הגיגי מחשבה...שיר השירים...

ofleibo

New member
הגיגי מחשבה...שיר השירים...

שיר השירים של התקווה6 בשבילי הוא לא אחר משיר השירים...פשוט התאבתי בשיר.... אבל לא הצלחתי להבין אם זה שיר אהבה (הלב דופק מהר מידי בדלת של ביתה, ואת שיר שעדיין לא נכתב ועוד) או שיר דווקא של אדם שטוב לו בלבד שלו (אהבת חיי היא המילים הצלילים והמיתר, חלום ועוד חלום אני אגשים לי ועוד).. מה אתם חושבים? ובכלל- מה שיר השירים שלכם מהמגוון של הלהקה? ועמרי, הבטחת את האינטרפטציה שלך ליהלומים...אני אשמח לשמוע אותה... עופר, כי יש מי שעדיין מנסה להחיות את הפורום! נתראה ב17/9 בבארבי (אם ננחת מספיק מוקדם)

Babylonation

New member
ב17 ל9 יש הופעה בבארבי?? זה היומולדת שלי!

מעולה! אחלה יומולדת

Babylonation

New member
צודק זה היה מההתלהבות לא צריך להתעצבן..

בכל אופן..היה מאוד מעניין לשמוע את הפרשנויות עמרי..

התקוה 6

New member
הבטחנו:

שלום חברים, לקח לי קצת זמן אבל הנה המשמעויות שלי והמחשבות מאחורי המילים. "יהלומים" הוא אחד השירים הותיקים, אולי מהראשונים שכתבתי בחיי. תמיד נהנתי לשמוע פרשנויות שונות ומקוריות לשיר. זו הייתה אחת המטרות שלו. להעביר תחושה, לא ברורה, שתיקח כל אחד ואחד למקום אחר, למקום פרטי משלו. השיר "יהלומים" מתאר רגע. רגע קסום של כאוס וטבע. באחד מימי הגלישה החורפיים במרינה בהרצליה, מצאתי את עצמי בודד מול גלי ענק, קצף,גשם, רוח ועננות כבדה. זה היה רגע של פחד,ריגוש ואושר. תוהו ובוהו הכי יפה בעולם! נהנתי וחששתי, רציתי להישאר ורציתי לברוח. מסוג הרגעים שפוגעים בך ועושים לך משהו בפנים, עמוק עמוק. שיר הזוי על רגע הזוי וחוויה הזויה ומומלצת:) אדם מול טבע, טבע מול אדם.הכי יפה בעולם! "שיר השירים" - בשיר השירים יש כמה כיווני חשיבה וכמה נושאים שמתרכזים כולם בסופו של דבר במוסיקה ואהבה. יש אהבה למוסיקה ויש מוסיקה שמלווה באהבה. מדובר בחיפוש אחר אושר. אך מהו אושר? אהבה? אולי מוסיקה? אולי משהו אחר לגמרי.. בעולמי שלי, עדיין לא כתבתי את שיר השירים שלי ואולי גם לא מצאתי את אהבת חיי ואולי אהבת חיי היא בכלל השירים ואולי אני חושב יותר מדי:) שירים לוקחים אותנו לרגעים של פעם, מכונות זמן, יש להם קשר ישיר עם אהבות ישנות.אם רוצים להיזכר צריך רק להקשיב. כוח של שיר הוא ככוח האהבה ומוסיקה היא לדעתי רגש לפני הכל. בכל מקרה המוסיקה תמיד תהיה שם, היא לא תאכזב ולא תיפגע בעוד שאהבה...תיזהר ממנה:) מקווה שעניתי לכם על שאלות ומקווה שגרמתי לכם לשאול את עצמכם עוד כמה... תודה על ההתעניינות, עמרי

ShabiWithHope6

New member
בהחלט שפכת אור על המון שאלות לא פתורות

תודה, שכרגיל, העלת בי חיוך

xXx Shiraz xXx

New member
כל מילה בסלע

התרגשתי לקרוא, קשה לי לתאר כמה כיף לי לבוא לפורום ולראות שיש פה חיים ומעניין ומרגש!!

ofleibo

New member
אני שמח שמרגש אותך שאני מתאמץ...

חבל שלא עוזרים לי אנשים אחרים...

למעלה