הגיע הזמן להחזיר את המשחק''נכון או לא נכון''

ליאור144

New member
הגיע הזמן להחזיר את המשחק''נכון או לא נכון''

אני רושם שורה של משפטים אתם צריכים לנחש מה אמיתי ומה המצאה שלי . 1 השימפנזה ז'ורה יישלח לגמילה מסיגריות ואלכוהול 2 פרס של כמעט 11 אלף דולר למי שישרוד סרט אימה חדש 3 שרף שטרות כסף כדי לא למות מקור 4 אדם נעצר בחשד להתחזות לזמר אחרי שנמצאו בדמו חומרים אסורים 5 החתן גילה – לכלה יש זקן והיא פוזלת 6 קבר את עצמו בשלג כדי להימלט מהמשטרה 7 מאסר על תנאי בגלל סקס רועש מדי 8 מוכר בשוק הגיש תלונה נגד לקוח שזרק עליו כרוביות . 9 דוח חניה לכבאים שהצילו חיים 10 קנס שיא על נהיגה פרועה – 290 אלף דולר 11 נדקר והזמין קפה עם הסכין נעוצה בחזה 12 גבר בן 102 התחתן עם נערה בת 17 13 קטוע רגל נעצר בחשד לגניבת נעל

OOOO0

New member
יאי איזה כיף! מנסה את מזלי:

1.נכון 2.נכון 3.נכון 4.לא נכון 5.לא נכון 6.נכון 7.נכון 8.לא נכון 9.נכון 10.נכון 11.לא נכון 12.נכון 13.לא נכון

S™eX

New member
אוקיי

1.נכון 2.נכון 3.לא נכון 4.לא נכון 5.נכון 6.לא נכון 7.נכון 8.לא נכון 9.נכון 10.נכון 11.לא נכון 12.נכון 13.נכון

ליאור144

New member
אוקיי הנה התוצאות ויש לנו מנצחת או שמנצחות?

1 השימפנזה ז'ורה יישלח לגמילה מסיגריות ואלכוהול .משפט נכון שניכן צדקתן הנה קטע מהכתבה כהוכחה : חשבתם שגמילה זה רק לבני אדם? אז חשבתם. התושבים בעיר רוסטוב שברוסיה ייפרדו בימים הקרובים מז'ורה, השימפנזה האהוב שמתגורר בגן החיות העירוני, כדי שיוכל להתפנות לגמילה מסיגריות ואלכוהול בעיר קאזאן.בעיתון "קומסומולסקיה פראבדה" דווח כי ז'ורה הגיע לגן החיות לפני חמש שנים והפך מאז לכוכב הבלתי מעורער של המקום. הנקבות נפלו בקסמיו וגידלו לו כמה גורים יוצאי חלציו, אנשי הצוות לימדו אותו לצייר ואילו המבקרים החליטו לפנק אותו בדרך אחרת – להעניק לו סיגריות ובקבוקי בירה כיד המלך. 1 1 ביניכם 2 פרס של כמעט 11 אלף דולר למי שישרוד סרט אימה חדש .זה משפט נכון שוב שניכן צדקתן 2 2 .הנה קטע מהכתבה : במאי הודי קורא תיגר על חובבי הז'אנר של סרטי האימה. לדברי ראם גופל ורמה, הסרט החדש שלו כל כך מפחיד, שהוא מוכן להעניק פרס של חצי מיליון רופי (כ-10,850 דולר) לאדם האמיץ שיצליח לצפות בו מן ההתחלה ועד הסוף כשהוא לבדו באולם קולנוע. הסרט החדש הוא המשך של סרט אימה שצילם ורמה לפני שנתיים, שבו מתוארת התעללות שעוברת משפחה שלמה על ידי רוח רעה. לדבריו, הפעם הסצנות יהיו קשות אפילו יותר, ולכן אלה שייענו לאתגר יחוברו למכשיר שבאמצעותו ניתן יהיה לעקוב אחר קצב הלב שלהם מחוץ לאולם. למרות שאותם הצופים יישארו כאמור לבדם, הם לא יוכלו לרמות כיוון שמצלמה תתעד אותם בזמן ההקרנה על מנת לוודא שעיניהם נשארות פקוחות לכל אורך הסרט. 3 שרף שטרות כסף כדי לא למות מקור.זה משפט נכון גם.גלית צדקת ליאל טעית 3 2 לגלית .הנה קטע מהכתבה :גולש סקי צעיר מגרמניה, שנתקע בקור המקפיא של הרי האלפים באוסטריה, חולץ בשלום לאחר שהצליח למשוך תשומת לב על ידי הדלקת אש. הבחור אמנם ניצל, אך נאלץ להיפרד מכל הכסף שהיה עליו, כיוון שהשטרות הם ששימשו למדורה הקטנה ומצילת החיים שהצית 4 אדם נעצר בחשד להתחזות לזמר אחרי שנמצאו בדמו חומרים אסורים.
שניכן צדקתן זה המצאה שלי .גלית הבינה למי העקיצה כוונה
גלית 4 ליאל 3 5 החתן גילה – לכלה יש זקן והיא פוזלת זה משפט נכון .גלית טעית ליאל צדקת שויוון 4 .הנה קטע מהכתבה:באיסלאם השמרני נהוג שגבר לא יראה את פניה של אשתו עד החתונה, ודיפלומט מאזור המפרץ גילה לאחרונה על בשרו שהעסק הזה יכול להיות בעייתי. האיש, ששמו והמדינה ממנה הוא מגיע לא פורסמו, הזיז את הרעלה מפניה של כלתו במהלך טקס החתונה כדי לנשק אותה בפעם הראשונה, וגילה כי יש לה שיערות על הפנים וכי היא סובלת מפזילה. 6 קבר את עצמו בשלג כדי להימלט מהמשטרה.זה משפט נכון גלית צדקת ליאל טעית 5 4לגלית . הנה קטע מהכתבה:כמה רחוק הייתם מוכנים ללכת כדי להימנע ממעצר? צעיר בן 23 מקנדה קבר את עצמו בתוך שלג במטרה להתחבא מהשוטרים במהלך מרדף, אך בסופו של דבר זה לא ממש עזר לו. הוא נעצר, לא לפני שאושפז בבית חולים כשהוא סובל מהיפותרמיה. 7 מאסר על תנאי בגלל סקס רועש מדי .גם זה משפט נכון.שניכן צדקתן.6 5 לגלית הנה קטע מהכתבה :בית משפט באנגליה גזר אתמול (שישי) חודשיים של מאסר על תנאי על קרוליין קרטרייט, בת 48 מהעיירה וושינגטון שליד ניוקאסל, שהורשעה בהתנהגות אנטי-חברתית בעקבות קיום יחסי מין רועשים במיוחד עם בעלה סטיב. ברשת BBC דווח כי השופט קבע שאם האישה תחזור על התנהגותה בשנה הקרובה - היא תיכנס לכלא. 8 מוכר בשוק הגיש תלונה נגד לקוח שזרק עליו כרוביות .שניכן צדקתן זה המצאה שלי שלקחתי מהסרט חגיגה בסנוקר למי שזוכר תקטע הזה שם. 7 6 לגלית 9 דוח חניה לכבאים שהצילו חיים זה משפט אמיתי .שניכן צדקתן מה שאומר 8 7 לגלית הנה קטע מהכתבה :פקחי חניה בהונגריה הצדיקו השבוע את ה"חיבה" שרוכשים להם בכל רחבי העולם. מכבי אש מתנדבים מהעיר קפוסבאר שבהונגריה חטפו השבוע דוח כשהיו עסוקים בכיבוי שריפה ובהצלת חיי אדם.סוכנות הידיעות הרוסית RIA דיווחה כי קבוצה של מתנדבים הגיעה לסייע לכוחות כיבוי, שהוזעקו לשריפה גדולה שפרצה בבניין משרדים גדול. בזמן שעסקו במלאכתם, הצמידו פקחי חניה דוחות לרכביהם שחנו בקרבת מקום, למרות שהיה רשום עליהם כי מדובר בכבאים בתפקיד 10 קנס שיא על נהיגה פרועה – 290 אלף דולר גם זה משפט נכון .שוב שניכן צדקתן מה שאומר 9 8 לגלית הנה קטע מהכתבה : מיליונר שוויצרי שבר השבוע שיא מפוקפק וקיבל את הקנס הגבוה ביותר שניתן אי-פעם בארצו לעבריין תנועה. האיש ייאלץ לשלם סכום של 299 אלף פרנק שוויצרים (290 אלף דולר, א"י), לאחר שנתפס כשהוא דוהר במהירות של 137 קמ"ש במכונית ה"פרארי" שלו בתוך כפר קטן. 11 נדקר והזמין קפה עם הסכין נעוצה בחזה.זה משפט אמיתי שניכן טעיתן עדיין 9 8 לגלית הנה קטע מהכתבה :יושבי אחת המזללות במדינת מישיגן שבארה"ב חזו השבוע במחזה יוצא דופן שלא רואים כל יום. גבר בן 52 נכנס למסעדה כשסכין באורך 10 סנטימטרים נעוצה בחזהו והזמין כוס קפה. "אני רק מחכה לאמבולנס", הסביר לנוכחים.האיש נדקר במהלך ניסיון שוד שאירע סמוך למזללה. הוא מיהר להתקשר למוקד החירום 911, הזמין אמבולנס והודיע היכן יחכה לצוות הרפואי. "יש סכין שתקועה לי בתוך החזה", אמר האיש למוקדנית. "אני אשב במזללה כי יש להם כסא וכי קר לי פה בחוץ". 12 גבר בן 102 התחתן עם נערה בת 17 שניכן צדקתן מה שאומר 10 9 לגלית .הנה הקטע מהכתבה :יש בו אהבה והיא ניצחה: אחמד מוחמד דורה, גבר בן 102 מסומליה, הגשים את חלומו והתחתן עם אהבת חייו - סאפיה עבדול, נערה בת 17. בטקס החגיגי, שנערך בכפר בו מתגוררים השניים, השתתפו מאות בני אדם. 13 קטוע רגל נעצר בחשד לגניבת נעל.זה משפט נכון גם מה שאומר תיקו 13 הנה הקטע מהכתבה :משטרת בלגיה הציגה השבוע בגאווה הישג חסר תקדים: אדם קטוע רגל נעצר ביום שני בחשד כי נכנס לחנות בעיר מלדגם וגנב נעל. נעל אחת כמובן.אחד הלקוחות שאל את המוכרים מדוע בתצוגה מופיעה רק נעל אחת, ולא הזוג כולו, ואלה נזכרו באדם קטוע רגל שיצא זמן קצר לפני כן מן החנות. המשטרה שהוזעקה למקום פתחה בסריקות, והאיש נעצר בתוך זמן קצר כשהנעל ברשותו הניצחון מתחלק בין שתיכם גלית וליאל כל הכבוד לשתיכם

OOOO0

New member
יאי איזה מגניב! שתינו ניצחנו!

לשתינו! וכל הכבוד לך ליאור, על כל ההשקעה במשחק והפירוט הנרחב!

ליאור144

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo51.gif../images/Emo24.gif אני כמו תמיד משתדל במשחקים

לתת תשובות מלאות ומדויקות עד הסוף

למעלה