הדור שלא ידע את...

הדור שלא ידע את...

כמה מבינכם כאן יודעים מי זה אלטון ג´ון? לא הרבה הא.. אבל נו.. בסדר, גם אני לא ממש מתחברת לבלינק האלה או ללימפ וואט אבר דייר ניים איז, אבל תראו מה עשה הגאון, האיש שהביא את "קרוקוגייל רוק", "קנדל אין דה וינד", "סקרפייס" ועוד טונות של להיטים ושירים מ-ד-ה-י-מ-ים!!! הוא פשוט לקח ילדון מאיזו להקת בנים (ווסטלייף, אן סינק או פייב, אני אף פעם לא מצליחה להבחין בהבדלים בינהם) שהוא גם במקרה או שלא, הנוכחי של בריטני "עיניים" ספירס, הלביש אותו בבגדי שנות ה-80 והמשקפיים ושלח אותו לככב בוידאו קליפ.. גאוני!!! ולדור שלא ידע את אלטון.. לתשומת לבכם..

I´m still standing

אני דווקא לא ראיתי את הקליפ האמור, אבל למיטב הבנתי זה אמור להיות ג´סטין טימברלייק. וזה לא חדש, אלטון ג´ון כנראה קלט שעם הלוק שלו עדיף כבר להיות אינקוגניטו, ובקליפ הקודם של את רוברט דאוני אלי-מקביל ג´וניור, לשיר במקומו. ומכיון שביקשת כל כך יפה, קבלי את..... המדריך השלם ללהקות הבנים הנוכחיות: אנ´סינק
הרכב: 3 מכוערים + אחד שנראה לא כמו קוף + ג´סטין טימברלייק
מנהיג: טימברלייק. אותו הטימברלייק מחזיק בתואר הנחשק "החבר-של-בריטני" ועד לאחרונה היה בעליו הגאים של ערוגת ברוקולי שתמחה על ראשו. כנראה במסגרת שינוי תדמית, מיהר הרבע עוף לקעקע את ידו ולאמץ תספורת צבאית (בהשראת צוותי ההצלה האמריקאים?)
חריגות: אחד החברים (ג´ואי משהו?) נראה בן 45 לפחות.
IQ: לא נרשמו חריגות מיוחדות,מלבד היציאה "פופ" שהיתה אמורה להבהיר לנו שמדובר בלהקה רצינית.
הפתיעו לטובה: בפארודיה די מצחיקה על עצמם ב"סטרדיי נייט לייב".
ידועים בציבור: הלהקה של החבר של בריטני באקסטריט בויז
הרכב: 3 שדומים אחד לשני + בלונדיני + ההוא עם הזקן צרפתי, הגבוה
מנהיג: באמת שאין לי מושג, הם נראים אותו הדבר.
חריגות: איי ג´יי נכנס לגמילה מתוקשרת, אחד הבלונדינים (קרטר משהו) הסתכסך עם אמא ואח שלו, ובקליפ הנוכחי שי שם מישהו שאני משוכנע כי הוא תאומו האבוד של אמיר פיי גוטמן.
IQ: כשל עציץ.
הפתיעו לטובה: מתי?
הצחיקו קשות: אוסף הלהיטים שלהם נקרא הלהיטים הגדולים: חלק 1. כאילו שיהיה חלק 2...
ידועים בציבור: להקת הזקנים עם האלכוהוליסט ווסטלייף
הרכב: 3 בלונדינים שדומים אחד לשני + ברונטי + ההוא עם הסנטר הכפול
מנהיג: רונאן קיטינג?
חריגות: אחד מהם הכניס להריון מישהי מ"אטומיק קיטן" והוביל לפרישתה מההרכב.
IQ: לא מרבים להתראיין, וטוב שכך.
לוק: בויזון.
רוכבים על טרנד: הלהקה הבאה מוציאה דאבל איי סייד - אני רוגם אותם.
ידועים בציבור: נו ההם, הבלונדינים בלו
הרכב: 1 כושי + 1 בלונדיני/שטני + אחד שחרחר + נדמה לי שיש עוד אחד
מנהיג: לדעתי שחום העור.
חריגות: לא משהו לכתוב הביתה עליו.
IQ: זו הלהקה שאחד מחבריה תקף את הסיקור על הפיגוע במגדלי התאומים בטענה שהוא אירוע חד פעמי ש"מתעסקים בו יותר מדי, בזמן שדולפינים מתים כל יום".
הפתיעו לטובה: הסינגל הראשון, "אול רייז" לא רע בכלל.
ידועים בציבור: עדיין לא ידועים מספיק פייב
הרכב: 1 קופיף + 3 מכוערים + החתיך עם העגיל בגבה
מנהיג: החתיך עם העגיל בגבה
חריגות: כשאחד החברים חטף קריזה והבריז, הוא הוחלף בדמות קרטון בקליפ שלהם. קצת אח"כ, התפרקה הלהקה.
IQ: ממוצע.
וה
חולבת: לא הספיק שהם התפרקו זמן קצר אחרי ההוצאה המתוקשרת של אלבומם קינג סייז, מיד אחרי ההתפרקות שוחרר לו אוסף להיטים.
ידועים בציבור: הלהקה עם ההוא, החתיך עם העגיל בגבה אה, ויש גם את או-טאון, שהם להקה שהוקרצה בתוכנית טלויזיה בארה"ב.

ואם כבר אלטון ג´ון, אז הביצוע של

יון מק´רגור של your song בסרט ובפסקול "מואן רוז´", ממש מצוין.

אין.. אתה ענק!!! תמיד אפשר לסמוך

עלייך!!! את הבקסטריט אני מכירה ושכחת לציין את בוייזון (רמז.. שלא תעיז להגיד עליהם מילה רעה). אגב.. איך קוראים ללהקת הבנים הממש ראשונה שהוקמה, אמריקאית ומשהו בשם שלהם היה החצר האחורית אולי? ויש עוד אחת שברח לי השם שלה, והזכרון היחיד שלי הוא קליפ שלהם על גרם מדרגות ארוך במיוחד.. נו??????

בויזון התפרקו (אבל רונאן קיטינג

עושה עדיין כסף כסולן וכמפיק/יוצר ווסטלייף) והלהקה שאת מתכוונת אליה היא הניו קידס און דה בלוק?

אגב, רוצה מכות???

(אני יודעת שכן.. אל תכחיש
) למ שברת לי את שרשרת שמות השירים בעברית/אנגלית פונטית???

KM-AIR

New member
חבר´ה, אני מוחה!!!

להקת הבנים הראשונה כפי שאנחנו מכירים אותה היום (תלבושות תואמות, ריקודים "מגניבים" ולוק סקסי) היא לא ה"ניו קידס", אלא "ביג פאן" משנת 1989!!! ג´רי??? נכון שאני צודק??? אגב, ה"חתיך עם העגיל בגבה" הוא ג´יי- והוא לא כל כך חתיך במציאות. הוא מסוג האנשים שהמצלמה אוהבת אותם פשוט... זה מדהים עד כמה

ולפני "ביג פאן" (שלהגיד עליהם שהם

היו להקה, זו קצת הגזמה. יותר, "הפקה נקודתית" של SAW. זה כמו להגיד על סוניה - "זמרת".) היה את צמד התאומים מאט ולוק גוס, הידועים בציבור כ"ברוס". (ברור לך שאני זוכר שקוראים לו ג´יי, כן?)

עם "התפרקות" דסטניז צ´יילד אני בספק

אם נותרו להקות בנות. (כן, אני יודע, יש את מיסטיק ואת DREAM אבל הן כל כך עלובות, השוגבייבס מחליפות פנים כל רגע והאטומיק קיטן פשוט לא מעניינות)

KM-AIR

New member
כן, אבל "ביג פאן"

היו הראשונים שעשו את זה כמו שאנחנו מכירים את להקות הבנים היום: אף אחד לא מסתתר מאחורי כלי נגינה, כולם מבצעים את התנועות, אח... והג´קטים הצבעוניים... ואפרופו "ביג פאן"- ג´ייסון מ"ביג פאן" הוא היום מנהל יחסי הציבור של ג´ניפר לופז באירופה!

למעלה