ההודעה חשובה לכולםםם ובעיקר ל......

ההודעה חשובה לכולםםם ובעיקר ל......

בוני אתר של גיא אראלי. לפני כשבוע שבועיים שמתי פה תמונות של גיא ושל שאר החבר'ה מהסדרה. היום נכנסתי לאתר וראיתי שעומדות להיפתח גלריות ומה ראיתי
שהם לקחו תמונות מהפרוםן שאני שמתי שהם תמונות בלעדיות שלי וכתבו: "© כל הזכויות שמורות לאתר הרשמי של גיא אריאלי ובכללן, תמונות ומידע כתוב." וזה ש-ק-ר
התמונות הם לא בלעדיות שלהם הם לקחו אותם ממני.... ואילו תמונות שאני סרקתי וגזרתי והדבקתי ושמתי פה בפרום. באיזה זכות יש להם לכתוב שהתמונות בלעדיות לאתר שלהם אם הם לקחו גם תמונות ממני
שהם בלעדיות שלי
ושיש להם את אותה צורה של התמונות שסרקתי. אם מישהו לא הבין.... אז אני אסביר את זה טיפה יותר ברור:היו לי כמה כתבות שהם בהם היו תמונות של גיא אראלי ושאר החברים מהסדרה. רציתי לעלות לכאן את הכתבות אבל מכיוון שהכתבה הייתה גדולה הייתי צריכה לגזור את התמונות , בצייר ותאמינו לי זה חתיכת עבודה. אני יודעת שאף אחד לא חייב אותי לשים את התמונות אבל זה מעצבן שהתמונות האלה הם תמונות בלעדיות שלי , שהופכים אותם לבלעדיות לאתר. הם לקחו את התמונות בלי לשאול אותי אם זה בסדר שהם ישימו את זה באתר שלהם. אני עושה מזה יותר מידיי עיניין כי ם משקרים לגולשים. למה הם כותבים שזה בלעדי שלהם ושכל הזכויות שמורות אם הם בעצמם לוקחים מהאנשים שרק להם יש בלעדיות , והופכים את זה לתמונה בלעדית של האתר ובעצם היא לא בלעדית כי עובדה לא היו להם את התמונות האלה הם היו צרכים לקחת אותם. ומה שהכי הכי התעצבנתי ממנו שהם כותבים שטיות הכוונה לשקרים. אני שונאת שאתרים משקרים אפילו אם מדובר בדבר כזה. ולכן , אני מבקשת מבוני האתר שבפעם הבא לא יכתבו שזה בלעדי שלהם כי זה לא שלהם ושישאלו את מי שהם לוקחים ממנו תמונות מידע וכד' אם הוא מסכים שהם ישימו את זה באתר שלהם , כי בעצם אין להם זכות לשים בלי לשאול כי זה לא שייך להם. וזהו.... מקווה שמישהו פה מבין אותי. ואם בא לכם תגיבו תגובות אני רוצה לדעת אם אתה מסכימים איתי או שלא. מיכל העצבנית והכועסת שדורשת שהאנשים יפסיקו לשקר

shimrity

New member
צודקת בהחלט, זה ממש לא פייר!!!!!!!!

כמה אנשים מגעילים יש בעולם !!!!!!!!!!

בקשר לתמונות..

בדרתי את הנושא ומדובר בתמונה אחת ויחידה שהתקבלה לאתר ממקור לא ידוע. התמונה תוחלף בימים הקרובים בתמונה ישנה אחרת של גיא. לא מדובר בגלריה שלמה, אלא רק בתמונה אחת בודדת וחשוב לנו להדגיש את זה. שחר, מנהל האתר

למעלה