הגעה לאוניברסיטה

emmi25

New member
הגעה לאוניברסיטה

חג שמח! אני מתחילה ללמוד רוקחות השנה ואני גרה במבשרת. אני מתכננת להגיע ללימודים עם רכב, אבל לא כל כך יודעת מה לעשות עם נושא החנייה... מישהו יודע איפה אפשר להחנות? מה הסיכוי לקבל אישור להכנס עם הרכב לגבעת רם? לעין כרם?

הסיכוי שלך לקבל אישור הוא קלוש

הוא יגדל רק אם תתחילי לעבוד במשהו שקשור באוניברסיטה, ואז יתנו לך מדבקה (אולי) לאותו הקמפוס שבו את עובדת. עכשיו - לפרקטיקה: בעין-כרם את יכולה בכל זאת להיכנס לקמפוס עם האוטו, כפי שעושים זאת כל מבקרי בית החולים, ולחנות באחד החניונים התחתונים - זה שמתחת למעונות "בוסטון" או זה שבסוף העולם שמאלה. מהחניון שבסוף העולם יוצא שאטל כל 5-10 דקות, מזה שב"בוסטון" יש שביל קצת תלול ואפשר לעשות שם התעמלות כל בוקר. אם את חברת אגודה (ולמה שלא תהיי - זה בחינם), תוכלי לקנות במשרד האגודה כרטיסיה של 20 כניסות יומיות ב-100 ש"ח. בגבעת-רם אין כניסת רכב לקמפוס ללא המדבקה המתאימה, ולכן כל שנותר לך הוא לחנות בחניון הקטן שסמוך לתיכון ליד"ה, או לידו, בכביש המוביל לתיכון של האקדמיה למוזיקה. כך עושים כל הסטודנטים. מהשעה 17:00 מותרת כניסה לקמפוס לכל כלי הרכב, אבל מה הסיכוי שתזדקקי לזה?

vilch

New member
אם את משכימת קום

אפשר להכנס עם האוטו לקמפוס גבעת רם עד 7:00 בבוקר.

emmi25

New member
קודם כל - בוקר טוב ותודה

אם אין לי סיבה להיות משכימת קום אני לא
כמה רחוק הבניין שלומדים בו מהחניה בגבעת רם? משתלם לבוא עם רכב ולעשות קצת כושר או שעדיף כבר לעלות על אוטובוס שנכנס לתוך הקמפוס?

hgkr17

New member
ממש לא רחוק

אין צורך באוטובוס שנכנס לקמפוס מה קורה עם החניה של מרכז הספורט? אני לא זוכרת אם אפשר להכנס לשם עם תעודת סטודנט או שצריך מנוי במרכז- אולי משהו פה יודע.

vilch

New member
עד כמה שאני יודע

החנייה במרכז הספורט חופשית ולא דורשת מנוי.

יש גם מורה נבוכים לסטודנט בגבעת-רם

שמישהו חמוד העלה אותו בתור ויקיספר... תקראו כאן נ.ב. הסעיפים לגבי מבנה הפקולטה ואגודת הסטודנטים לא ממש קשורים לרפואנים, אבל כל היתר - לקרוא ולנצור לנצח (או לפחות עד סוף שנה א').

למעלה