הגיע אלי היום הלימיטד אדישן החדש

rani917

New member
הגיע אלי היום הלימיטד אדישן החדש

בסוף זה עלה כמו מחיר המחירון - 130 ש"ח. עכשיו צריך לשמוע, ובימים הקרובים אני אכתוב מה אני חושב על האלבום.

סבבה ../images/Emo13.gif

הודיעו לי בתו השמיני שזה הגיע היום, אבל אני לא בירושלים אוכל לקחת את זה רק מחר!

איזה כיף לך גמני רוצה ../images/Emo99.gif

הו יום ראשוןןןן

Pure M

New member
אח, הלימיטד אדישן..

כמה איכות. בחיים שלי לא הוצאתי כל כך הרבה על אלבום אחד. ועדיין, אני כל כך שמח על זה. נתחיל מהסוף - הDVD - מסקר את הכנת הדיסק, מאחורי הקלעים, הכנת הקליפ של IIAW, קליפ מיוחד לאטלנטיק, ועוד. DVD נהדר. ולעיקר - הדיסק. לטעמי מדובר ביצירת מופת, מסוג הדיסקים שאין בהם קטעי נפילה, כאלה שכל כך נוראיים שאתה חייב להעביר שיר. למעשה, כמעט כל השירים פשוט מצוינים. לדעתי השיר היחידי שלא מתאים כל כך לדיסק, וברמה נמוכה יותר מהשאר זה IIAW (שגם הוא נחמד, רק פחות משאר הדיסק). טראקים לשים לב אליהם במיוחד (חצי דיסק, אבל נו, דיסק פשוט מצוין): Crystal Ball Atlantic Nothing In My Way Leaving So Soon? A Bad Dream Try Again בדר"כ אצלי תמיד יש מוזיקה חדשה, שאני מחליף בערך כמו גרביים (ויש לי המון גרביים.
), אבל במקרה הזה - אני טוחן את הדיסק הזה נונסטופ מאז יום ראשון כשקניתי אותו, והוא ממש ממש לא נמאס. עדיין נותן הרגשה פשוט נהדרת כמו בשמיעה הראשונה.
ממליץ בחום. שווה כל גרוש.

limors2

Active member
טוב. הגבתי להודעה הזאת../images/Emo54.gif

3 פעמים, והתגובות שלי נעלמו

תענה על השאלון אחרי שתשמע../images/Emo9.gif

שם: גיל: השיר הטוב ביותר באלבום: השיר החלש ביותר באלבום: אם הייתי צריך לבחור איזה שיר להוציא כסינגל הבא- באיזה שיר הייתי בוחר ולמה? לאיזה שיר מהאלבום הכי נדבקתי?

למעלה