הדפסה ועוד ?

הדפסה ועוד ?

האם יש אפשרות לבצע capture מאותה תחנה לשני מדפסות שונות עפ"י סוג האפליקציה ? ז"א הדפסה מחשבשבת תהיה למדפסת 1 והדפסה מחלונות (נניח וורד) למדפסת 2 . אם אני מבין נכון, הפתרון יכול להיות בצורה שכאשר אני מתקין על תחנה מדפסת מסוימת ששניח ברירת המחדל שממנה מדפיסים רק מחשבשבת אני מבצע גם capture למצב דוס, ומדפסת שניה מתקין רק בחלונות, האם זה יעבוד ? לגבי print server, האם יש אפשרות לטעון דרייברים למערכות הפעלה שונות על המדפסת ? האם קיימים ספרים בעברית ל - netware 6 ? ואם כן של איזה הוצאה ?

NotForSale

New member
לגבי הדפסות..

אין בעיה לבצעה הדפסות חלונאיות ודוסיות על כמה מדפסות שתרצה. המדפסות מותקנות על השרת כך שלגבי הדפסה חלונאית אין בעיה כלל. לגבי הדפסות דוסיות מה שעושים זה קובץ BATCH שמבצע CAPTURE למדפסת הרצויה ואח"כ מפעיל את התוכנה, אפשר בסוף גם להוסיף שחרור לכידה.

הבהרה בבקשה

נניח ויש לי מדפסת HP שמוגדרת כברירת מחדל ומדפסת קיוסרה נוספת כמדפסת נוספת. המדפסת והתור אכן מוגדרים על השרת, אבל זה נשלח רק לאחר שאתה שולח למדפסת המקומית ויש הפניה עי ה capture למדפסת הרשת. אני רוצה שתוכנות הדוס יופנו למדפסת אחת, ותוכנות חלונאויות למדפסת שניה באופן אוטומאטי, אבל בכל מקרה אני צריך לבחור איזה מדפסת (בחלונות) בכדי לעבוד עם הדרייבר החלונאי. והאם יש אפשרות להוסיף למדפסת על השרת דרייברים , כך שכשאר אני מוסיף מדפסת בתחנה הוא יקח את הדרייבר משרת המדפסות (כמו בשרתי חלונות אם מכירים )

dadi99

New member
הדפסה

היי. 1. הפתרון שהיית מציע הוא או הוספת ברטיס LPT נוסף או שימוש במדפסת בעלת חיבור USB עבור יישומי הדוס. בכל מקרה ניתן לבצע CAPTURE רק למדפסת אחת. 2. ניתן לטעון דריברים בתור ההדפסה בשרת . כנס למאפייני המדפסת בשרת. 3. ספרים ללימוד נובל 6 אני מכיר רק באנגלית בכל מקרה אעדכן במידה ויצאו ספרים בעברית. dadi99

להוסיף כרטיס LPT לכל מחשב

נראה לי קצת מיותר, למרות שאז מבצעים capture ל LPT1 LPT2 וכו' אם מדובר על מדפסת רשת המחוברת עם כרטיס, יש אפשרות לבצע capture לכתובת IP עבור מדפסת ?

dadi99

New member
מדפסות

היי. הצעתי הייתה כמובן רק לחיבור ישיר של המדפסות למחשב... dadi99

למעלה