הדס לא מצאתי את הקבצים בארכיון

פזיתנ

New member
הדס לא מצאתי את הקבצים בארכיון

לא מצאתי היכן צירפת את הקבצים לארכיון לא במתמטיקה ולא בטו בשבט בכל אופן אני מצרפת שוב את הקבצים ועוד משהו כדי שתוכלי לצרף אותם שוב פזית

פזיתנ

New member
הדס

שוב מספר שאלות: האם תוכלי לברר עם הנהלת הפורומים אפשרות להגדיל את נפח הקבצים הנשלחים. יש לי קבצים שגודלם מעבר לגודל המותא ואי אפשר לשלוח אותם. כמו כן מדוע רק קובץ אחד בכל פעם? פזית

riki amr

New member
לפזית /הדס / אלישע - ../images/Emo53.gif../images/Emo53.gif

אני לא מצליחה להעלות קבצים . מה עושים ???? (חוץ מלנסות שנית , כי ניסיתי גם בשלישית ) תודה ריקי

איזה קובץ זה? וורד?

כי נכון לעכשיו קבצים שמכווצים (קבצי זיפ) לא ניתן להוסיף. האם נתת שם לקובץ?

riki amr

New member
להדס/פזית

התכוונתי לומר שאינני מצליחה לפתוח קבצים שחברים שלחו. מה עושים ? ריקי

rotemay

New member
ריקי ריקי האם זו את??????

ריקי האם אנו נפגשות כאן או שזו ריקי עמר אחרת?????? כרמית. ס

riki amr

New member
כרמית . ס - זו אני !!!!!!!!../images/Emo24.gif

כרמית אהלן , אני מבינה שהכינוי שלך מורכב משמות בנותיך . האומנם ? מה קורה ? מזמן לא דיברנו . להתראות ריקי עמר (אילת)

rotemay

New member
לריקי

היי שמחתי לראות שגם את כאן "גנבתי" לך כמה דברים מהתקיה כאן ודאגתי לרשום שכל הזכויות שמורות לך לפני ששכפלתי אבל לא ברור לי למה את לא מקפידה לרשום את זה - חבל יקירתי ואכן נכון השם מורכב מבנותיי אך השלישית חסרה לי באופק....(נועה) בבבבביייי

פזיתנ

New member
קבצים שלא נפתחים

ריקי גם לי לפעמים (יותר מדי קרובות) קורה שהקבצים לא נפתחים או שרק קובץ אחד נפתח והשאר לא. מה שאני עושה זה יותא מהאקספלורר ונכנסת שוב. הרבה פעמים זה פותר את הבעיה. ואם לא אני מסמנת לי מה אני רוצה להוריד ומנסה שוב יותר מאוחר. אני בטוחה שיש דרך יותר קלה אבל כל עוד אני לא יודעת אותה כך אני פועלת. פזית

פזיתנ

New member
לריקי -העלאת קבצים

ריקי כשפותחים הודעה בחלק התחתון של המסך יש שורה צירוף קובץ בחר קובץ מצד שמאל כתוב עיון. בוקרים את מקור הקובץ ולמטה על שלח המערכת לא מקבלת קבצים גדולים מ- 250 kb דבר שמקשה על שליחת קובץ עם הרבה תמונות. למשל לא יכולתי לשלוח כל מיני פעילויות שהכנתי ורציתי. חסרון נוסף כפי שכבר הבנת הן הסיומות של הקבצים שלא כל סיומת המערכת מכירה. האם עזרתי? פזית

הוספתי שוב.

את הפעילויות של טו בשבט- הוספתי תחת - חגים- טו בשבט. את הנקודות הצבעוניות (מקסייייים) הוספתי למתמטיקה.

למעלה