הגירה

weddi

New member
הגירה

שלום, אני גר בגרמניה ומעוניין להגר לקנדה. האם יש בעיה לעשות זאת מהשגרירות הקנדית בגרמניה? חברתי לחיים היא גרמניה, האם אנו יכולים למלא את הפרטים שך שנינו בטופס אחד ולצבור נקודות יחד? כמו כן, את לימודי התיכון שלה היא עשתה בקנדה, האם דבר זה יכול להועיל? איפה ניתן למצוא פרטים על מצב העבודה בבריטיש קולומביה?

tanisha

New member
Answers

First, decide who submits the request, you or her. The one that have enough points should do this. you will need to do this in Israel and she - in Germany.If both of you have enough points, go with the embassy where the processing time is fastest. In Israel it takes two years. In gunman - you'll have to ask in the German version of this forum... חברתי לחיים היא גרמניה, האם אנו יכולים למלא את הפרטים שך שנינו בטופס אחד ולצבור נקודות יחד? Please read all the FAQ in the link at the top of the page כמו כן, את לימודי התיכון שלה היא עשתה בקנדה, האם דבר זה יכול להועיל? Depends how long ago it was. איפה ניתן למצוא פרטים על מצב העבודה בבריטיש קולומביה? Generally, it's good. It all depends on your profession. If you are just looking for general low-level employment, you will find it . If you want to be an IP lawyer, that's another issue.

אם החברות שלכם יכולה להפוך לנישואין

או להוכחה של ידועים בציבור, אתם יכולים להגיש בקשה אחת בתיק משותף, ולהנות מצבירת נקודות משותפת, ולהגיש בגרמניה או בישראל לפי מצב הנקודות, ואורך התהליך בכל אחת מהמדינות, לימודים של מעל שנה בקנדה לאחד מבני הזוג מוסיף נקודות, ובמידה אותו בן זוג הוא המגיש הראשי זה גם פוטר אותכם מהבחינה באנגלית. שחקו בסימותציה של מבלן הנקודות ותראו מי צובר יותר, וותחליטו בהתאמה.

weddi

New member
עוד כמה שאלות

תודה על התשובות, הן עזרו מאד, יש לי עוד מספר שאלות חברתי ואני ידועים בציבור כאן בגרמניה, אז אני מניח שנוכל להגיש את הבקשה על שנינו. חברתי לחיים עשתה את הבגרות שלה בקנדה, סה"כ היא למדה שם שנתיים בתיכון, האם זה יפטור אותנו מהבחינה באנגלית, או שהתכוונת ללימודים אקדמאים מעל שנה? כמו כן, לי יש תואר ראשון בביולוגיה ולה יש תואר שני באותו תחום, האם יש לכם מושג מה מצב העבודה בתחום הזה? או האם אתם מכירים אתרים שמתעסקים במודעות דרושים לתחום המדעי. מצטער על ההצקה, אבל זה כרגע נושא מאד חם אצלנו בבית

להערכתי גיליונות ציונים מתיכון קנדי

יפטרו אותה ממבחן באנגלית, גם תיזה אם נכתבה באנגלית פוטרת ממבחן. להערכתי גם התור בגרמניה יהיה הרבה יותר קצר, ואם אחד מכם תושב גרמניה כדאי להגיש את התיק שם, אני גם לא הייתי מתעסק עם הוכחות של "ידוע בציבור" מה הבעיה ללכת לעיריה ותהתחתן? זה לוקח שעה וחוסך צורך להגיש חשבונות חשמל, תצהירים חשבון בנק משותף וכדומה..... לגבי עבודה יש לינק למטה.

tanisha

New member
gunman=Germany

A freudian Slip

למעלה