הגשת תביעה בביטוח לאומי

נכון מה שלינוי אומרת. ולעניין עזרה בעו"ד

מי שיש לו כוח ויכול לעמוד בועדה ויש לו מלווים, ורוצה לנסות לבד - בכיף.
אכן יש עורכי דין שמתמחים במחלות מסוימות. יש עורכי דין שהם גם רופאים ומכירים את הועדות האלה ואת המוסד הזה לפני ולפנים.
אם אני אלך זה יהיה עם עו"ד. בעיקר ובפרט שהוא האדם היחיד שיכול להכנס איתך וליצג אותך בועדה.

לעניין המסמכים "יד מכוונת" אמורים לעזור עם זה. חינם חינם

גגלי את הארגון "יד מכוונת". מטעם ביטוח לאומי אבל לא שייך אליה, ולא "לטובתם". וחינמי.

Danielle1609

New member
הגשת תביעה בביטוח לאומי

קיבלתי לאחרונה אבחנה של פיברומיאלגיה, לאחר כשנתיים וחצי בהם אני סובלת מתשישות וכאבים כרוניים קשים הפוגמים מאוד ביכולת התפקוד שלי.
אני רוצה להגיש תביעה לביטוח לאומי לקבלת קצבת נכות, ומבינה שמומלץ לקבל המלצה מפורטת מרופא מומחה (כרגע יש בידיי מכתב המציין את האבחנה, אך ללא פירוט המצב המדויק שלי). האם המלצה מפורטת הנה אכן חיונית עבור התביעה, או שמא מספיק להגיש את המכתב המציין את האבחנה?
אשמח לקבל המלצות לרופאים שיוכלו לתת חוות דעת רפואית ומשפטית שתעזור לי בתביעה, וגם המלצות נוספות להגשת התביעה עם ישנן כאלו.

תודה!

כן צריך פירוט.

כיום הדרישה של ביטוח לאומי היא להביא על כל סמפטום מכתב מרופא שמומחה בתחום של הסמפטום שמתאר איזו מגבלה נגרמת לך בגינו.
הם לא נותנים על המחלה (עדיין לא עידכנו אותה בספר המחלות שלהם), הם נותנים לכל סמפטום בנפרד.

מציעה לך לפנות ל"יד מכוונת" שירות חינמי שעוזר עם הגשת התביעה.
הם יוכלו גם להנחות אותך מאיזה רופאים להביא מה.

https://www.btl.gov.il/snifim/Pages...MI0ayZh7nc2QIVQ6QYCh2hpwjYEAAYASAAEgJUnPD_BwE

בהצלחה.

את יכולה גם לקורא פה בפורום, כתבי ביטוח לאומי בקופסית חיפוש משמאל למעלה ותראי המון חומר בנושא.

למעלה