-ם), אבל לצערינו הרב שאת לא מכירה את הפתרון, או במילה אחרת לא מסוגלת לחשוב מה הוא הפתרון.. אני תמיד אומר דבר אחד ויחיד, במקום להאשים, במקום לזרוק סתם מילות, ובמקום לחפש תירוצים, למה לא לנצל את כל הזמן הזה ולמצוא פתרון לבעייה? גם אנחנו הישראלים רוצים חופש, רוצים שקט, וגם הפלסטינים רוצים אותו דבר.. כמו שמגיע לנו לחיות במדינה משלנו, גם להם מגיע.. פשוט מאוד מגיע להם, נקודה. אין ברירה, אנחנו והם יחד נחיה פה, אין ברירה, שנינו נולדנו ושנינו נמות יחד פה, אז במקום כל התירוצים, בו נחפש פתרון, באהבה, בכבוד, ובלי שינאה..

למעלה