ההופעה אתמול.

ההופעה אתמול.

טוב קודם כל למזלי הצלחתי לשבת בשורה ה1 במרכז ויצא ככה ששוב לא היה שימוש למשקפי ראיה שלי:) שמעו, היה מדהים. אחרי שהשבוע האחרוןש לי היה כל כך מגעיל סוף סוף הרגשתי אייך העניינים מתחילים קצת להסתדר. ההופעה פשוט הייתה משגעת. חבל שהוא לא שר עוד כמה שירים (ד"א..הוא שכח את שיר מספר 3.. ) אבל זה לא משנה. היה מקסים. וכשהבנות נחמה עלו להופיע, אני לא יודעת... הן מיוחדות בהחלט (קשה להתעלם מייחוד שלהן הייתי אומרת..) אבל לא גיבשתי גיעה לגביהן לכן אני מציעה לכולם לבוא להופעה שלהן ביום ראשון אני אהיה שם. לסיכום, היה מדהים וטוב שכך. נתראה בהופעות הבאות מדניאלה.

ואו כמה שגיאות בגלל מקלדת דפוקה.

אז הנה ההודעה בנוסח הסופי חחח.. - טוב קודם כל למזלי הצלחתי לשבת בשורה ה1 במרכז ויצא ככה ששוב לא היה שימוש למשקפי הראיה שלי:) שמעו, היה מדהים. אחרי שהשבוע האחרון שלי היה כל כך מגעיל סוף סוף הרגשתי אייך העניינים מתחילים קצת להסתדר. ההופעה פשוט הייתה משגעת. חבל שהוא לא שר עוד כמה שירים (ד"א..הוא שכח את שיר מספר 3.. ) אבל זה לא משנה. היה מקסים. וכשהבנות נחמה עלו להופיע, אני לא יודעת... הן מיוחדות בהחלט (קשה להתעלם מייחוד שלהן הייתי אומרת..) אבל לא גיבשתי דיעה לגביהן .לכן אני מציעה לכולם לבוא להופעה שלהן ביום ראשון אני אהיה שם. לסיכום, היה מדהים וטוב שכך. נתראה בהופעות הבאות מדניאלה.

dandiel

New member
קודם כל, יש לי משהו חשוב להגיד:

Flowers, flowers, flowers... They're in my hair!!!! (או משהו בסנגון) איפה ישבת בשורה הראשונה?!?!?! אני ישבתי במקום מעולז'!!! ישבתי באמצע בשורה השניה. היה מדהיימשששששששןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!

One Echoe

New member
הן נשמעות כמו חיקוי לשוטי הנבואה.

אבל שמעתי רק שיר אחד, ועוד בטלווזיה! אז לא יודע

Broken Papillon

New member
ישבתי אתמול

שורה ראשונה בצד לא שהבמה כזאת גדולה ככה שזה לא משנה :p

Broken Papillon

New member
אין לי מושג

אבל אם ראית ילד מסכן זרוק ליד הרמקול עם חולצה של בלאקפילד זה אני. אני הוא דיבר שהסתובבתי לראות את חברים שלי מאחורי המסך...

danashemer

New member
זו דניאלה...

הדלת הייתה מאחורה:-O אם אתה מתכוון לצד הזה אז גמאני ישבתי שם

Broken Papillon

New member
אמממממ בשורה הראשונה אני חושב היו

רק כאלה ששכבו ליד חבר שלהם או את אלינה רעות וחברותיהן...

למעלה