הגעתי לשלב ההקאות?

הגעתי לשלב ההקאות? ../images/Emo4.gif

חשבתי שזה צריך לקרות בשליש הראשון ואני (עד כמה שהצלחתי לחשב) כבר מזמן לא שם.... לפני כמה זמן היתה לי הקאה ראשונה. חשבתי שזה קשור לכך שהחלטתי לשטוף את הבית והפעלתי יותר מידי לחץ על הקיבה. היום זה כבר לא היה קשור לשום מאמץ. סתם ישבתי לי ואכלתי ארוחת בוקר ותוך כדי זה הרגשתי שזה הולך להגיע ו... פרצתי בריצה לשרותים. עסק לא נעים, אני חייבת לציין.

דבורי

New member
מזדהה

גם אני הגעתי לשלב זה באיחור-מה. בשליש הראשון לא הקאתי בכלל, אבל בשלושת השבועות האחרונים היו לי כמה מקרים כאלה.

דבורי

New member
אני בחודש שביעי עם תאומים

ונדמה לי שמבחינת גודל הבטן וכמות ההורמונים בגוף כבר עברתי את החודש התשיעי לעובר יחיד... לפחות אצלך הסוף כבר נראה באופק!

nimsg

New member
גם לחן יש מצב הקאה מאיים

אולי זה קשור ללידה המתקרבת או לעומס ? נמרוד של חן

חן123

New member
חנה, כפי שכתבתי לך למייל

אני מזדהה טוטאלית. כל היום אני מרגישה על סף, ובלילה זה היה קצת יותר מעל סף קשה קשה בסוף. חן

זה באמת מדהים איך פתאום מגיעים

לשלב שרוצים שההריון כבר ייגמר זה לא רק המשקל ולא רק הבחילות והצרבות (ידע יד שנייה) אלא הרצון לראות ולהרגיש את המוגמר אתמול שיר הוציאה את ראשה (כנראה) מתחת לסרעפת זה לא משמח כי זה לא בדיוק מצג ראש אבל נשאר היה רק ללטף ולנשק את הראש כאילו הוא בחוץ על באמת ליאור

ואפרופו הראש של שיר...

אמא שלך (חמותי היקרה) אמרה לי היום בטלפון שהיא מרגישה ממש געגועים לשיר. זאת הרגשה שלא היתה לה בהריונות שלה והיא חושבת שהפעם זה הרבה יותר מוחשי לה (אולי כי כבר יש שם? אולי כי רואים אותה באולטראסאונד?) נחמד לשמוע את זה מהחמות.

האמת היא ../images/Emo12.gif

שמצאתי את עצמי די מתגעגעת להריון. וזה למרות שהיה לי הריון די טראומטי כמעט מכל בחינה. אבל אין כמו לגעת בבטן ולדעת שצומחים שם חיים
זו הרגשה נהדרת. מאוד הופתעתי מעצמי. הרי אני מסתכלת כל היום על שני המופלאים שיצאו משם. בכל מקרה, אני מרגישה מוכנה לסיבוב נוסף, אבל נראה לי שלמען שפיותו של האב הטרי נחכה עוד קצת עד שנביא לעומר ויובל את האחיות שלהם

ת ו ת

New member
גם לי חזרו הבחילות וההקאות...

...לקראת הלידה. אחר כך כל התופעות מתחלפות בעייפות מרובה
. מציעה לך לחרופ עכשיו כמה שנכנס... תות.

תודה על העיצה ../images/Emo13.gif זה לא מציאותי

אני ישנה די גרוע ואם אני מתעוררת באמצע הלילה לפיפי אני לא מצליחה להרדם שוב. בבוקר צריך לקום לעבודה וכך אני מסתובבת מטושטשת כל היום. אנשים טובים גם הציעו לנו להרבות בסקס עכשיו כי אח"כ זה לא יהיה אפשרי. מעבר לזה שהרופא אסר עלינו את התענוג - איך אפשר לעשות את זה במימדים הנוכחיים? מי נהנה מהעניין? יש דברים שלא אבין לעולם.

חנה, מה קרה לך, אין כמו סקס בחודש

תשיעי
אמנם התנוחות מסובכות וחצי שעה אורך רק לתכנן איך לעשות את זה אבל זה מלא צחוקים ואהבה וכיף
מומלץ בחום
ולגבי הבחילות וההקאות כן, חוש תשיעי זה קשה. אני סבלתי מצרבות איומות שלא יכולתי לישון כל החודש האחרון להריון (הצלחתי קצת על כורסא שהכנסנו לחדר שינה). אבל, אחרי שיולדים הכל עובר כבמטה קסם וגם מקבלים
קטן אז שווה
ברכות על הפקק הרירי
ואל תלדי לפני המפגש שלא יתבטל לנו!!! ואני ממליצה על לידה ב-21 בפברואר. מה את אומרת
שיהיה בקלות, שירלי.

טילי2

New member
באשר לסקס בהריון הגמרא אומרת כי:

בשליש הראשון: לא טוב לאמא ולא טוב לתינוק. בשליש השני: טוב לאמא וטוב לתינוק. ובשליש השלישי: טוב לתינוק ולא טוב לאמא. את הדברים כלשונם מסר ישועתי.

טילי2

New member
חנה, את מוכרחה לא להפסיד כלום ../images/Emo6.gif

להקיא בשלב שלך זו באמת הגזמה.

yaelhul

New member
אוף חנה, לא נותנים לך לעבור את

התשיעי בשקט? הרי זה המינימום שאפשר לבקש לפני שמתחילים חדשים ללא שינה... כשלעצמי, בשבוע 17, מקיאה רנדומלית בזמן שיעול או צחצוח שיניים, ובלי שום קשר לבחילות. מרגיז מרגיז מרגיז לאור העובדה שלא חויתי דקה אחת של הקאות או בחילות בשלושת החדשים הראשונים. תרגישי טוב יקירתי יעל שנמצאת בבית חולה ועושה בייביסיטר לכלב שאחרי ניתוח

נועם@בת

New member
הקאות בצחצוח שיניים

למרות שמעולם לא הייתי בהריון (מפתיע, הא?) לא פעם הראתי בזמן צחצוח שיניים. קיבלתי טיפ מחברה שהיתה בהריון עם תאומים- להתאמץ ולנשום מהפה כל זמן הצחצוח. זה מאריך את זמן הצחצוח, אבל אצלי הפסיק לחלוטין את ההקאות. זווה לנסות. רפואה שלימה ל
נועם

תודה נועמק´ה, זה באמת נשמע זווה ../images/Emo3.gif

סליחה על ההתפרצות, אבל גם אני בעניני הקאות- עם צחצוח בלי צחצוח, הקאות זה הקאות. נשמע קצת בלתי אפשרי, אבל אנסה.

yaelhul

New member
תודה נישמתי, ניסיתי לנשום דרך הפה,

דרך האף, דרך העפעפיים... כלום לא עוזר. הכי גרוע זה לא לנששום בכלל, אז אני ממש מתחילה להשתעל ומיד מקיאה. האיש שלי טוען שאני צריכה להחליף למשחה יותר עדינה... נו טוב, שאלה יהיו הבעיות. ספרי כמה מילים על מה שלום את... מתגעגעת יעל

למעלה