הדור הבא של הפורומים....

אסף Day

New member

Rock Solid

New member
לאפשר הקפצה של שרשור

X ימים אחרי התגובה האחרונה, במקום X ימים אחרי פתיחת השרשור.
ורצוי שה-X הזה יהיה לפחות 7.

ולהפסיק את השימוש בזוועה שנקראת linicom (או שזה כבר הופסק?)

מצטרף גם להצעה להוסיף לייקים (לא אנונימיים - כמו בפייסבוק) להודעות

bmat

New member
"פתיחת כל התגובות"

למיטב זכרוני, בגרסה קודמת היה כפתור בסגנון "פתח את ההודעה וכל התגובות אליה".
&nbsp
לי זה מאוד חסר,
&nbsp
תודה.

הדבר שהכי חסר בפורומים הוא פשוט אנשים

בכל הפורומים שאהבתי לקרוא ולכתוב בהם חלה ירידה חדה בתנועה בשנה האחרונה. חלקם הפכו ריקים לגמרי, חלקם נסגרו. לא רק מספר השרשורים ירד, גם הנפח והעומק, ואלו הם שמעידים על הנכונות הפוחתת של אנשים להשתתף בדיון שעולה בשרשור.
המון מהניקים שהכרתי התאדו, אני לא רואה אותם יותר בכלל. לא החליפו אותם כותבים חדשים.
מן הסתם, אני מניחה שבתפוז מכירים את הסטטיסטיקות הללו מבפנים החוצה, ומן הסתם אתם בוודאי יודעים שהסיבה היא שהאתר לא נוח לגלישה במובייל.
&nbsp
אתם הרי יודעים שהאפליקציה לא טובה. אתם רואים שהיא לא מספקת תנועה ערה.
וזה כל כך חבל, כי היכולת לנהל דיון לעומק הוא משהו שאין לפלטפורמות החברתיות המתחרות.
המבנה של העץ, הוא כל כך מוצלח בגלישה על מחשב עם מסך שולחני והיווה את המקור לעדיפות של תפוז על כל פלטפורמת פורומים מתחרה בזמנו.
אבל הוא לא תורגם טוב לאפליקציה על מכשירים ניידים.
אתם לא צריכים הרבה רעיונות טובים, אתם צריכים רק רעיון אחד טוב. איך לתרגם את הפלטפורמה של הפורומים לגלישה נוחה בנייד.
&nbsp
בהערת סוגריים, זה חבל לראות כמה מאמצים אתם משקיעים בהוספת פיצ'רים שהם לא ממש נחוצים.
בעידן שבו אנשים מצייצים וכותבים סטטוסים בזריזות, אנשים לא עורכים את ההודעות שלהם בצבעים.
בעידן שבו אנשים מעלים תמונות מהר כדי לראות אותם מהר לצד הטקסט, לעדכן את הפורמט של הודעה כך שהיא מתנפחת עם מימדי התמונה (מה שמכריח לגלול עוד יותר) - זה ממש לקחת צעד אחורה.
&nbsp

goldy

New member
המטרה של תפוז זה קודם למכור פירסומות

"גולשים" זה סעיף מעצבן בטופס.

dity138

New member
באפליקציה אין שינוי, ויתרה מזאת:

לעיתים קרובות פתאום לא רואים קישורים!
אנא טפלו בזה, תודה

achokler

New member
הגיע הזמן שתסדרו את האפלקציה

1. לא ניתן לענות למסרים - לא משרשר את המסר הקודם
2. חווי התרעות לא מתעדכן אחרי קריאה ואחרי 9 נשאר לנצח כך
3. לא ניתן להציכ בפריסה את ההודעות.

ועוד משהו אנשים מאד חשוב להם הצבע מנהל כחול עוזר אדום לא קיים בכלל באפלקציה
והייתי מוסיף אולי עוד צבעים והראשות לאדומים

האמת? שום שינוי... רק שיחזרו הגולשים ויחזרו הדיונים הערניים

תפוז מספק אפשרות טכנית נוחה מאוד לדיונים, לסיעורי מוחות, להתייעצויות, שאין בשום מקום אחר. לכן אולי הייתי דווקא עושה מאמצי שיווק (לא יודעת איך...) כדי להראות לאנשים כמה נוח להתאסף ולהתקהל כאן, כמה כדאי להם להיות פה...

מסכימה. סרט הסברה קצר, משהו מגניב באנימציה

שמזכיר איך הרבה יותר קל לנהל דיון אמיתי ועמוק בתפוז מאשר לדוגמה בפייסבוק.
&nbsp

ga26

Member
לדעתי אתם עלולים לפספס את העיקר

אנשים גולשים היום בעיקר בסמארטפון שלהם.
הגלישה בסמארטפון קשה והאפליקציה (תסלחו לי) גרועה בכל קנה מידה.
תתמקדו בתצוגה ושליחת הודעות נוחה מסמארטפון. בנוסף אפליקציה שניתן יהיה לראות התרעות לתגובות של גולשים או לפרסומי פוסטים בבלוגים בסמראטפון (בלי שאצטרך כמו היום לפתוח את האפליקציה - שהיא תרוץ ברקע)

בקשה שמתווספת למה שנאמר למעלה , בעצם שתיים.

1. אפשרות לראות למי התגובה - בגדול, בשירשורים קצרים הקווים שהוספתם עושים את זה, אבל בשירשורי ענק שעוברים את גודל הדף, אני לא יכולה לעשות את זה .

2. אפשרות לציטוט משתמש, כך שזה יראה בצורה ברורה.

3. ( אז אמרתי שתיים, אז מה ?
) התרעה במיקרה שבו אני עלולה לפרסם הודעה ארוכה מדי - והתרעה היכן היא עומדת להסתיים, הגבלת הגודל לא מפריעה בדרך כלל, אבל די מטריד שאין על זה התרעות.

עידמN

New member
שיפור שחובה לעשות...!!

ברגע שלוחצים אופן תצוגה למעלה..
בוחרים בהסתרת תגובות הדף נטען אחרי דקה שלמה
&nbsp
רצוי וחושב לשפר את זה

Oz the great

New member
התראה שנוספה תגובה בזמן העריכה

קורה הרבה פעמים שעד שעשית "שלח" כבר מישהו אחר ענה.
בפורומים של stackoverflow, אתה מקבל הודעה קופצת כל פעם שהוסיפו תגובה בזמן שאתה מוסיף הודעה ועדיין לא שלחת את ההודעה.

גוליגל

New member
מה שחסר זה גולשים וכותבים

לדעתי הפורומים הטובים התייבשו בגלל שתפוז בלתי-נסבל בסמארטפון. לזה אתם חייבים למצוא פתרון - או שלגמרי תיעלמו.
כל השאר פחות חשוב. כלומר - חשוב שלא תאבדו את העץ, למשל. ועוד פיצ'רים טובים. יהיה נחמד אם תאפשרו לקרוא הודעות בעומק העץ בלי שהשטח של ההודעה יהפוך לצר וארוך. ולדעתי מונה הצפיות היה שטות (כי זה מקל על אנשים להתחמק מלכתוב תגובה...) - אבל אין ממנו כבר חזרה.
הכי חשוב - שתמצאו את הדרך שלכם אל הסמארטפון. וכשתמצאו אותה, אני מקווה שהאנשים יחזרו, בהתאם.

achokler

New member
נכון מאד

זמן האיכות לכתוב זה בשירותים
ומה לעשות לא לוקח את הלפטופ רק את הסמארט פון

dudi4321

Member
היי מיטל. כמה דברים. הפורומים מעולים!!

בתוכן ובאפשרויות.

1. לאפשר לכותב הודעה למחוק ולשנות את מה שכבר כתב.
2. הפרסומות גוזלות המון רוחב פס. לאפשר פרסומות רזות כדי שהדף יקרא תקין. יש בצד סרטוני פלאש שאי אפשר לעצור אותם שהם חלק כנראה מתפוז FLIX.
3. להגדיל את שטח הדף האפקטיבי. השרשור לרוב נמצא בדף אחר. הכותרות האזהרות והפרסומות לוקחות מקום מהחלק העליון מהצדדים ומלמטה. לא נשאר תכלס שלמטרתו יש פורום.
זה הכי מעצבן!
4. לערוך הרבה יותר תחרויות יזומות. זה מעורר עוד ענין.
בהצלחה!
ושיהיה שקט בארץ

למעלה