הדרך לרפואה שלימה פרטית היא לפעול למען הכלל

הדרך לרפואה שלימה פרטית היא לפעול למען הכלל

הדרך לרפואה שלימה פרטית היא לפעול למען כלל ישראל מתוך http://www.bhol.co.il/news_read.asp?id=11567&cat_id=2 אני כותב אל הרב, ובני משפחתו, כמי שבימים אלו מתמודד עם מחלתו הקשה של אבי, ומקווה שהמסר הזה יעבור דרך הרב, לציבור כולו, ובעזרת השם, הרב יבריא ראשית, במשפחה שלנו יש מסורת שאומרת שדווקא כאשר אדם חולה, הוא צריך לחפש אם יש בסביבתו אנשים שלא נעזרו ולעזור להם, ולהתפלל שכשם שהוא סייע לאותו אדם בשעת צרה, בורא עולם יהיה בעזרו זה מה שעשינו, וזה הביא לנו ישועות ופשוט ניסים, שהעניקו עד כה לאבא שלי עוד שנה של חיים, כיום הוא במצב טוב יותר מלפני שנה, אבל עדיין צריכים עוד ניסים סרטן זאת היום המחלה שהורגת יותר מכל דבר אחר בין הגילאים 30-70 וכאן אני חייב לספר לכם שתוך כדי אותם ניסים, נוצר קשר עם אשת מחקר שעסקה בפיתוח תרופה לסרטן, ממנה ומעוד אנשי מחקר, וגם מהכתבה במעריב, "סופני אבל יציב" [ בסוף מצורף קישור ] הבנו עד כמה עגום בארץ מצבה של הרפואה, אין תקציבי מחקר רפואי ראויים, ובלי תקציבים כאלו, פיתוח תרופות חדשות לסרטן פשוט לא מתקדם ! לציבור הדתי והחרדי, יש כוח עצום בכנסת, רק שמעולם לא יצאנו להפגין, כציבור בעד העלאת תקציבי הבריאות, סל התרופות, ותקציבי המחקר הרופאים, כמה שהם רוצים, עובדים בתנאים לא תנאים, במשמרות אין סופיות, כאשר לכל אחד יש דקות ספורות שלא מספיקות לכלום, אין מספיק מכשירי MRI, ואין ספור אנשים מאובחנים כשכבר מאוחר, גם מכשירי הקרנה מיושנים, אין הכשרה מתאימה, בדיקות חשובות לא בסל, מכשירי הרנטגן אצל רופאי השניים ובמכוני הרנטגן לא מוחלפים לדור החדש והדיגיטלי, עם 90 אחוז פחות קרינה, יכלה להיות לנו היום תרופה לסרטן של אבא שלי, אבל המדינה אינה משקיעה מספיק במחקרים בשלב הראשון, וגם לא חברות התרופות, טבע למשל מעדיפה סתם לייצר תרופות שפג הפטנט שלהם במקום להמציא משהו חדש, כך נוצר מצב שתרופות חדשות ומופלאות פשוט לא מפותחות יכול להיות שכאשר תקראו את זה בעוד זמן מה אבא שלי, כבר לא יהיה בעולם הזה, אני כותב את זה כדי שתעבירו את המסר הזה הלאה כדי שאחרים לא יעברו את מה שאנחנו עוברים אני קורא לציבור החרדי לנצל את כוחו הפוליטי, כדי לשנות את מערכת הבריאות בישראל, להוסיף תקציבים למחקר רפואי ממשלתי בלתי תלוי, כי רק ממנו יגיעו תרופות שמטרתם לרפא ולא רק להכניס כסף לקופתם של חברות תרופות פרטיות, להילחם כדי להוסיף תרופות לסל התרופות, ולמנוע מצב שמשפחות מוכרות את ביתם כדי לממן תרופות שאינם בסל, להילחם למען הוספת מכשירי MRI, צמצום זמן ההמתנה לתורים, מחד, והארכת הזמן שיש לכל חולה, זה אפשרי, צריך רק שהעסקנים יחליטו לפעול בעניין וזה יקרה רק כאשר כל מי שנפגע ממערכת הבריאות הישראלית יפעל בקהילה שלו, להעלאת המודעות לנושא והיכולת לשנות, רק באמצעות העברת המסר הלאה לא מספיק סגן שר בריאות כמו ליצמן, צריך שהקהל כולו יעמוד מאחוריו כדי שהאוצר יתן אתה שצריך לתת למערכת הבריאות הדרך לרפואה שלימה פרטית היא לפעול למען כלל ישראל - כך קיבלנו מאבותינו ומרבותינו הכתבה מNRG www.nrg.co.il/online/43/ART1/798/689

למעלה