ההודעה הבאה תעניין את רובכם .

ההודעה הבאה תעניין את רובכם .

אוקי אז נתחיל כך . לפני זמן ממושך בבלוג TV היה גולש ושמו " מה נשמע " שחשב שלהטריד ולאיים את גולשי הבלוג , טעה ובגדול ! המקום למשחקים כמובן לא בגישה הזאת ובכלל כלל לא באינטרנט ! אני מאוד מקווה שכל הגולשים שכאן יראו , יביטו , ויבינו מה מהות העונש הצפוי לגולש שמשבש , מטריד , מאיים , בשביל להגיע למטרתו ! " ונשמרתם לנפשותיכם מאוד " שיהיה יום כתום :)

חייל שלי זה

מה נשמע סוף סוף עצרו אותך אחרי 7 שנים שאני ואבשוש מתעליים לך בחים שאתה מציק לבחורות ילדות קטנות חסרות בטחון אתה ניצלת את זה אני מקווה שתשב בכלא וערבים יתעללו בך קצת בברכה שחר רביבו

על מנישמע

אני קסם מאילת....... אשר עברתי הרבה בגלל אותו מטריד אשר ניכנס בשם משתמש מנישמע הוא הטריד אותי ועוד אולי יותר מ50 איש אשר ניגרם להם נזק רב למחשב ואני חושבת שכל מי שניפגע ממנו חייבבבבב!!!!!להגיבבבבבבבב כל תגובה שלכם על העיניין תעשה הרבה אני הולכת איתו על זה עד הסוף לא אסלח לו,לא אוותר לו על הלילות והימים של ההטרדות ,הקללות ושהפיץ את שמי ופון בבית באתרי סקס של סוטים למינהם ואמר שאני זונה ב50שקל אני ניפגעתי מאוד אתבע אותו על עוגמת נפש במידת הצורך .......לכל גולש בתפוז אשר נחיפגע אישית יכול להגיב והכל פה שמור במערכת.... תודה לכולםםםם קסם מאילת<<<<<<<<<<<<<<

מבלי להביע דעה ,אשם או לא אשם

לפי הזכור לי גם בעבר, לפי טענת התקשורת,המשטרה העבירה את החשוד לבית המשפט פעמיים והוא שוחרר למעצר בית,

המשך

ועד כמה שזכור לי,אם אדם כל שהוא נמצא במעצר בית כלומר בבית אז יש שוב קרבה בינו לבין המחשב, אבל בנושא הצדק,זה תפקיד בית המשפט,לא התפקיד שלי,כולל זה שבאופן אישי אני לא מעורב בנושא הזה,

אז כפי שניחשתי גם הפעם

לפחות לפי טענת התקשורת של אתר אינטרנט מפורסם,הוא שוב בבית, מי שקורא את סוף ההודעה של מה שיש בקישור הזה מבין במה מדובר,

ולמקרה כללי מסוג כזה יש מוסר השכל

מכיון שמי שמנצח בבית המשפט זה מי שיותר פיקח מאשר מי שיותר צודק, לא יזיק כאשר צריך,להיות יותר זהיר מהרגיל,

ברוך ה', סוף סוף!

אני שמח שאחרי כמה שנים של סבל שהוא גרם להמון נשים..ויש לציין שלא רק הנשים בבלוג סבלו, אלא כל משתמש שלא "בא לו בזווית העיין". ברוך ה' שזה נגמר שיכנס לכלא ולא יצא! רק הסוהרים, אל תתנו לו את המסן שלא יחסום לכם אותו:/ (ראו הוזהרתם)

הוא יושב בבית ונקרע מצחוק

תפוז אנשים אין את היכולת להתמודד עם דיסלקט מגמגם טונות של ראיות מתבזבזות לחינם ע"י היועצת המשפטית של תפוז כי הגורמים המיועדים להעיד אינם רוצים להחשף [היה אצלי גם בערך אותו סיפור רק שתפוז יצאו בדיחה] כמו כאן אדון מה נישמע ימשיך להנות מהפרבילגיה כל עוד בחורות כאן נוטפות הורמונים- שמחלקות פרטים שלהן לכל עבר אז שלא ירצו לבכות כי הניק שלהן באופן ברור- שם ושמ משפחה- למה? שנדע שזו את אם במקרה אני שכן שלך? דפיקות כשלא יכלו לנהל- זה לא היה מה נשימע לא היה פה שלא יכלו לנהל מוזר לא? נ.ב-עוד בסוף יגלו שיוהשפט הזה באמת לא הוא-ואנשים פה יקבלו תביעות מכאן ועד הודעה חדשה חחחח [כי כבר הרגו,רצחו,המיתו,ומה לא אנשים כאן מבלי לברר בכלל]:-S

למעלה