הגשם (החזק) האחרון גילה לנו שהגג לא אטום .

תמרורית

New member
הגשם (החזק) האחרון גילה לנו שהגג לא אטום .

קבלן שהזמנו המליץ על פוליגג של טמבור כחומר הכי יעיל ושיתיבש ויעמוד הכן במהירות הגבוהה ביותר כי פשוט התחזית היא לגשם גם השבוע... הוא אמר שזה חוסך צביעה כמו על חומרי האיטום האחרים יש למישהו ניסיון? תודה

sack1

New member
איטום עם פוליגג

פוליגג הוא חומר טוב לאטימה. צריך לנקות טוב את התשתית טרם השימוש ולבצע הצפה למשך 72 שעות כדי לבדוק אם האטימה בוצעה כראוי. עידן ז"ק - זק שירותי הנדסה בדק בית,ביקורת מבנים www.sack.co.il 054-3132842

BRONCO

New member
ז'ק בדבריך יש טעות חמורה שמטעה את השואלים

הייתי מציע שתקרא קמת חומר בעניין חומרים אקרילים לא נעדו לעמוד במים עומדים נקודה ויש לכך מיליון הוכחות בשטח חומרים אקרילים הם פתרון זול יחסית לאיטום למי שלא רוצה להשקיע ביריעות

sack1

New member
לבחור החכמולוג

איני צריך לקרוא חומר בעניין מאחר ויש לי נסיון רב. פיקחתי לא מעט על תיקוני איטום עם פוליגג וכבר שנים שאין כל בעיה. אם מיישמים את החומר כפי שצריך הוא יעמוד שנים בכל גשם. לא תמיד מה שיקר גם טוב. ברור שלא ראיתי את הליקוי המדובר ולכן אני רק עונה על שאלת הגברת. עידן ז"ק - זק שירותי הנדסה בדק בית,ביקורת מבנים www.sack.co.il 054-3132842

BRONCO

New member
אדון ז'ק היקר אם אתה מבצע פיקוח על עבודות

כאלו ומאשר איטום במערכות אקריליות במים עומדים אבוי ללקוחות שלך. לצערי אתה טועה שוב ואינך בקיא בלשון המעטה והייתי מציע לך לקרוא קצת חומר בעניין ולהחכים. כניראה שבכול זאת כדאי שתחזור לספסל הלימודים חומרים אקרילים לא מיושמים הייכן שיש מים עומדים נקודה סימן קריאה מה גם נכתבים הדברים במפרט יצרן. אני מתפלא איך אתה מיעץ לאנשים רק לשם סקרנות מה השכלתך בתחום?

למעלה