ההופעה אתמול!

יהורמי

New member
ההופעה אתמול!

שלומות ובוקר טוב, אין לי הרבה זמן לכתוב כרגע (תכף עף לעבודה.. :) ) הייתה אחלה הופעה (אני מקווה להעלות כמה קליפים שצילמתי ליוטיוב וכמובן -תמונות) רציתי לשאול משהו - אתמול באופן "ספונטני" ביקש מישהו שיהודה ישיר את נמס בגשם, אז הוא ביצע את נמס בגשם, ואחרי שהוא סיים לבצע את נמס בגשם הוא אמר שזה ביצוע הבכורה של נמס בגשם במופע הזה. ואו, כמה נמס בגשם כתבתי פה :) רציתי לשאול האם זה נכון ובאמת זכיתי לביצוע ראשוני של השיר האהוב הזה בגרסת אנפלאגד? אגב, לקראת סיום יהודה עבר לחלק שבו הוא שר שירים שהוא כתב לאחרים, כשהוא רצה להציג את "תני לי סיבה" מישהו צעק לו "תוציא עוד שירים!" שקט בקהל ויהודה... "עוד קצת...קצת" אז קצת קצת? יאללה בעזרת השם שזה יהיה קצת קצת :) רשמים אכתוב בתקווה מאוחר יותר בצורה מפורטת יותר. שבוע מוזיקלי לכולם (ואני לא מתכוון לאכילת שעועית בכמויות :D) איתמר.

willo1

New member
אוווו

די אני לא יכולה לשמוע את הקצת הזה אפילו עוד קצת
מחכים לתמונות

יהורמי

New member
טוב, אז רשמים אמרנו.. :)

יהודה עלה לבמה, יהודה ניגן, יהודה שר, יהודה ירד (בכאילו) וחזר וירד (בכאילו) וחזר ו...לא ירד (בכאילו) אבל חזר, קיבל כמה בקשות וירד. זהו. אחלה הופעה :) טוב, ברצינות - בשעה 9 וקצת יהודה עלה ועד רבע ל-12 הוא פשוט נתן הופעה מעולה! למען האמת, לאחרונה כמעט ולא שמעתי אותו, בייחוד בגלל החוסר בחומרים חדשים (כשאתה מכיר כל תו ותו זה הופך לצפוי מדי ככה שנתתי לעצמי קצת אוורור :) ) אבל ההופעה החזירה הכל, הביצועים חיים ולמרות סלידתי מגרסאות אנפלאגד למיניהן, הוא פשוט הפציץ. הוא גם קיבל 2 בקשות - נמס בגשם ולא יודע, שיחסית לבקשות ספונטניות בוצעו במלואם ובצורה יפיפייה. הייתי בזמנו בתחילת סיבוב ההופעות האנפלאגי וזכרתי את הביצועים מפוצצים יותר, כנראה שהזמן עושה את שלו וגם הביצועים מתמתנים מעט, כי , למשל, הפעם לא שמעתי את ספרדיטיסה (אם כך כותבים, שכחתי את שם השיר :) ) ולאונידס, או מחרוזת שירי אריס-סאן למיניהם (הוא ביצע רק אחד), אבל כל מה שרציתי היה שם - מאחרי המלחמה, דרך התחלה חדשה, חופשי זה לגמרי לבד וכמובן - אני רוצה גם. חסרו לי טראנס אוריינט וסיפור זמנים עברו אבל היי, אני יכול לנגן את אלו לבד ;) אגב, זו הפעם הראשונה שראיתי ביצוע חי של "שלושה ימים" , השיר ההוא, זוכרים? זה שנטע בנו תקוות לאלבום שמגיע ממש עוד מעט? ביצוע מעולה! גם אפר ואבק וכמובן גרסת הסוג-של-בלוז של יום שישי, שאישית אני אוהב ממש! הוא סיפר על הביקור של חאריס אלקסיו וביצע את השיר שלה (שיר ערש ישן) , דיבר על רסוליס וביצע את "יהודה עמנואל" ובכלל, היו פה ושם סיפורים מעניינים (הוא סיפר איך נולד הדואט בינו לבין מנוליס רסוליס) אה, וזכינו גם בביצוע של "שונא לאהוב" מפי יוני, אבל אתם בטח מכירים את זה הרבה יותר טוב ממני , עבורי זו הייתה הפעם הראשונה :) סה"כ - יצאתי מרוצה :) אגב, אני מתכנן בשעה טובה לרכוש את ההוצאה המחודשת של אפר ואבק! ולגבי התמונות...החלטתי ללכת בדרכו של יהודה ולגנוז. סתם! אני בעבודה, מקווה להעלות בערב. יום טוב לכולם :)

ספי סול

New member
איתמר אתה אלוף האלופים

אתה כותב ממש טוב...... שמייח שנהנית את נמס בגשם אני לא זוכר שהיה שר בהופעות האלה תגיד את שלל שרב הוא השאיר.......?????????

יהורמי

New member
מודה לך ספי ידידי :)

ואכן הוא השאיר ובנוסף הוא השאיר גם את "כמעט סתיו", אבל בגרסא מקוצרת יחסית הסרטתי אותם :) ייתכן ואעלה ליוטיוב בימים הקרובים! האמת שהופתעתי מאיכות הסאונד שיצאה במצלמה המצ'וקמקת שלי, יצאה איכותית להפליא (לא איכות של דיסק אבל עדיין, איכות לא רעה בכלל)

רינה ד

New member
ספי יא חופר אילנה כתבה שהיה שלל שרב!

איזה כייף שנהניתם אבל באסה שלא יכולתי לבוא (עבודה ולנטיין וכל השיט הזה..) אבל ביום שלישי אני אפצה את עצמי בזאפה.. נא נא נאנאנא.. נו אילנה אל תהיי כבדה בואי גם את.. ליז מתכוונת לבוא ומור ויאלה תתארגני על רכב תביאי איתך את איתי מירושלים וניפגש בזאפה..?

illani

New member
בטח שהיה שלל שרב

כמו תמיד - לסיום מדהים מדהים ועוד פעם מדהים

יא כולרות

איזה כייף לכם! יום שלישי נפצה עצמנו רינה. ואני רוצה לראות שהוא לא שר רומיאו.

illani

New member
באמת זכית לביצוע נדיר של נמס בגשם

יודה ממעט מאוד לשיר את השיר הזה בהופעות. היה עוד שיר שהוא שר אתמול באופן די נדיר ולקראת סוף ההופעה היה לו ביצוע ממש טוב לשיר של בנזין. היתה באמת הופעה טובה. באת לראות את יודה אחרי ההופעה ?

יהורמי

New member
הממ... לא, לא באתי לראות אותו אח"כ..

האמת שחוץ מהופעה אחת באילת (זוכרת רינה?) לא ראיתי אותו מאחורי הקלעים בכלל.. אגב, חלק מהתמונות שהצלחתי להעלות דרך השרת ה"איכותי" בעבודה... לכל המעוניין :) (השאר יועלו בבית ויש עוד יחסית הרבה :) ) http://picasaweb.google.com/itamar.avidani/14209#

illani

New member
הפסדת. אגב - יש לכם ד"ש מיודה ../images/Emo140.gif

לראות את יודה אחרי ההופעה זה חלק בלתי נפרד מההופעה. בלי זה הערב לא שלם. (ולפעמים - גם עם זה - קשה לעזוב את המקום ורוצים להשאר שם, עוד קצת..)

shmuel16

New member
השיר "נמס בגשם" באלבום "הילד שבך"

הילד שבך זהו אלבום כפול שיצא בשנת 1995. כל האלבום בהפקה מוסיקלית ועיבודים של פוליקר עם יעקב גלעד ויועד נבו שנתנו, לראשונה אצל פוליקר, מקום נכבד למחשבים, סימפולים ולופים. פוליקר הלחין את כל הקטעים וביחד עם גלעד כתב מילים ל"זה הילד שבך", "אני רוצה גם", "לא יודע", "מה יהיה יהיה", "והילדים באים" ועוד. את המילים ל"נמס בגשם" כתב גלעד,את המילים ל"סאליק" ו"קין" כתב פוליקר לבדו, והיו גם קטעים ללא מלים, ביניהם "מעל הגשר", "המנטליות של תוף הפח", "נני", ואחרים. .זה הילד שבך 2.כתמים 3.מאחורי דלתות 4.מזוודות 5.מעל הגשר 6.כמו גנב באפילה 7.אני רוצה גם 8.רומנטיקה זולה 9.סאליק 10.הנה בא הלילה 11.נמס בגשם 12.לא יודע

יהורמי

New member
ידוע, ידוע

אבל אתמול זכינו לעיבוד סולו של יהודה, ששר במקום לדבר במקומות שבהם יעקב היה מדבר, משהו משהו! אני עובד על העלאה מחדש של כל התמונות (100 במספר, תגידו שלא מכובד בהופעה אחת!) בקרוב תקבלו קישור חדש :)

יהורמי

New member
טוב, תמונה אחת בינתיים

עד שכל השאר יעלו (עומד על 60%) זו תמונה שלא העליתי כמו שאתם רואים אותה כאן, פשוט עכשיו שיחקתי איתה קצת אז תהנו :)

למעלה