הגנה על תשואה שקלית

מצב
הנושא נעול.

voguemaster

New member
או שאני מתבלבל, או שאני מתבלבל

חבל, פברואר או מרץ
סתם יוצא כאילו אתה משלם משהו כמו כמעט חצי אחוז מהפוזיציה על שחיקה. משהו שאפשר להימנע ממנו, אם משלבים גם כתיבה.
או שאני מתבלבל, או שאני מתבלבל
אבל P390 אמור להיות כרגע בתוך הכסף, לא ? לא ברור לי איך הוא ירויח ב-PUT מעליית שער הדולר...

voguemaster

New member
אז באמת התבלבלתי..

הוא לא
זה בדיוק הגידור למול ההשקעה הדולרית.
אז באמת התבלבלתי..
אתה טוען שע"י קניה של P390 שהוא יחסית זול כרגע, הוא יכול להגן על ההשקעה הדולרית שלו ? בדיוק כמו לקנות אופציית מעו"ף כדי להגן על השקעה במניות ? סבבה, את זה אני מקבל. איך יעזור לו חוזה סינטט, אגב ?

NS101

New member
זה במקום

אז באמת התבלבלתי..
אתה טוען שע"י קניה של P390 שהוא יחסית זול כרגע, הוא יכול להגן על ההשקעה הדולרית שלו ? בדיוק כמו לקנות אופציית מעו"ף כדי להגן על השקעה במניות ? סבבה, את זה אני מקבל. איך יעזור לו חוזה סינטט, אגב ?
זה במקום
והפוט הוא לא זול.

קרלטון

New member
אתם בכלל לא בכיוון

הרעיון מאחורי ההשקעה
להנות מהריבית האטרקטיבית של כ 10% דולרית בלי לגלות אחרי חצי שנה שהדולר נפל עוד איזה 5% ובכלל היה כדאי לקנות מק"מ
אתם בכלל לא בכיוון
אם מדברים על ריבית חסרת סיכון שקלית לעומת דולרית, אז הפרשי הריבית בין המטבעות יהיו מגולמים כבר בעלות החוזה שתמכור, כלומר אחרי הגידור הזה אתה תשאר בדיוק עם אתה ריבית שקלית של המק"מ, פחות עמלות ביצוע על כל הלהטים שמסביב. אבל אתה מדבר פה על ריבית דולרית של 10%. ככל שאני זוכר, הפד עדיין לא החליט לרסק את כלכלת ארה"ב ולא קבע את הריבית בשיעורים כאלה. כלומר יש פה מכשיר עם סיכון לא מבוטל, לדוגמא איזה אג"ח קונצרני אמריקאי עם דירוג נמוך. הריבית הגבוהה שאתה מקבל פה היא לא בגלל שהיא דולרית אלא בגלל הסיכון.

חגי

New member
לא מדובר על רכישת ריבית של הפד

אתם בכלל לא בכיוון
אם מדברים על ריבית חסרת סיכון שקלית לעומת דולרית, אז הפרשי הריבית בין המטבעות יהיו מגולמים כבר בעלות החוזה שתמכור, כלומר אחרי הגידור הזה אתה תשאר בדיוק עם אתה ריבית שקלית של המק"מ, פחות עמלות ביצוע על כל הלהטים שמסביב. אבל אתה מדבר פה על ריבית דולרית של 10%. ככל שאני זוכר, הפד עדיין לא החליט לרסק את כלכלת ארה"ב ולא קבע את הריבית בשיעורים כאלה. כלומר יש פה מכשיר עם סיכון לא מבוטל, לדוגמא איזה אג"ח קונצרני אמריקאי עם דירוג נמוך. הריבית הגבוהה שאתה מקבל פה היא לא בגלל שהיא דולרית אלא בגלל הסיכון.
ובטח לא אגח ארהב מדובר על אגחים שצפויים להניב תשואות גבוהות מאד בחצי השנה הקרובה - אגחים שיכולים להניב תשואות שנתיות של 10-20%

קרלטון

New member
יש גם אג"חים ישראליים קונצרניים עם תשואות

ובטח לא אגח ארהב מדובר על אגחים שצפויים להניב תשואות גבוהות מאד בחצי השנה הקרובה - אגחים שיכולים להניב תשואות שנתיות של 10-20%
יש גם אג"חים ישראליים קונצרניים עם תשואות
כאלה. על סמך מה החלטת שהאמריקאים פחות מסוכנים מהם?

NS101

New member
זה בא בשילוב עם החזר נכיון

מההיכרות שלי עם הסטרקצ'רים
פגשתי 10% ריבית, אולי 12%-13%. אבל ב-20% עוד לא נתקלתי. אני אשמח אם תמצאו ותעשו לי היכרות..
זה בא בשילוב עם החזר נכיון

NS101

New member
יש רק אחת

בעצם
יש כמה שחריות דולריות, התכוונתי לאחת ספציפית.
יש רק אחת
ויש פוטנציאל בהנחה ומישהו חושב שהדולר יעלה מעבר ל-4. לי, באופן אישי, לא נראה שנראה מהלך כזה עד שארה"ב תתחיל להעלות ריבית. ארה"ב תתחיל להעלות ריבית עוד 4 חודשים, חצי שנה מינימום.

cracked

New member
אתה לא אופטימי קצת?

יש רק אחת
ויש פוטנציאל בהנחה ומישהו חושב שהדולר יעלה מעבר ל-4. לי, באופן אישי, לא נראה שנראה מהלך כזה עד שארה"ב תתחיל להעלות ריבית. ארה"ב תתחיל להעלות ריבית עוד 4 חודשים, חצי שנה מינימום.
אתה לא אופטימי קצת?
תוך חצי שנה אתה רואה אפשרות של העלאת ריבית בארה"ב?? המשבר נראה לי מעט יותר עמוק..

מצב
הנושא נעול.
למעלה