ההגיון מאחורי מטה .

ההגיון מאחורי מטה .

לפי הרעיון שאנו בנויים ממספר רמות (חיה נשמה רוח נפש גוף, (יחידה בפעם אחרת)) ידוע כי עוברת החלטה פנימית בין הרמות עד לביצוע המעשי . בין כל רמה לרמה כזו יש שכבת אור מקיף , שבה תלוי אור חלש יותר ובו הרובד של הרמה הבאה . יחס כללי זה מכונה מ"ט =(מ-מקיף, ט-החלטה/ביטול), וזה נובע דרך כל רמותינו . אולם מה שעובר בפנימי גם בא לביטוי בחיצוני, בצורה של השראה של המוטיבים הפנימיים לרמותיהם החוצה . כאשר אספקטים של תופעה זו , קשורים להרבה פעולות של מאג או מקובל בהכוונתו כלפי חוץ . האלמנטים הפנימיים הללו מגולמים אף בטבע העומד לעומת פנימיותינו . דהיינו מוטיבי ה-מ"ט + היחס הנתפש של שינויי המודעות מהיבט זה המצויין באות ה', יחד:מ"ט+ה = מטה . ולכן רצוי להתאים מטה למבנה הרוחני האינדווידואלי , ואז המטה יכול לשמש כהמשך השראתי של הגוף ורמותיו . מטות בתחילת דרכו של מאג יהיה ממרכיבים אשר יכילו את המומנטום הפנימי של החלטותיו הפנימיו וזרימתם במרחב . ואז עם המרכיבים תואמים את הפנימי הזורם החוצה , אז המטה אפקטיבי , ויכול להיות גורם משפיע דרך השלכה ונדרש כיול למטה להשפעותיו . כאשר המאג למד את אופני זרימתו הפנימית , ובהתאמה את מטהו , הוא יכול אם יש גדילה של טווח ועוצמת זרימתו הפנימית , לעבור למטה מורכב יותר שיכיל מרכיבים יותר ייחודיים , ואז טווח ההשפעות שלו גדל וכן אפשרויותיו להשפיע . לבסוף אפשר להגיע לנביעה ישירה ללא מטה , אבל זה רק לאחר שאתה כבר יכול להפוך מטה לנחש חי . (ולאלו שאומרים שהם כבר לא צריכים מטה , אני מה זה מרים גבה .(זה שהבנתם שכלית משהוא לא אומר שיש לכם את הכוח)) . המאג צריך לבחון איזה אלמנטים הוא משפיע באופן טבעי , וכן כל אחד משפיע , רק יש כאלה שברמות הנמוכות זורם להם טבעי אופן מסויים חזק , ובדרך כלל כאלה ניגשים לתחום , רק שהוא יכול להילמד ולהירכש ע"י כל אחד אם נפתחת לו הדרך , וכאשר הוא לומד את אופני השפעתו הוא יוכל להרכיב מזה מטה . סתם לרכוש מטה או להכין ללא התאמה אישית יביא למפח , וזה פשוט לא יפעל . רמז קריסטלים או אבנים טובות במטה זה למתקדמים ולא למתחילים , רצוי למתחיל אלמנטים טבעיים ופשוטים מהטבע בדר"כ מהצומח . כאשר המאג מתקדם יותר אופני זרימתו הפנימית הם יותר רחבים ומגוונים , ויש רמות פנימיות יותר וחיצוניות יותר בזרימה , ובהתאמה אולי ישלבו בתוך המטה מיתרי דרקון או כל מרכיב עוצמתי הפועל עם רמות הפנימיות יותר של הזרימה . אני העלתי רעיון של גיד של גדי , כי גיד הגדי דומה בתבניתו הרוחנית לגיד האדם , ומאפשר התאמה גבוהה למתחיל . כך שחומרים ראשוניים צריכים לבוא מהחי והצומח , בשלבים של עוצמה גדולה יותר של זרימה ניתן לשלב אבנים טובות קריסטלים וכו' . זהו קצת על ... מטה . נשמח לתגובות ושיתופים . דוד

יפה

אני בעיקר חושבת שזה נושא חשוב ומעניין. איך מוציאים אל הפועל החלטות ורצונות? זו בוודאי אחת השאלות המרכזיות של כל מי שעוסק במאגיה. איך באמת שולטים בכל היסודות? באופן אישי אני לא מוצאת שמטה מוחשי הוא שימושי במיוחד. אולי לכמה דברים. אבל באופן אישי יש גם המון המון דברים שאני לא יודעת איך עושים.

למעלה